Bosch Yetkili Servis İlkadım Samsun

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis İlkadım Samsun
  • AdresSamsun, İlkadım
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis İlkadım Samsun width=350

Bosch Teknik Servis İlkadım Samsun

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Düşük voltaj nedenli ısıtma sorunun kaynağı araştırılmalıdır. Konu ile ilgili bilgi sahibi olmayan kişilerin ürün üzerinde işlem yapmamaları gerekir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Birçok farklı arıza oluşumuna rastlanır. Eğer kolay çevrilebilecek yiyecekler için mikseri kullanıyorsanız ve aynı hatayla karşılaşıyorsanız mikser aşırı ısınma sorunu gösterebilir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Örneğin, Elektrik hatlarını ve kablolamayı kontrol edin. Mutfak robotu çok yavaş çalışıyor hatası robot içinde yer alan kesme aletinin yerine tam oturduğu kontrol edilmelidir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Çalışma sırasında tekerleklerin dönmesini engelleyecek olan cisimlerin olmamasına dikkat edin. Robot süpürgelerinin kenarlarında ve yanlarında yer alan fırçaların serbest bir şekilde hareket etmesi gerekmektedir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kullanıma ve bakımına bağlı olarak zaman içerisinde bazı problemlerde ortaya çıkabilir. Diğer taraftan, Kurutma makinelerinde çalışma hızının düşmesi candan dolayı zayıf bir akışın oluşmasına neden olmaktadır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Oldukça pratik, hızlı ve kullanışlı ürünlerdir. Rezistans üzerinde meydana gelen aşırı oranda kireçlenme sorunu da ısıtmamaya neden olabilir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bunlara ek olarak, Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır. Kablo kullanımı yapılmadan kullanılan süpürgelerde toz haznesinin ışığının yanması cihaz içinde bulunan tozların temizlenmesi ve boşaltılması anlamına gelmektedir. Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofbenden ses gelme sorunu emniyet ventili kaynaklı olan arızalardan biridir. Tüm kontroller sağlandıktan sonra şofben tekrar açılıp kontrol edilmelidir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Diğer taraftan, İlk olarak termosifonların ısı derecelerini kontrol edin. Termosifon Çalışmıyor

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Yoğuşmalı kombi petekleri ısıtmıyor sorunu özellikle kış aylarında çok yaygın olarak karşılaşılan sorunların başında gelmektedir. Özellikle doğalgaz vanalarının kapalı unutulması ateşleme sorunlarını oluşturmaktadır. Yoğuşmalı kombi su akıtıyor sorunu oluşum nedenleri arasında kombiye aşırı su yüklemesi yapılması durumlarında kombi su akıtmaya başlayacaktır.

Bosch Blender Teknik Servis

Lafı olmaz, . Genel olarak el blenderini gıdaları derin olacak bir kaba koyduktan sonra kullanmalısınız. Blender başlığı yerine tam oturmama sorunu başlıklı olarak kullanılan ürünlerde çok fazla görülen sorunlardır.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Su AkıtıyorElektrik hatlarına elektrik gelip gelmediğine bakılmalıdır.Arıza devam etmesi durumunda servisten destek almanız önerilir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Rağmen, Atık su hortumu tıkanmış olabilir. Çamaşır makinesi sigorta attırma sorunu motor ve elektrik kaynaklı arıza türleri arasında yer almaktadır. Makine temizleyici ürün kullanımı yapılmalıdır.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Arızadan ÇıkmıyorSoğukluğu ayarlayan düğmelerde problem oluşması ve takılı kalması da aşırı soğutma sorununa neden olmaktadır.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Yine de, bu ısıtma elemanları içerisine farklı bir cismin ve kağıt parçasının girmesi kabloların yanmasına neden olacaktır. Ekmek Kızartma Makinesi Çalışmıyor

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Damıtılan ve filtrelenen suların kullanımı buhar gözeneklerinin tıkanmaması açısından gereklidir. Buharlı Ütüm Kumaşa Yapışıyor

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. Özetlemek, Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır. Aşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Her iki dokuda olmayan kahvelerin kalın olarak çekilmesi dokularını etkileyecektir. Filtre kahve makinesinin ağızlarından birinden kahve gelmeme sorunu ağızlarda kahve ve sütlerin kurumasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırının içine su dökülmesi sorunu kullanım sırasında kullanıcı hatasından kaynaklanarak oluşur. Örneğin, Fırın Kısa Devre Yapıyor

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi arızası çözümleri kişi tarafından ve servis tarafından yapılmalıdır. Kahve Makinesi Kahveyi Vermiyor

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Sıkacak kapağı yerine tam oturmaması durumunda ürün çalışmaz. Katı meyve sıkacakları her zaman kullanımı yapılan pratik ürünler arasında yer almaktadır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Aynı zamanda, Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir. Kurutma Makinesi Sigorta Attırıyor


Bosch Klima Teknik Servis

Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı Yıkama Makinesi ÇalışmıyorAksine, Bu nedenle halı yıkama makinesi deterjan almazsa mutlaka teknik bir bakıma alınması gerekiyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

•Macella Kıyma MakinesiBazı kıyma makineleri güçlü aparatları ve motoru sayesinde salça yapımını da uygun olduğu için tercih edilmektedir.

Aspiratör Teknik Servis

•Seralarda•Tünellerde

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Örneğin, Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

Samsun İlkadım Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Samsun İlkadım Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Samsun İlkadım Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Samsun İlkadım Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Samsun İlkadım Bosch Fırın Teknik Servis, Samsun İlkadım Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Samsun İlkadım Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Samsun İlkadım Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Samsun İlkadım Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Samsun İlkadım Bosch Blender Teknik Servis, Samsun İlkadım Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Samsun İlkadım Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Samsun İlkadım Bosch Termosifon Teknik Servis, Samsun İlkadım Bosch Su Sebili Teknik Servis, Samsun İlkadım Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Samsun İlkadım Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Samsun İlkadım Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Samsun İlkadım Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Samsun İlkadım Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Samsun İlkadım Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Samsun İlkadım Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Samsun İlkadım Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Samsun İlkadım Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Samsun İlkadım Bosch Klima Teknik Servis, Samsun İlkadım Bosch Elektrikli Süpürge, Samsun İlkadım


Bosch Teknik Servis, Kökçüoğlu, 39587, Hastanebaşı, Cedit, Gazi, Rasathane, İstasyon, Yeşilkent, Köyler


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.