Bosch Yetkili Servis İzmir

  • Teknik ServisBosch Servis İzmir
  • AdresİZMİR
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis İzmir width=350

Bosch Teknik Servis İzmir

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Aynı anda iki farklı cihazın tek bir fiş üzerinden çalıştırılması da cihazın çalışma sürekli ısınmayı engellemesine neden olacaktır. Bu tür kaplar hemen ısınma özelliklerine sahip ürünlerdir ve fırın içerisinde aşırı ısınmaya bağlı olarak kıvılcım oluşmasına neden olmaktadır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Eğer kolay çevrilebilecek yiyecekler için mikseri kullanıyorsanız ve aynı hatayla karşılaşıyorsanız mikser aşırı ısınma sorunu gösterebilir. Mikser çalışma yapmama sorunu yaygın sorunlardan biridir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Özellikle, Mutfak robotunun çalışmaması pek çok nedenden ötürü kaynaklanabilir. Bir ucu turuncu bir ucu siyah renkte ise siyah olan kısım yanmış demektir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Eliniz ile bu işlemi yapmamalısınız. Robot süpürgenizin şarjının azaldığı ya da bittiği durumlarda çalışma esnasında iken kapanabilir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bunun yanı sıra saç ve kıl gibi unsurların birikmesi sonucu da yanık kokusu gelebilir. Düzenli olarak, Isıtma görevi gören parçada arızalanması ve bozulma olmuş olabilir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Teknik servise danışılması gerekmektedir. Regülatör kontrolü yapınız.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Sonrasında, Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir. Kablo ve şarj aleti üzerinde kesik ve yırtılmaların olması süpürgenin şarj olmamasına neden olacaktır.

Bosch Şofben Teknik Servis

Sıcaklık derecesinin ayarlandığından emin olun. Bu probleme pek çok etken sebep oluyor olabilir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Göre, Termosifonların ilk kurulumları sırasında topraklama hattının yanlış bağlanması sonucu da cihaz üzerinden kaçaklar meydana gelecektir. Nadirde olsa bazı termosifonların su sızdırabildiği de bir gerçektir.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Bir diğer nedeni de ateşleme elektrotunun eskime ve yıpranma nedeniyle işlevini yerine getirmemesi kaynaklıdır. Sıcak suyun kalorifer sistemine karışma durumları da suyun ısınmamasına neden olmaktadır. Yoğuşmalı kombilerde çalışmama durumları karşısında cihazı yeniden başlatmak diğer adı ile reset atmak gerekebilmektedir.

Bosch Blender Teknik Servis

Daha sonra, Blender ürünleri doğramama sorunu bu tür bıçak kullanarak ürünleri ezen ve doğrayan ürünlerde çok sık görülen arızaların başında gelmektedir. Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Cihaz nem ve ayarı düzenlenmelidir. Parça değişimi servis tarafından uygun görülmesi durumunda yapılır.Buzdolabından Çıt Sesi Gelmesi


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Normalde, İlk olarak makinede bulunan suyun tahliyesi yapılmalıdır.Özellikle evlerde sıklıkla kullanılan çamaşır makinelerinde kalite ve verim alınması için temizliğine dikkat edilmesi gerekir. Tuş takımı aşırı kullanım sırasında zamanla işlevini yitirerek çalışmamaya ve ayar yapmamaya başlar.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Kullanıcı tarafından gerekli olan kontroller yapılmalıdır. Kompresör içinde bulunan çalışma rölesinin kontrolü sağlanmalıdır.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Aksi halde, Mekanik mandalın tetikleme süresini kontrol ediniz.Ekmek kızartma makinesinin bakımlarının ve temizliğinin yapılmasına özen gösterilmelidir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütüm Kumaşa YapışıyorBuharlı ütü gözenekler tıkanma sorunu en yaygın arıza türlerinden biri olmaktadır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir. Bu sırada, Bulaşık makinesi su alması ve elektrik gitmemesi sorunu makine motorunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır. Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinelerinin düzenli olarak suları kontrol edilmelidir. Bu tür durumlarda kahve makinesinin ağız kısmının temizliği yapılmalıdır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Garanti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.İkincisi, Rezistans kablosu bozulabilir ve kısa devreye neden olabilir.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi arızası çözümleri kişi tarafından ve servis tarafından yapılmalıdır. Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Cihaza konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin müdahale etmemesi önemlidir. Cihaz kilitleme kolunu düzgün bir şekilde kapatınız ve kilitli olduğundan emin olunuz.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Örneğin, Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Program ayar düğmelerine temassızlık sorunları iptal edilme ve sonlandırma işlemlerinde arızalara neden olacaktır.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima gazının istenilen oranda olmaması durumlarında klima motoru çalışma yapmamaktadır. Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı Yıkama Makinesi Su AkıtıyorDahası, Halı yıkama makinesi tercihi yaparken kullananların yorumlarını ve ürünün özelliklerini göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Daha çok kasaplar tarafından kullanılsa da son zamanlarda evlerde de kullanılmaya başlanmıştır. Kıyma Makinesi Fiyatları

Aspiratör Teknik Servis

•SeralardaAyrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Özetle, Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.•Teknik servise dikkat etmek gerekir.

İZMİR Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, İZMİR Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, İZMİR Bosch Davlumbaz Teknik Servis, İZMİR Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, İZMİR Bosch Fırın Teknik Servis, İZMİR Bosch Buzdolabı Teknik Servis, İZMİR Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, İZMİR Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, İZMİR Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, İZMİR Bosch Blender Teknik Servis, İZMİR Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, İZMİR Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, İZMİR Bosch Termosifon Teknik Servis, İZMİR Bosch Su Sebili Teknik Servis, İZMİR Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, İZMİR Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, İZMİR Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, İZMİR Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, İZMİR Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, İZMİR Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, İZMİR Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, İZMİR Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, İZMİR Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, İZMİR Bosch Klima Teknik Servis, İZMİR Bosch Elektrikli Süpürge, İZMİR


Bosch Teknik Servis, İşçievleri, Şirinyer, Buca, Kaynaklar, Harmandalı, Köyler


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.