Bosch Yetkili Servis Çankaya Ankara

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Çankaya Ankara
  • AdresAnkara, Çankaya
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Çankaya Ankara width=350

Bosch Teknik Servis Çankaya Ankara

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırından uğultu gelme sorunu 3 nedenden dolayı oluşmaktadır. Mikrodalga Fırın Isıtmayı Sürekli Durduruyor

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin cihaza ciddi bir zarar vermemesi açısından servis tarafından yardım alınarak arıza giderilmelidir. Mikserin çalışma sırasında çok ses çıkarması durumunda cihazı düşük randımana almanız gerekebilir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Nihayet, Kase kapağının zor bir çalışma sırasında gevşeme ihtimali oluşmuş olabilir. Mutfak robotunda ortaya çıkabilen problemlerin büyük bir çoğunluğu kullanıcılar tarafından da basit müdahaleler ile halledilebiliyor.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot Süpürge Lazer Arızasıİlk olarak fırçanın bulunduğu alandan yavaşça fırçayı öne doğru çekmeyi deneyin.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi ve düzleştirici aşırı ısınma sorunu bu tür elektrik ile çalışan cihazlarda yaygın olarak görülen bir arıza türüdür. Elbette, Yanık koku gelmesi, sıcak havanın gelmemesi, düzleştiricinin ısınmaması gibi çok sayıda problem görülebilir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Su girişleri engellenmesi ve çakmak her zaman kuru olmalıdır. Bulunulan ortamda yeterli miktarda oksijen bulunmaması durumunda ocak sarı renkte yanmaya başlar ve karbondioksit oluşumuna neden olur.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Ancak bazı durumlarda kireçlenme yüzünden cihaz çalışmasını doğru olarak ayarlayamaz. Şebekede meydana gelen basıncın düşük olması da arıza oluşumlarının nedenleri arasındadır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Birlikte, Kablosuz süpürgede kırmızı ve mavi ışığın yanıp sönmesi arızası genel olarak cihazı şarj eden alet ve kablolar ile ilgili bir sorunun olduğunu göstermektedir. Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır. Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofben arızası sıcak su akışının sağlanamaması sonucunda arıza oluşumu görülür. Diyaframda arıza oluşumu şofbenin çalışma sırasında kendiliğinden kapanmasına neden olmaktadır.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Aksi halde, Özellikle eski termosifonlarda bu arızalar çok daha sık ortaya çıkar. Termosifon arızası elektrikle sıcak su üreten cihazlarda karşılaşılan arızaların oluşum nedenleri arasında elektrik hatlarında meydana gelen sorunlar yer almaktadır.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Fazla suyun musluk yardımı ile dışarı atılması gerekir. Teknik servisten destek alınmalıdır.Bir diğer nedeni de ateşleme elektrotunun eskime ve yıpranma nedeniyle işlevini yerine getirmemesi kaynaklıdır.

Bosch Blender Teknik Servis

Düzenli olarak, Blender Çalışırken Birden DurduBlender Başlığı Yerine Tam Oturmuyor


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzluk diğer adı ile dondurucu kısmından çıt sesinin ara ara gelmesi normaldir. Kapakların kapalı olduğundan emin olun. Servis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bu sırada, Makinede yıkamaya neden olan bir bez ve yabancı cisimlerin olması da kokuya neden olur. Çamaşır makinesinin konulduğu alanın kontrolü yapılmalıdır. Su sızıntısı ve suyun gitmesi gereken yere gitmemesi de sorunun nedenleri arasındadır.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucudan Ses Gelme SorunuHer arızanın farklı çözüm teknikleri vardır.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Henüz, Ekmek kızarma makinesinin oluğunda biriken ekmeklerin kolun kapanmamasına neden olması ve temizlenmesinin gerektiğini gösterir.Aynı sorunun devam etmesi karşısında servisten yardım alınması gerekir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü arızası en çok kullanılan ürünlerden biri olan ütülerde görülen arızaların oluşum nedenleri farklılık göstermektedir. Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır. Basitçe, Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses YapıyorBulaşık Makinem Çalışmıyor

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesinde Kahvenin Hızlı Bitmesi Sorunu Kaba çekilen kahveler çok hızlı bir şekilde bitecektir.

Bosch Fırın Teknik Servis

Rezistans kablosu bozulabilir ve kısa devreye neden olabilir. Özetlemek, Sesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Suyun çalışma sırasında düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Damlama tepsinin altı kontrol edilmelidir.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Makinenin fişinin takılı olduğundan emin olunuz. Bu düğmeye basılması gerekir.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Elbette, Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır. Kurutma makinesi ısınma yapmama sorunu program ayarları sonucu oluşan arızalar arasında yer alır.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima gazının tamamlanması gerekmektedir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Bu şekilde sizin için en doğru ve kullanışlı olan halı yıkama makinesini kolayca tercih edebiliyorsunuz. Aksi halde, Halı yıkama makinesi tercihi yaparken kullananların yorumlarını ve ürünün özelliklerini göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma Makinesi ÖzellikleriAncak orta kalitede bir şey için yaklaşık 700-800 TL ödenebilir.

Aspiratör Teknik Servis

Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Doğrusu, Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.

Ankara Çankaya Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Ankara Çankaya Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Ankara Çankaya Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Ankara Çankaya Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Ankara Çankaya Bosch Fırın Teknik Servis, Ankara Çankaya Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Ankara Çankaya Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Ankara Çankaya Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Ankara Çankaya Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Ankara Çankaya Bosch Blender Teknik Servis, Ankara Çankaya Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Ankara Çankaya Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Ankara Çankaya Bosch Termosifon Teknik Servis, Ankara Çankaya Bosch Su Sebili Teknik Servis, Ankara Çankaya Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Ankara Çankaya Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Ankara Çankaya Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Ankara Çankaya Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Ankara Çankaya Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Ankara Çankaya Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Ankara Çankaya Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Ankara Çankaya Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Ankara Çankaya Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Ankara Çankaya Bosch Klima Teknik Servis, Ankara Çankaya Bosch Elektrikli Süpürge, Ankara Çankaya


Bosch Teknik Servis, Sıhhiye, Kızılay, Sıhhiye/Zafer, Yenişehir, Dikmen/Oran, Öveçler, Bahçelievler, Beşevler/Emek, Söğütözü, Balgat, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Maltepe, Anıttepe, Cebeci, Topraklık/Kurtuluş, Kırkkonaklar, Güvenpark, Hürriyet, Küçükesat, Zafertepe, Kavaklıdere, Basınsitesi, Gaziosmanpaşa(Gop), Yüzüncüyıl/Karakusunlar, Bilkent/Bilkentplaza/Beytepe, Köyler


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.