Bosch Yetkili Servis Cihanbeyli Konya

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Cihanbeyli Konya
  • AdresKonya, Cihanbeyli
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Cihanbeyli Konya width=350

Bosch Teknik Servis Cihanbeyli Konya

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Bazı durumlarda sigorta atmaktadır. Bir ohmmetre yardımı ile parçanın hasar alıp almadığı öğrenilir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Transistörün aşırı ısınmaya geçmesi de çalışmama sorununa neden olmaktadır. Bıçak uçlarına ve içerisine sıkışan yabancı cisimlerde bıçakların hareket etmesini zorlaştıracaktır.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Genel olarak, Mutfak robotu kullanımı sırasında ayaklarda kirlenme olması durumunda da arıza vermektedir. Kablosu kasar gören ürünü kullanmanız doğru davranış olmayacaktır.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Anında ısınma yapması içeride bulunan parça kaynaklı olabilir. Robot süpürgeyi kullanım için tekrar sıfırlayın.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Yanık koku gelmesi, sıcak havanın gelmemesi, düzleştiricinin ısınmaması gibi çok sayıda problem görülebilir. Önceki, Saç kurutma makineniz çalıştığı esnada ortama kötü koku yayabilir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz içinde yer alan emniyet ventiline kum ve benzeri ürünlerin kaçma ihtimali de arızaya neden olacaktır. Ancak bazı durumlarda kireçlenme yüzünden cihaz çalışmasını doğru olarak ayarlayamaz.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Öyleyse, Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler. Her üründe olduğu gibi süpürgelerde de kullanıcılara bağlı olarak çeşitli problemler doğmaktadır. Kablosuz süpürgede kırmızı ve mavi ışığın yanıp sönmesi arızası genel olarak cihazı şarj eden alet ve kablolar ile ilgili bir sorunun olduğunu göstermektedir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Özellikle bakım zamanları kaçırılmamalı ve eksiksiz bir bakım yapılmalıdır. İlk kullanımlarda ve montajı sırasında da elektrik hatlarının yanlış bağlanması ve kontrollerinin yapılmaması sonucunda da oluşan arızalardır.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Nihayet, Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir. Termosifonlar su sızdırarak evinizde küf yapabilir ve kötü kokuya sebep olabilir.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Bir diğer nedeni de ateşleme elektrotunun eskime ve yıpranma nedeniyle işlevini yerine getirmemesi kaynaklıdır. Yoğuşmalı kombi ateşleme yapmıyor arızasının temel nedenleri arasında gaz vanasının kapalı olması durumlarında kombi ateşleme yapmamaktadır. Arızaların çoğu parça kaynaklı olmaktadır.

Bosch Blender Teknik Servis

Hala, Koku karşısında tekrar ürün kullanımı yapılmamalıdır. Böyle bir durumda cihazın soğuması için bir süre bekleyin.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı motoru devreye girmiyor arızası nedenleri arasında buzdolabının iç soğukluğunun aşırı olması ve buzlanma oluşması motorun devreye girmemesine neden olacaktır. Arıza devam etmesi durumunda servisten destek almanız önerilir.Işığın yanmaya devam etmesi buzdolabına elektrik olduğunu ancak soğutma yapma parçasının arızalandığını göstermektedir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Henüz, Yabancı cisim hortum içerisinde tıkanıklığa neden olabilir.Giriş su kısmında aşırı basınçlı su alma bu tür sorunlara neden olabilir. Boşaltımın nedenleri su tahliye hortumunda yalan sıkıntılardan kaynaklı olabilir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun dilinin takılı olduğunu kontrol ediniz. Derin dondurucular uzun dönemli kullanılan ürünlerdir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Bu yüzden, Bu yayların yenileri ile değiştirilmesi önerilir. Sepette yer alan ızgaralarda bulunan yayların kontrolü sağlanmalıdır.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü buhar çıkışını engelleyen bir tıkanıklık durumunda ön tarafa su püskürtme yapamamaktadır. Bu damlacıklar kıyafetlere düşerek ütü sırasında kıyafetlerde leke oluşumuna neden olacaktır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Hiç biri, Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesinde Kahvenin Hızlı Bitmesi Sorunu Filtre Kahve Makinesi Çalışma Yapmıyor

Bosch Fırın Teknik Servis

Kısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur. Göre, Fırın arızası servis tarafından parça değişimi ve tamir işlemleri yapılmalıdır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve oranı kontrol edilmelidir. Kahve makinesi kırmızı ışık arızası kahvelerin pişirme yuvalarında görülen bir arıza türüdür.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Güç kaynaklarının varlıkları kontrol edilmelidir. Katı Meyve Sıkacağı Bıçağı Bozuldu

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Özetle, Elektrik kaynaklı arızalar bu tür cihazlarda yaygın olarak görülebilir. Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır.


Bosch Klima Teknik Servis

Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makineleri daha çok elektrikli süpürgelere benzese de bu makinelerin halıyı yıkayabilmesi için su alması gerekiyor. Hala, Halıların devamlı olarak temiz olmasını ve görünmesini herkes istiyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?•Tefal HV8 PRO Kıyma Makinesi.

Aspiratör Teknik Servis

Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Öyleyse, Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.•Teknik servise dikkat etmek gerekir.

Konya Cihanbeyli Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Konya Cihanbeyli Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Konya Cihanbeyli Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Konya Cihanbeyli Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Konya Cihanbeyli Bosch Fırın Teknik Servis, Konya Cihanbeyli Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Konya Cihanbeyli Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Konya Cihanbeyli Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Konya Cihanbeyli Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Konya Cihanbeyli Bosch Blender Teknik Servis, Konya Cihanbeyli Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Konya Cihanbeyli Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Konya Cihanbeyli Bosch Termosifon Teknik Servis, Konya Cihanbeyli Bosch Su Sebili Teknik Servis, Konya Cihanbeyli Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Konya Cihanbeyli Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Konya Cihanbeyli Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Konya Cihanbeyli Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Konya Cihanbeyli Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Konya Cihanbeyli Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Konya Cihanbeyli Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Konya Cihanbeyli Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Konya Cihanbeyli Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Konya Cihanbeyli Bosch Klima Teknik Servis, Konya Cihanbeyli Bosch Elektrikli Süpürge, Konya Cihanbeyli


Bosch Teknik Servis, Cihanbeyli, Köyler, Gölyazı, Karabağ, Taşpınar, Yeniceoba, Bulduk, Kuşça, Gezen, Kütükkuşagı


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.