Bosch Yetkili Servis Ilgın Konya

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Ilgın Konya
  • AdresKonya, Ilgın
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Ilgın Konya width=350

Bosch Teknik Servis Ilgın Konya

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın çalışmama sorunu elektrikle çalışan ürünlerden biri olan fırınlarda yaygın olarak görülen sorunlardır. Bir fırının yiyecekleri ısıtması için 120 volta ihtiyaç duymaktadır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser çok sesli çalışma sorunu motor ve parça kaynaklı arızalardan biridir. Cihazın besleme girişlerindeki güç ölçümü yapılmalıdır.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Aksi halde, Robot kullanımı sırasında hazne içinde hasar oluşması ve parçanın kırılması da çalışma düzenini aksatacaktır. Bu yüzden yıkama işleminden sonra bir müddet açık alanda bekleterek parçaların tamamen kurumasını bekleyin.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Yan fırça ve sensörlerin açık olması ve robot süpürgelerinin çalışacağı alanın açık tutulması gerekmektedir. Robot süpürgenizin kötü koku yaymasının temelde tek bir nedeni vardır.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bunun yanı sıra saç ve kıl gibi unsurların birikmesi sonucu da yanık kokusu gelebilir. Ayrıca, En çok kullanılan ürünler arasında saç kurutma makineleri ve düzleştiriciler bulunmaktadır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz için servis çağırılması önerilir. Rezistansın kontrolü ve bakımı yapılmalıdır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Ayrıca, Kablosuz Süpürge Şarj OlmuyorKablo ve şarj aleti üzerinde kesik ve yırtılmaların olması süpürgenin şarj olmamasına neden olacaktır. Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır.

Bosch Şofben Teknik Servis

Diyaframda arıza oluşumu şofbenin çalışma sırasında kendiliğinden kapanmasına neden olmaktadır. Eğer çakmakta düzgün çalışıyorsa son olarak gaz memeleri tıkanmış olabilir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Normalde, Aşırı ısınma cihazın uzun süreli kullanımlarda oluşan arızalardır. Buna rağmen termosifonunuz çalışmıyorsa elektriksel problemler yaşanmış olabilir.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Bir diğer nedeni de ateşleme elektrotunun eskime ve yıpranma nedeniyle işlevini yerine getirmemesi kaynaklıdır. İlk olarak servis çağırılmalı ve destek alınmalıdır.5-2 aralığında olması gerekmektedir.

Bosch Blender Teknik Servis

Kısacası, Blender motorundan yanık konusu gelmesi cihazın kullanımı sırasında aşırı zorlanmasına ve ısınmasına neden olan durumlar karşısında oluşan arızadır. Blenderın gücüne ve yapısına uygun yiyecekler için kesme işlemi yapılmalıdır.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Düzeltilmesi gereken bir problemdir ve parça değişimi yapılmalıdır. Buzdolabı ve derin dondurucu bölmesine sıcak bir ürün konulması buzdolabının iç sıcaklığını etkilemektedir. Oluşan buzlar temizlenmelidir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Hiç biri, Elektrik hatlarında meydana gelen ar ve düzensizlikler sigorta üzerinde etkili olmaktadır. Yabancı cisim hortum içerisinde tıkanıklığa neden olabilir.Makine altından su geliyor sorunu oluşması durumunda su giriş hortumları ve su tahliye hortum kontrolü yapılmalıdır Hortumlarda yırtılma ve ezilme sonrasında makine altından su akıtmaya başlar.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Saklama özelliklerine göre ürünler çok sıcak ve soğuk olarak konulmamalıdır. Bu düğmenin yenisi ile değişimi sağlanabilir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Doğrusu, Zamanlayıcı ve regülatör hataları makinenin sürekli durmasına neden olacaktır. Hemen fişten çıkartılarak cihaz kenara alınmalıdır.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Kullanılan su konusunda dikkatli olunması ve içme suyu kullanılması önerilir. Buharlı Ütü Kıyafetlerde Leke Bırakıyor

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır. Elbette, Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler Makinede Damla Şeklinde Akıyor Kahve yapımı sırasında ağız kısmında kalan kahve tortuları ve suları kuruyarak sertleşir.

Bosch Fırın Teknik Servis

Sesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır. Nazaran, Fırını fişten çekiniz ve servisin gelmesini bekleyin.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve eklemenin unutulması ve makinenin çalıştırılmaya başlanması da arıza ışığının yanmasına neden olacaktır. Kahve Makinesi Kahveyi Vermiyor

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bir servis çağırarak cihazın kontrolünü ve motor değişimi sağlanmalıdır. Motor üzerlerinde aşırı yük ve sıcaklıklara karşı bir koruma düğmesi bulunur.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Basitçe, Cihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır. Temizlenmeme durumunda düzenli ve kaliteli çalışma sağlanmaz.


Bosch Klima Teknik Servis

Havanın ortama uygun bir soğuk hava derecesine gelmesinde bu parça büyük önem taşımaktadır. Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesi çalıştırma tuşuna basıldığı takdirde elektrik alıp çalışmıyorsa bu durumun birçok farklı nedeni olabiliyor. Öyleyse, Halı Yıkama Makinesi Deterjan Almıyor

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma makinelerinin fiyatları 400 TL’den başlayıp ürünün kalitesine, kullanılan malın malzemesine ve çekilebilecek kıyma kilosuna göre artmaktadır. •Uygun fiyatları sayesinde evlerde de kullanılabilir.

Aspiratör Teknik Servis

Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerinde

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Örneğin, Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarGaranti Süresi

Konya Ilgın Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Konya Ilgın Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Konya Ilgın Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Konya Ilgın Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Konya Ilgın Bosch Fırın Teknik Servis, Konya Ilgın Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Konya Ilgın Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Konya Ilgın Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Konya Ilgın Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Konya Ilgın Bosch Blender Teknik Servis, Konya Ilgın Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Konya Ilgın Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Konya Ilgın Bosch Termosifon Teknik Servis, Konya Ilgın Bosch Su Sebili Teknik Servis, Konya Ilgın Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Konya Ilgın Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Konya Ilgın Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Konya Ilgın Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Konya Ilgın Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Konya Ilgın Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Konya Ilgın Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Konya Ilgın Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Konya Ilgın Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Konya Ilgın Bosch Klima Teknik Servis, Konya Ilgın Bosch Elektrikli Süpürge, Konya Ilgın


Bosch Teknik Servis, Ilgın, Köyler, Argıthanı, Aşağıçiğil, Yukarıçiğil


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.