Bosch Yetkili Servis Gemlik Bursa

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Gemlik Bursa
  • AdresBursa, Gemlik
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Gemlik Bursa width=350

Bosch Teknik Servis Gemlik Bursa

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın kullanımı sırasında aşırı akım oluşması nedeniyle de fırın iç aksanlarında hasar meydana gelir ve fırın çalışmaz. Mikrodalga fırın arızası evlerde en çok kullanılan pratik pişirme ürünleri arasında sık görülen arıza türleridir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser kullanımı sırasında aşırı ses çıkması motordan yada bir diş kırılması sonucunda da oluşmaktadır. Gerilim kablosu ölçümü yapılarak kontrolü sağlanmalıdır.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Son olarak, Robota elektrik hattından aşırı miktarda akım gitmesi sonucunda kablolar da yanma ve hasar oluşur. Kase kapağının zor bir çalışma sırasında gevşeme ihtimali oluşmuş olabilir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgesi aşırı ısınma arızası uzun dönemli kullanımlarda karşılaşılan bir arıza türü olarak bilinmektedir. Tekrar kurulum yapmak cihazın düzenli çalışmasını sağlayacaktır.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Ürün parçalarının kontrolü yapılmalıdır.Genellikle, Her iki ürün de çalışma prensipleri bakımından benzerlik göstermektedir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız. Yerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Rezistans telinin kopması da arıza oluşumunu destekler. Cihaz içinde kireç oluşumu cihazın aşırı sesli çalışmasına neden olacaktır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Örneğin, Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır. Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir. Kablosuz Süpürgem Çalışmaya Başlayamıyor

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofbenlerde sıklıkla görülen arızalarda bulunuyor. Elektrikli şofben kullanıcının bilgisi olmaması durumunda servis kontrolünden geçirilmelidir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Öyleyse, Cihazın açık konumda olması gerekir. Banyoda kullanılan termosifonlar gelen suyu ısıtarak sıcak su yapma özelliğine sahiptir.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

İlk olarak kombi sıcaklık ayarının ayarlanmasına dikkat edelim. Yoğuşmalı Kombi Patlamalı Yanıyor Kombinin su basıncı takip edilmelidir.

Bosch Blender Teknik Servis

Hala, Blender başlığı yerine tam oturmama sorunu başlıklı olarak kullanılan ürünlerde çok fazla görülen sorunlardır. Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucunun yeteri kadar soğuk olmasına dikkat edilmelidir. Elektronik kartta arıza olabilir ve oluk rezinstansı arızalı olabilir. Oluşan buzlar temizlenmelidir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Düzenli olarak, İlk olarak makinede bulunan suyun tahliyesi yapılmalıdır.Tuş takımı aşırı kullanım sırasında zamanla işlevini yitirerek çalışmamaya ve ayar yapmamaya başlar. Çamaşır Makinesi Ayar Düğmeleri Çalışmıyor

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucudan ses gelmesi arızası çalışma sırasında meydana gelmektedir. Dondurucunun içini n temizlenmesi ve ürünlerin doğru bir şekilde konulması tavsiye edilir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Lafı olmaz, Rezistans tamir edilemeyen bir parçadır. Ekmek kızartma makinelerinde farklı ısıtma elemanları bulunmaktadır.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Damıtılan ve filtrelenen suların kullanımı buhar gözeneklerinin tıkanmaması açısından gereklidir. Ütü tabanları genel olarak kayan ve yapışmayan bir tabana sahiptir.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır. Hala, Bulaşık makinesi su alması ve elektrik gitmemesi sorunu makine motorunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır. Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Zaman açısından son derece pratik ver kullanışı kolay bir üründür. Kahve yapımı sırasında ağız kısmında kalan kahve tortuları ve suları kuruyarak sertleşir.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırının içine su dökülmesi sorunu kullanım sırasında kullanıcı hatasından kaynaklanarak oluşur. Özellikle, Fırın Kısa Devre Yapıyor

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kişilerin makinede oluşan arızalar karşısında bir bilgisi yok ise hemen servis aranmalıdır. Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Sert bir cismin bıçağa denk gelmesi bıçakta kopmalara neden olacaktır. Tambur içerisine yabancı cisim girmesi de titreşim oluşmasına neden olur.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Bu sırada, Kurutma Makinası Program ArızasıTopraklama yapımı önemlidir.


Bosch Klima Teknik Servis

Bir diğer fan çalışmama nedenleri arasında suyun boşaltma işlemleri sırasında kısıtlamanın oluşmasıdır.Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halıların devamlı olarak temiz olmasını ve görünmesini herkes istiyor. Hiç biri, Halı yıkama makinesinin yıkama işlemi yapmak için aldığı suyu dışarı akıtması oldukça sık rastlanılan problemler arasında bulunuyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma makinesinin birçok çeşidi bulunmaktadır. •Korkmaz A485

Aspiratör Teknik Servis

Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir. Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Daha erken, Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

Bursa Gemlik Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Bursa Gemlik Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Bursa Gemlik Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Bursa Gemlik Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Bursa Gemlik Bosch Fırın Teknik Servis, Bursa Gemlik Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Bursa Gemlik Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Bursa Gemlik Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Bursa Gemlik Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Bursa Gemlik Bosch Blender Teknik Servis, Bursa Gemlik Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Bursa Gemlik Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Bursa Gemlik Bosch Termosifon Teknik Servis, Bursa Gemlik Bosch Su Sebili Teknik Servis, Bursa Gemlik Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Bursa Gemlik Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Bursa Gemlik Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Bursa Gemlik Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Bursa Gemlik Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Bursa Gemlik Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Bursa Gemlik Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Bursa Gemlik Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Bursa Gemlik Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Bursa Gemlik Bosch Klima Teknik Servis, Bursa Gemlik Bosch Elektrikli Süpürge, Bursa Gemlik


Bosch Teknik Servis, Gemlik, Küçükkumla, Umurbey, Kurşunlu, Köyler


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.