Bosch Yetkili Servis Gaziosmanpaşa İstanbul

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Gaziosmanpaşa İstanbul
  • Adresİstanbul, Gaziosmanpaşa
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Gaziosmanpaşa İstanbul width=350

Bosch Teknik Servis Gaziosmanpaşa İstanbul

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Düğmelerin çalışmaması kontrol panelinde arızaların oluşması ile ortaya çıkmaktadır. Ağ gücü artırılmalı ve tek priz yerine iki ürün için iki priz kullanımı yapılmalıdır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Öncelikle kolu çıkarıp tekrar yerine iyice oturtun. Mikser Çalışma Yapmıyor

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Basitçe, Robotun parçalarının tam oturduğundan ve doğrayıcının herhangi bir hasar almadığından emin olunuz. Mikser bıçaklarını birkaç kez manuel konum içinde döndürmek gerekmektedir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Toz haznesinin yeteri kadar dolu olması durumlarında da süpürge çalışması sırasında kötü koku gelebilmektedir. Süpürgenin evin hangi alanında toz almasının istenmesi gerektiği kişi tarafından yapılmaktadır.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kademe ayarında sıkıntı ve sorun oluşabilir. Ayrıca, Aynı zamanda kablolarda herhangi bir hasar ya da ezik olup olmaması da kontrol edilmelidir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin. Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Kireç temizleyici seçecekseniz su ısıtıcısına uygun yapıda olduğundan emin olunuz. Kireçlenmeyi temizlemek genel bakımı ve aynı zamanda sıvı sağlığı açısından yararlıdır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu arada, Fırça üzerinde biriken toz, kir ve saç kalıntılarını mutlaka temizleyin. Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir. Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofbenden sıcak su gelmeme sorunu şofbenin kapalı konumda olmasından kaynaklı olabilir. Şofben suyu az ısıtıyorsa şofbende bulunan sivicleri çalıştıran diyaframlar hasar görmüş olabilir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Daha erken, Teknik servisi arayarak gerekli işlemlerin yapılmasını bekleyin. Servis ile iletişime geçiniz.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Kombi model ve yoğuşma türüne göre farklı arızalar oluşmaktadır. Kombi yaz konumunda radyatörleri ısıtmamaktadır. Yoğuşma giderinin kontrolünün ardından cihaza reset işlemi yapılmalıdır.

Bosch Blender Teknik Servis

Daha sonra, Blender bıçağı dönmüyor sorununda alet temel işlevini yerine getiremeyecektir. Ürünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabına sesin oluşma nedenleri parça kaynaklı ya da buzdolabına oluşan hatalardan kaynaklanmaktadır. Cihaz nem ve ayarı düzenlenmelidir. Buzdolabı evlerin en çok kullanılan ürünleridir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Sonuç olarak, Çamaşır Makinesi Ön Yükleyici SorunuArıza devam etmesi durumunda vakit kaybetmeden servis ile görüşme sağlanmalıdır.Amortisör parçası arızalanmış olabilir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucuya dışardan hava sızımının olmaması gerekir. Dondurucunun su tahliye kanallarının da kontrolü sağlanmalıdır.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Genel olarak, Ekmek Kızartma Makinesinin Spirali Isınmıyor Ana sigortanın atması durumunda makine içerisinde elektrik hattında bir kaçak durumu sigorta attırmaya neden olabilir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütüm Şok Buhar Vermiyor Su gözeneklerinin açık olduğundan emin olun.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.Bu sırada, Bulaşık Makinem ÇalışmıyorBulaşık Makinemin Tuşları Çalışmıyor

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinelerinin düzenli olarak suları kontrol edilmelidir. Filtre kahve makinesinin ağızlarından birinden kahve gelmeme sorunu ağızlarda kahve ve sütlerin kurumasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur. Her neyse, Fırın fan arızası fan motorunda meydana gelen tıkanma ve kir nedeniyle oluşan arızalardır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kırmızı ışık arızası kahvelerin pişirme yuvalarında görülen bir arıza türüdür. Kahve Makinesi Kahveleri Çok Hızlı Dağıtma Yapıyor

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı çalışma esnasında durma sorunu karşısında ilk olarak cihazın aşırı derecede ısınıp ısınmadığının kontrolü yapılmalıdır. Güç kaynaklarının varlıkları kontrol edilmelidir.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Üstelik, Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Termal sigorta kontrolü cihazın çalışmasında aksaklık olup olmadığını gösterecektir.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima gazının tamamlanması gerekmektedir. Gaz kaçaklarının sistem üzerinde olması durumlarında ısıtma ve soğutma yeteri kadar tamamlanmamaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Ancak bu halı yıkama makinelerinin hepsi aynı özellikte olmuyor. Benzer şekilde, Halı Yıkama Makinesi Deterjan Almıyor

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma Makinesi Fiyatları

Aspiratör Teknik Servis

Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;•Tünellerde

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Doğrusu, •Teknik servise dikkat etmek gerekir. •Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.

İstanbul Gaziosmanpaşa Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, İstanbul Gaziosmanpaşa Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, İstanbul Gaziosmanpaşa Bosch Davlumbaz Teknik Servis, İstanbul Gaziosmanpaşa Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, İstanbul Gaziosmanpaşa Bosch Fırın Teknik Servis, İstanbul Gaziosmanpaşa Bosch Buzdolabı Teknik Servis, İstanbul Gaziosmanpaşa Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, İstanbul Gaziosmanpaşa Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, İstanbul Gaziosmanpaşa Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Gaziosmanpaşa Bosch Blender Teknik Servis, İstanbul Gaziosmanpaşa Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, İstanbul Gaziosmanpaşa Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, İstanbul Gaziosmanpaşa Bosch Termosifon Teknik Servis, İstanbul Gaziosmanpaşa Bosch Su Sebili Teknik Servis, İstanbul Gaziosmanpaşa Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, İstanbul Gaziosmanpaşa Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Gaziosmanpaşa Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, İstanbul Gaziosmanpaşa Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, İstanbul Gaziosmanpaşa Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, İstanbul Gaziosmanpaşa Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, İstanbul Gaziosmanpaşa Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, İstanbul Gaziosmanpaşa Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, İstanbul Gaziosmanpaşa Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Gaziosmanpaşa Bosch Klima Teknik Servis, İstanbul Gaziosmanpaşa Bosch Elektrikli Süpürge, İstanbul Gaziosmanpaşa


Bosch Teknik Servis, Yıldıztabya, Gaziosmanpaşa, Küçükköy, Fevziçakmak, Göztepe


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.