Bosch Yetkili Servis Edirne

  • Teknik ServisBosch Servis Edirne
  • AdresEDİRNE
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Edirne width=350

Bosch Teknik Servis Edirne

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Panel üzerinden ayarlama yapılmaması düğmelerin sıcaklık ve ayarlarının yapılmamasına sebep olmaktadır. Mikrodalga Fırın İçinde Kıvılcımlar Oluşuyor

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kişilerin elektronik ürünlere bilgileri dışında dokunmaları ve tamir etmeleri tehlikeli sonuçların oluşmasına neden olacaktır. Cihazda bir hasar oluşması durumunda cihaz çalışmaz.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Örneğin, Mutfak robotunun çalışmaması pek çok nedenden ötürü kaynaklanabilir. Mutfak robotu çok yavaş çalışıyor hatası robot içinde yer alan kesme aletinin yerine tam oturduğu kontrol edilmelidir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot Süpürge Hareket Algılamama Hatası VeriyorRobot Süpürge Lazer Arızası

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu problemleri aşmak için bir teknik servisten destek alınması gerekir. Benzer şekilde, Bu yüzden şafta takılı olan kıl vb unsurlar temizlenerek makineniz eski performansınıza kavuşabilir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var. Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Isıtıcılar suyun hızlı bir şekilde ısınmasına yardımcı olan ürünlerdir. Suyun yüksek ısılara kısa sürede çıkması sonucunda cihazda kireçlenme oluşabilir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Öncelikle, Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir. Kablo ve şarj aleti üzerinde kesik ve yırtılmaların olması süpürgenin şarj olmamasına neden olacaktır.

Bosch Şofben Teknik Servis

Rezistansın kontrolü yapılmalıdır. Hangi marka olursa olsun bir şofben ateşleme yapmıyorsa şofbenin brülörü kontrol edilmelidir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Henüz, Böylelikle termosifonlar görevini yapamaz ve suyu ısıtamaz. Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Yoğuşmalı Kombi Devreye GirmiyorCihazda bulunan fan motorunda meydana gelen her türlü arızalar uğultu sesinin gelmesine neden olur. Kış konumunda petek konumu ile sıcak su konumuna açık olurken peteklerin ısınması normaldir.

Bosch Blender Teknik Servis

Özetlemek, Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır. Blender motorundan yanık konusu gelmesi cihazın kullanımı sırasında aşırı zorlanmasına ve ısınmasına neden olan durumlar karşısında oluşan arızadır.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Çalışmama SorunuBuzdolabına giden elektrik hatlarında ve kablolarında temassızlık sorunun oluşup oluşmadığına bakılmalıdır. Kapağın kırılması ve contasının eskimesin durumlarında da bu tür sorunlar oluşmaktadır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

İle ilgili olarak, Amortisör parçası arızalanmış olabilir. Su tahliye hortumunun ucu sıkışabilir ve yere düşebilir. Makine Gürültü Çalışıyor

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Yiyecek ve içeceklerin donması sağlayan dondurucularda bozulmalar genellikle soğutma yapmama sonrasında oluşmaktadır. Derin dondurucu soğutmuyor arızası dondurucularda yaşanan arızalar arasında çok sık görülen arıza türlerinden biridir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Özellikle, Ekmek kızartma makinesi arızası mutfak eşyaları arasında yer alan makine üzerinde oluşan arızalardır. Gerekli kontrollerin yapılması önemlidir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

şok buhar pompalarında meydana gelen bozulmalar karşısında pompanın değişimi gerekir. Gözeneklerin tıkanması sonrasında buharlı ütüden istenilen buhar seviyesi oluşmaz.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır. Her şeyden önce, Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Ağız kısmının kapanmasına ve kahvenin gelmesini engeller. Kahveler Makinede Damla Şeklinde Akıyor

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırın rezistans bozulma arızası fırınlarda en çok karşılaşılan ve çözümü için araştırma yapılan arızalar arasında yer alıyor. Özellikle, Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesinin bir önceki kullanımı sırasında makine yeteri kadar köpük oluşturmadı ise hata vermeye başlar. Kahveyi ince bir şekilde öğüterek makineye yerleştirilmesi gerekir.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı Meyve Sıkacağı Çalışma Esnasında DuruyorKatı meyve sıkacağı gürültülü çalışma sorunu temel nedenlerinden biri cihazda bulunan banaldan kaynaklanmaktadır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Sonuç olarak, Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima Sesli Çalışıyor

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesinin yıkama işlemi yapmak için aldığı suyu dışarı akıtması oldukça sık rastlanılan problemler arasında bulunuyor. Henüz, Halı Yıkama Makinesi Su Almıyor

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Her seferinde kasaba para vermektense uzun süre kullanılabileceği için kısa sürede kendiini amorti eder. Kıyma Makinesi Nasıl Temizlenir?

Aspiratör Teknik Servis

Aspiratör Nedir?Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Yine de, Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

EDİRNE Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, EDİRNE Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, EDİRNE Bosch Davlumbaz Teknik Servis, EDİRNE Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, EDİRNE Bosch Fırın Teknik Servis, EDİRNE Bosch Buzdolabı Teknik Servis, EDİRNE Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, EDİRNE Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, EDİRNE Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, EDİRNE Bosch Blender Teknik Servis, EDİRNE Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, EDİRNE Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, EDİRNE Bosch Termosifon Teknik Servis, EDİRNE Bosch Su Sebili Teknik Servis, EDİRNE Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, EDİRNE Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, EDİRNE Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, EDİRNE Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, EDİRNE Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, EDİRNE Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, EDİRNE Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, EDİRNE Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, EDİRNE Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, EDİRNE Bosch Klima Teknik Servis, EDİRNE Bosch Elektrikli Süpürge, EDİRNE


Bosch Teknik Servis,


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.