Bosch Yetkili Servis İdil Şırnak

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis İdil Şırnak
  • AdresŞırnak, İdil
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis İdil Şırnak width=350

Bosch Teknik Servis İdil Şırnak

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

İlki fırın içerisinde bulunan ve diyot adı verilen parçada bozulmaların olmasıdır. Cihazın çalışması sırasında vızıltı sesinin duyulması kapasitör adı verilen parçada bozulmaların meydana gelmesi sonucu oluşur.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bu yüzden cihazı aralıksız olarak çalıştırmak yerine belirli aralıklar ile çalıştırarak soğumasını sağlamanız gerekmektedir. Mikser Çalışma Yapmıyor

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Göre, Mutfak Robotuna elektrik gitmeme sorunu şebeke kaynaklı ve motor kaynaklı arızalar arasında yer alır. Zorlu işlemeler sonucu kase kapağı çıkabilir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgesi şarj olmama hatası yeni nesil cihazlarda çok sık karşılaşılan sorunlardan biridir. Yeniden kurulum için sıfırlama yapılması gerekir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinelerinin düzenli olarak her kullanım sonrasında temizlenmesi gerekir. Bunlara ek olarak, Kademe ayarında sıkıntı ve sorun oluşabilir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor. Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz için bir servisten destek alınması önerilir. Bazı modellerde susuz kaynama koruması bulunur.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Göre, Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir. Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir. Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Arıza oluşumlarının birçok nedeni vardır. Su basıncı kontrol edilmelidir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Rağmen, Termosifonların ilk kurulumları sırasında topraklama hattının yanlış bağlanması sonucu da cihaz üzerinden kaçaklar meydana gelecektir. Isı ayarı yaptıktan sonra bir süre bekleyin.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Ana kart problemleri de cihazın arızadan çıkmamasına neden olan sorunlardan biridir. Kombiye reset atılması gerekebilmektedir. Bir diğer nedeni de sıcak su ile kalorifer kullanımın açık modda kalmasıdır.

Bosch Blender Teknik Servis

Elbette, Ürünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Bir ürünün çalışmaması ürün kaynaklı yada elektrik kaynaklı olabilmektedir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Cihaz nem ve ayarı düzenlenmelidir. Elektrik hatlarına elektrik gelip gelmediğine bakılmalıdır.Kompresör çalışmama arızası tekrar eden arızalar arasındadır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Diğer bir deyişle, Çamaşır makinelerinin hortum filtresinde tıkanma oluşabilir. Amortisör adlı parçada meydana gelen arızalar da sarılma sorununun kaynaklarıdır. Su tahliye hortumun yüksekliği kontrol edilmelidir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Tık sesine benzer bir ses oluşumu kompresör çalışması sırasında sorun yaşama durumundan kaynaklanmaktadır. Dondurucuya dışardan hava sızımının olmaması gerekir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Aksine, Ekmek kızartma makinesi sigorta attırma sorunu makine kaynaklı olabilmektedir. Ekmek Kızartma Makinesinde Sepete Tam Basılma Yapılamıyor

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanları genel olarak kayan ve yapışmayan bir tabana sahiptir. Gözeneklerin tıkanması sonrasında buharlı ütüden istenilen buhar seviyesi oluşmaz.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Ses YapıyorSonuç olarak, Bulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir. Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre Kahve Makinesinin Ağızlarından Birinden Kahve GelmiyorMusluk ve ağızların temizliği için kürdan kullanılarak temizlik yapabilirsiniz.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir. Öncelikle, Pano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır. Kahve Makinesi Kahveleri Çok Hızlı Dağıtma Yapıyor

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Cihaz kilitleme kolunu düzgün bir şekilde kapatınız ve kilitli olduğundan emin olunuz. Katı meyve sıkacağı bıçak bozulması arızası çok yaygın görülen arızalar arasındadır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Bunlara ek olarak, Kurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir. Çok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.


Bosch Klima Teknik Servis

Bir diğer neden ise buharlaştırıcı ürünün temizlenmesinin gerekli olması ve aşırı kir birikmesi durumlarında cihaz aynı arızayı tekrar edecektir. Klima arızaları çok çeşitli nedenlerle ortaya çıkmaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Tüm bu maddelerde belirtilen nedenlerden biri ya da birkaçının bile halı yıkama makinesinin su akıtmasına neden olabileceği biliniyor. Aksi halde, Halı yıkama makinelerinin pek çok farklı modeli bulunuyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Aparatlarını sıcak suda bekletilerek temizlenir, kıyma makinesine ait bıçaklar ve içinde bulunan çelik demirler ise çamaşır suyu ile temizlenir. •Kuzu, dana, tavuk etlerini kıyma haline getirilebilir,

Aspiratör Teknik Servis

Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Doğrusu, Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.•Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir.

Şırnak İdil Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Şırnak İdil Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Şırnak İdil Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Şırnak İdil Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Şırnak İdil Bosch Fırın Teknik Servis, Şırnak İdil Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Şırnak İdil Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Şırnak İdil Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Şırnak İdil Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Şırnak İdil Bosch Blender Teknik Servis, Şırnak İdil Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Şırnak İdil Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Şırnak İdil Bosch Termosifon Teknik Servis, Şırnak İdil Bosch Su Sebili Teknik Servis, Şırnak İdil Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Şırnak İdil Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Şırnak İdil Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Şırnak İdil Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Şırnak İdil Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Şırnak İdil Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Şırnak İdil Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Şırnak İdil Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Şırnak İdil Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Şırnak İdil Bosch Klima Teknik Servis, Şırnak İdil Bosch Elektrikli Süpürge, Şırnak İdil


Bosch Teknik Servis, İdil, Köyler, Haberli, Oyalı, Sırtköy, Karalar


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.