Bosch Yetkili Servis Güngören İstanbul

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Güngören İstanbul
  • Adresİstanbul, Güngören
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Güngören İstanbul width=350

Bosch Teknik Servis Güngören İstanbul

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Fırın içerisinde metal kapların kullanımı yanlıştır. Düğmelerin çalışmaması kontrol panelinde arızaların oluşması ile ortaya çıkmaktadır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser kullanımı sırasında donma sorunu sürekli yaşanıyor ise bir parça kaynaklı sorun olabilmektedir. Cihazda bir hasar oluşması durumunda cihaz çalışmaz.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Hiç biri, Kullanım aşamasından sonra robotun içinin iyice temizlendiğinden emin olmak önemlidir. Kullanıcıların mutfak robotu parçalarını ve hasarlı olan parçalarına zarar vermemeleri gerekir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Hepa filtresi her 6 ayda bir değiştirilmesi daha sağlıklı çalışma ortamının yaratılması için gereklidir. Robot süpürgesi halıya geçerken sıkışıyor sorunu robot süpürgeleri ile ilgili yaygın bir hata şeklidir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu problemleri aşmak için bir teknik servisten destek alınması gerekir. Sonuç olarak, Düzleştirici kablosunun kadar alması da çalışmaya engel bir durumdur.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun. Gaz vanasının mutlaka açık olduğundan emin olun.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Regülatör kontrolü yapınız. Cihaz için bir servisten destek alınması önerilir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Her neyse, Cihaz başlığı ve filtresinin kontrolü ve bakımı yapılmalıdır. Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir. Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp Sönüyor

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofbenden Sıcak Su Gelmiyor Yapılması gereken ise filtre kontrol edilmelidir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Özetle, Termosifonların ilk kurulumları sırasında topraklama hattının yanlış bağlanması sonucu da cihaz üzerinden kaçaklar meydana gelecektir. Termosifon Elektrik Kaçakları Var

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Soğuk havalarda ortamın ısınması için petek konumu açılmadan önce yaz dönemlerinde arıza tespitleri için kombi genel yıllık bakımları yaptırılmalıdır. Elektronik kart kaynaklı arızalarda da kombi devreye giremez. Kombi Sürekli Ateşleme Yapıyor

Bosch Blender Teknik Servis

Diğer taraftan, Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır. Mutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Cihazın dinlenme sırasında oluşan buzlar erimeye başlayarak oluk kanalının tıkalı olması durumunda su akıtmaya başlar. Buzdolabının Soğutucu Bölmesi Terleme YapıyorUzun kullanımlar sonucunda fan üzerinde tıkanıklık ve toz birikmesi fanın çalışmasını engelleyerek alt kısmında kalmasına neden olacaktır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Rağmen, Amortisör parçası arızalanmış olabilir. Su basınç oranı yükseltilmeli ve deterjan çekmecesi klepesi kontrol edilmelidir.İlk olarak makinede bulunan suyun tahliyesi yapılmalıdır.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Çalıştırma rölesinde yanık oluşması durumunda hemen müdahale edilip değiştirilmesi gerekir.Çalışmadığı taktirde servis çağırarak arızayı giderilmesini sağlayın.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Son olarak, Ekmekleri çıtır yaparak ve kızartarak kullanımını sağlar. Spiral ısıtmayı sağlamaya yardımcı bir parçadır.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Maksimum su dolum çizgisine kadar su koyunuz. Buharlı ütü gözenekler tıkanma sorunu en yaygın arıza türlerinden biri olmaktadır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Kurutma YapmıyorÜstelik, Bulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir. Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler makineden çıktıklarında genel olarak kremsi bir dokuya ve ince bir dokuya sahip olmaktadır. Kahve dağıtımına bir kez değil iki kez devam edilmesi gerekmektedir.

Bosch Fırın Teknik Servis

Servis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir. Örneğin, Servis ile iletişim kurun.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kahveyi vermeme sorunu temel nedenleri arasında baristanın kahveyi aşırı miktarda alması durumu vardır. Tahliye hortumunun sıkışması ve bükülmesi de tıkanma sorununa neden olacaktır.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacakları her zaman kullanımı yapılan pratik ürünler arasında yer almaktadır. Katı meyve sıkacağı çalışma esnasında durma sorunu karşısında ilk olarak cihazın aşırı derecede ısınıp ısınmadığının kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Özellikle, Elektrik kaynaklı arızalar bu tür cihazlarda yaygın olarak görülebilir. Kurutma Makinesi Kazan Dönmüyor


Bosch Klima Teknik Servis

Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır. Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makineleri sulu olarak çalıştığı ve temizleme işlemi yaptığı için deterjan kısmı bulunuyor. Sonuç olarak, Halıların devamlı olarak temiz olmasını ve görünmesini herkes istiyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

•Aparatları sayesinde sucuk, sosis ve salam gibi ürünler elde edilebilir.

Aspiratör Teknik Servis

Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Hala, •Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır.

İstanbul Güngören Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, İstanbul Güngören Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, İstanbul Güngören Bosch Davlumbaz Teknik Servis, İstanbul Güngören Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, İstanbul Güngören Bosch Fırın Teknik Servis, İstanbul Güngören Bosch Buzdolabı Teknik Servis, İstanbul Güngören Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, İstanbul Güngören Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, İstanbul Güngören Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Güngören Bosch Blender Teknik Servis, İstanbul Güngören Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, İstanbul Güngören Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, İstanbul Güngören Bosch Termosifon Teknik Servis, İstanbul Güngören Bosch Su Sebili Teknik Servis, İstanbul Güngören Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, İstanbul Güngören Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Güngören Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, İstanbul Güngören Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, İstanbul Güngören Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, İstanbul Güngören Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, İstanbul Güngören Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, İstanbul Güngören Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, İstanbul Güngören Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Güngören Bosch Klima Teknik Servis, İstanbul Güngören Bosch Elektrikli Süpürge, İstanbul Güngören


Bosch Teknik Servis, Akıncılar, Güngören, Sanayi, Tozkoparan, Abdurrahmannafizgürman


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.