Bosch Yetkili Servis Gebze Kocaeli

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Gebze Kocaeli
  • AdresKocaeli, Gebze
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Gebze Kocaeli width=350

Bosch Teknik Servis Gebze Kocaeli

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

İlki fırın içerisinde bulunan ve diyot adı verilen parçada bozulmaların olmasıdır. Mikrodalga fırın kullanımı sırasında aşırı akım oluşması nedeniyle de fırın iç aksanlarında hasar meydana gelir ve fırın çalışmaz.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser çalışma yapmama sorunu yaygın sorunlardan biridir. Mikser arızası elektronik ev aletleri arasında yaygın bir arızaya neden olan ürünlerden biridir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Sonrasında, Elektrik hatlarında meydana gelen dalgalanmalar kabloların ani elektrik yükü karşısında yanmasına neden olur. Düzenli ve verimli bir çalışma sağlaması için mutfak robotunun çalıştırmadan önce parça kontrollerinin doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Bu durumun önüne geçmek için WIFI çoğaltıcılardan satın alabilirsiniz ve bu problemden tamamen kurtulabilirsiniz. Robot süpürgenizin kötü koku yaymasının temelde tek bir nedeni vardır.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kademe ayarında sıkıntı ve sorun oluşabilir. İçermek, Saç kurutma makinesi ve düzleştirici arızası kullanım sırasında makine içerisine saç tellerinin girmesi ve sıkışması sonucu oluşur.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Sarı Renkte Yanıyor Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Regülatör kontrolü yapınız. Su ısıtıcı çalışmıyor sorunu farklı etmenlere bağlı olarak görülebilir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bunlara ek olarak, Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır. Her üründe olduğu gibi süpürgelerde de kullanıcılara bağlı olarak çeşitli problemler doğmaktadır. Kablosuz Süpürgem Çalışmaya Başlayamıyor

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofbenlerde sıklıkla görülen arızalarda bulunuyor. Cihaza akım gelmesini sağlayan kablolar da arıza oluşması da sigortanın atmasına neden olacaktır.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Lafı olmaz, Termosifonlar da tıpkı şofbenler gibi termostat yardımıyla gelen suyu ısıtır ve kullanıcıya aktarır. Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Kombi sağ tarafında yer alan su basıncını gösteren göstergenin 1. Yoğuşmalı kombi sıcak su gelmeme arızası nedenleri için ilk olarak kombiye reset atmak gerekmektedir. Kombi kurulumu sırasında yeterli bilginin alınmaması ve yaz ve kış dönemlerinde farklı kullanım şekillerinin yanlış yapılması da kombinin verimli çalışmamasını sağlamaktadır.

Bosch Blender Teknik Servis

Öncelikle, Blender Hız Kontrol Düğmeleri Çalışmıyor Blenderın gücüne ve yapısına uygun yiyecekler için kesme işlemi yapılmalıdır.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Uzun kullanımlar sonucunda fan üzerinde tıkanıklık ve toz birikmesi fanın çalışmasını engelleyerek alt kısmında kalmasına neden olacaktır. Kompresör Çalışmama SorunuYiyeceklerin saklama koşullarının doğru bir şekilde yapılması buzdolabının uzun ömürlü olmasını da etkilemektedir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bu arada, Makinede yıkamaya neden olan bir bez ve yabancı cisimlerin olması da kokuya neden olur. Filtre kontrolü ve temizliği yapılmalıdır.Tuş takımı aşırı kullanım sırasında zamanla işlevini yitirerek çalışmamaya ve ayar yapmamaya başlar.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu arızası kullanıcı hataları ve ürün kullanımı sırasında dondurucuda çeşitli sorunların meydana gelmesi ile ilgilidir. Arızadan çıkmamasını birkaç nedeni vardır.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Sonuç olarak, Spiral adı verilen ısıtma parçalarının arızalanması durumunda kontrollü çalışma sağlanamamaktadır. Isınma ve çalışma olmaması durumunda cihazı başka bir alana takma denenmelidir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kıyafetlerde leke bırakma sorunu ütülerde karşılaşılan en temel sorunlardan biri olmaktadır. Buharlı ütü ön tarafa su püskürtmeme sorunu için ilk olarak ütüde bir tıkanıklık olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Bu sırada, Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz.Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve yapımı sırasında ağız kısmında kalan kahve tortuları ve suları kuruyarak sertleşir. Öğütülen kahvenin inceliğine dikkat etmeniz gerekir.

Bosch Fırın Teknik Servis

Cihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.Aksine, Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Suyun çalışma sırasında düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Kahve makinesi arızası çözümleri kişi tarafından ve servis tarafından yapılmalıdır.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı çalışmama sorunu en çok görülen temel sorunlardan biridir. Sıkacak kapağı yerine tam oturmaması durumunda ürün çalışmaz.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Özellikle, Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir. Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız.


Bosch Klima Teknik Servis

Klimayı besleyen kablolar içerisinde bir arıza oluşması durumlarında klima sigorta attırmaktadır. Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

•Makinenin parçalarının oturmamış olmasıÖzellikle, •Su tahliye kısmının arızalı olması

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma Makinesi ÖzellikleriBöylelikle bir sonraki kıyma çekme işlemine hazır hale getirilir.

Aspiratör Teknik Servis

Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?•Her türlü ortamın iklimlendirilmesinde

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Bu sırada, Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.

Kocaeli Gebze Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Kocaeli Gebze Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Kocaeli Gebze Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Kocaeli Gebze Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Kocaeli Gebze Bosch Fırın Teknik Servis, Kocaeli Gebze Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Kocaeli Gebze Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Kocaeli Gebze Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Kocaeli Gebze Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Kocaeli Gebze Bosch Blender Teknik Servis, Kocaeli Gebze Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Kocaeli Gebze Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Kocaeli Gebze Bosch Termosifon Teknik Servis, Kocaeli Gebze Bosch Su Sebili Teknik Servis, Kocaeli Gebze Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Kocaeli Gebze Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Kocaeli Gebze Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Kocaeli Gebze Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Kocaeli Gebze Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Kocaeli Gebze Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Kocaeli Gebze Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Kocaeli Gebze Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Kocaeli Gebze Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Kocaeli Gebze Bosch Klima Teknik Servis, Kocaeli Gebze Bosch Elektrikli Süpürge, Kocaeli Gebze


Bosch Teknik Servis, Gebze, Köyler, Güzeltepe


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.