Bosch Yetkili Servis Fatsa Ordu

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Fatsa Ordu
  • AdresOrdu, Fatsa
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Fatsa Ordu width=350

Bosch Teknik Servis Fatsa Ordu

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın içinde kıvılcım oluşması sorunu fırın içerisinde yanlış ürünler ve kapların kullanımı ile ilgilidir. Bazı durumlarda sigorta atmaktadır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser birkaç kez çalıştıktan sonra duruyorsa öncelikle karışım yapılan yiyeceklerin sertliğini kontrol ediniz. Mikser kullanımı sırasında aşırı ses çıkması motordan yada bir diş kırılması sonucunda da oluşmaktadır.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Hiç biri, Motor milinin doğru bir şekilde takılması gerekmektedir. Mutfak robotunda mikser bıçağı dönmeme sorunu çok sık tekrarlanan sorunlardan bir tanesidir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürge açılmıyor sorunu yaşanması durumlarında ilk olarak robot süpürgesinin şarjının olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bazı durumlarda evin büyük olmasından dolayı farklı odalara gittiğinde bağlantı kopabilir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden şafta takılı olan kıl vb unsurlar temizlenerek makineniz eski performansınıza kavuşabilir. Kısacası, Saç Kurutma Makinesi Kendiliğinden Kapanıyor

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı çalışmıyor sorunu farklı etmenlere bağlı olarak görülebilir. Kireçlenmenin en büyük nedenleri arasında şebeke suyunun kullanımı vardır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Özetlemek, Kablosuz Süpürge Kesik Kesik Çalışıyor Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir. İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz.

Bosch Şofben Teknik Servis

Sıcaklık düğmesini 35 ile 60 derece ayarına ayarlayın. Cihaza akım gelmesini sağlayan kablolar da arıza oluşması da sigortanın atmasına neden olacaktır.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Daha erken, Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir. İlk olarak termosifonların ısı derecelerini kontrol edin.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Kombi yaz konumunda radyatörleri ısıtmamaktadır. Kombi de devir daimi sağlayan motor parçasında bir hasar oluşması durumunda kombi den uğultu ve ses gelmeye başlar. Petek temizliği de peteklerin yarı ısınma sorununu ortadan kaldıracaktır.

Bosch Blender Teknik Servis

Örneğin, Bıçak değişimi gerekli olacaktır. Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Sıvı olarak buzdolabına konulacak ürünleri ağızları tamamen kapalı olmalıdır. Buzdolabı ünlem işareti yanma sorunu uzun süreli kullanımlarda kapakların açık unutulmasından da kaynaklanan arızalardır. Servis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Önceki, Drenaj hortumu kontrol ederek cihazı yeniden kısa bir programda çalıştırmayı deneyin. Su girişlerinde bulunan hortumlarda kullanılan contaların tam sıkılmama durumunda su akıtma sorununu oluşturmaktadır.Filtre kontrolü ve temizliği yapılmalıdır.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Çalıştırma rölesinde yanık oluşması durumunda hemen müdahale edilip değiştirilmesi gerekir.Sürekli açık bırakılması durumunda dondurucu aşırı ısınmaya geçebilir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Rağmen, Ekmek kızartma makinesi sigorta attırma sorunu makine kaynaklı olabilmektedir. Spiral üzerinde bozulma ve eskime durumlarında da spiral ısınmama sorunu oluşturur.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Kıyafetlerin şekil kazanması için önemli birer ev aletleridir. Ütü tabanına yapışan bir madde ve tabanda renk değişimi görülmesi kıyafetlere yapışmasına neden olacaktır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Arızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır.Çoğu kısım için, Bulaşık Makinesi Kurutma YapmıyorCihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler makinede damla şeklinde akma sorunu nedenleri arasında filtre kahve makinelerinde kullanılan kahvelerin gereğinden fazla ince çekilmesi durumunda bu sorunlar oluşmaktadır. Kahveler yeteri kadar kremsi olmuyor sorunu kullanılan kahvelerin öğütülme oranları sonucu ortaya çıkan sorunlardır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Erken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.Aksi halde, Fırının içine su dökülmesi sorunu kullanım sırasında kullanıcı hatasından kaynaklanarak oluşur.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Tahliye kontrol edilmelidir. Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bir servis çağırarak cihazın kontrolünü ve motor değişimi sağlanmalıdır. Katı meyve sıkacağı arızası günümüzde özellikle kış aylarında meyve suyu için kullanımı yapılan ürünlerde arızalanma meydana gelmesi karşısında ürünün temizliğinden ve bakımından emin olunması gerekir.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Nihayet, Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir. Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız.


Bosch Klima Teknik Servis

Klimayı besleyen kablolar içerisinde bir arıza oluşması durumlarında klima sigorta attırmaktadır. Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

•Makinenin hortum kısmında delik olmasıBenzer şekilde, Halı yıkama makinesi, sayesinde pek çok kişi evinin ortamında oldukça kolay bir şekilde adeta profesyonel makinelerle yıkanmış halılara sahip olabiliyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma Makinesi Özellikleri•Arzum AR160 Kıyma Makinesi

Aspiratör Teknik Servis

Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.Aspiratör Nedir?

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Çoğu kısım için, Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.

Ordu Fatsa Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Ordu Fatsa Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Ordu Fatsa Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Ordu Fatsa Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Ordu Fatsa Bosch Fırın Teknik Servis, Ordu Fatsa Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Ordu Fatsa Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Ordu Fatsa Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Ordu Fatsa Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Ordu Fatsa Bosch Blender Teknik Servis, Ordu Fatsa Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Ordu Fatsa Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Ordu Fatsa Bosch Termosifon Teknik Servis, Ordu Fatsa Bosch Su Sebili Teknik Servis, Ordu Fatsa Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Ordu Fatsa Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Ordu Fatsa Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Ordu Fatsa Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Ordu Fatsa Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Ordu Fatsa Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Ordu Fatsa Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Ordu Fatsa Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Ordu Fatsa Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Ordu Fatsa Bosch Klima Teknik Servis, Ordu Fatsa Bosch Elektrikli Süpürge, Ordu Fatsa


Bosch Teknik Servis, Fatsa, Köyler, Ilıca, Bolaman, Aslancami, Hatipli


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.