Bosch Yetkili Servis Kadıköy İstanbul

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Kadıköy İstanbul
  • Adresİstanbul, Kadıköy
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Kadıköy İstanbul width=350

Bosch Teknik Servis Kadıköy İstanbul

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

İkincisi fırın kondansatörünün değiştirilmesi gerekmektedir. Konu ile ilgili bilgi sahibi olmayan kişilerin ürün üzerinde işlem yapmamaları gerekir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kişilerin elektronik ürünlere bilgileri dışında dokunmaları ve tamir etmeleri tehlikeli sonuçların oluşmasına neden olacaktır. Mikser çok sesli çalışma sorunu motor ve parça kaynaklı arızalardan biridir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Örneğin, Sorunun devam etmesi durumunda müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz.Mutfak Robotuna elektrik gitmeme sorunu şebeke kaynaklı ve motor kaynaklı arızalar arasında yer alır.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Servis dışında cihaza dokunulmaması önerilmektedir. İlk olarak fırçanın bulunduğu alandan yavaşça fırçayı öne doğru çekmeyi deneyin.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Rezistans da meydana gelen aşırı ısınma sonucu cihazda bulunan termik de açılma yapacaktır. Genel olarak, Ekranda arıza kodlarına ve durumlarına göre makine için servis çağırılmalıdır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Eğer tüp kullanıyorsanız tüpünüzün doluluk oranını da kontrol edin. Ocak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Düzenli olarak ısıtıcı temizliği ve bakımı yapılmalıdır. Su ısıtıcı rezistansı sürekli yanma sorunu ısıtıcının kullanımı sırasında oluşan arızalardan biridir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kısacası, Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler. Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Bunun yanı sıra ısıtıcılara enerji gitmiyor olabilir. Bazı arızalar kullanıcılar tarafından çözülebilirken bazı arıza durumlarında ise teknik servisten destek almak gerekir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Özetlemek, Ön kısım üzerinde kırmızı bir ışık yanacaktır. Özellikle eski termosifonlarda bu arızalar çok daha sık ortaya çıkar.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Yoğuşmalı kombilerde çalışmama durumları karşısında cihazı yeniden başlatmak diğer adı ile reset atmak gerekebilmektedir. Kombinin kapatılması doğru bir yöntemdir. Sürekli alev atlama çalışması yapmadı parça kaynaklı bir arızadır.

Bosch Blender Teknik Servis

Son olarak, Patlamaya neden olabilecek durumlardan biri de ürüne tekrar elektrik gelmesidir. Blender bıçağı kesmiyor sorunu uygun olmayan yiyecekleri parçalama sırasında görülür.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Soğutma motoru ve pervanelere kontrol edilmelidir.Sorunun devam etmesi durumunda servisten destek alınmalıdır.Buzdolabı Soğutma Ayarı Yapılamıyor


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Aksi halde, Aşırı köpüklenme ve köpük akıntısı sorunlarının oluşmaması için sıvı deterjan kullanımı da yapılabilir.Makineyi taşıyan ayaklar dengede olmayabilir. Makine Deterjan Gözünden Su Akıtıyor

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Tık sesine benzer bir ses oluşumu kompresör çalışması sırasında sorun yaşama durumundan kaynaklanmaktadır. Soğutmama nedenleri parça ve ürün ile ilgili olabilmektedir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ayrıca, Ekmek Kızartma Makinesi Sigorta Attırıyor Ekmek kızarma makinesinin oluğunda biriken ekmeklerin kolun kapanmamasına neden olması ve temizlenmesinin gerektiğini gösterir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Aşırı su koyma durumunda ütünün bağlantı noktalarından ufak damlamalar oluşacaktır. Ütü buhar çıkışını engelleyen bir tıkanıklık durumunda ön tarafa su püskürtme yapamamaktadır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Gerekli tüm kontrolleri yapın.Elbette, Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre kahve makinesi çalışma yapmama sorunu karşısında ilk olarak makinenin fişinin elektrik prizine takılı olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Kahve yapımı sırasında ağız kısmında kalan kahve tortuları ve suları kuruyarak sertleşir.

Bosch Fırın Teknik Servis

Elektrikli ürünlerde patlama ve yanmaya neden olabilir.Olsa bile, Kısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır. Kahve Makinesi Kırmızı Işık Arızası

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Motorda yanma oluşması durumunda cihaz hemen elektrik hatlarından çekilmeli ve kapatılmalıdır. Tambur kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Ayrıca, Çok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.Termal sigorta kontrolü cihazın çalışmasında aksaklık olup olmadığını gösterecektir.


Bosch Klima Teknik Servis

Gaz kaçaklarının sistem üzerinde olması durumlarında ısıtma ve soğutma yeteri kadar tamamlanmamaktadır. Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

•Su tahliye kısmının arızalı olmasıSonrasında, Halı yıkama makineleri daha çok elektrikli süpürgelere benzese de bu makinelerin halıyı yıkayabilmesi için su alması gerekiyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Böylelikle bir sonraki kıyma çekme işlemine hazır hale getirilir. Kıyma makinesi, kemiksiz etleri parçalayarak ve ezerek kıyma haline getiren bir ekipmandır.

Aspiratör Teknik Servis

Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.•Tünellerde

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Nazaran, Garanti Süresi•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

İstanbul Kadıköy Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, İstanbul Kadıköy Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, İstanbul Kadıköy Bosch Davlumbaz Teknik Servis, İstanbul Kadıköy Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, İstanbul Kadıköy Bosch Fırın Teknik Servis, İstanbul Kadıköy Bosch Buzdolabı Teknik Servis, İstanbul Kadıköy Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, İstanbul Kadıköy Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, İstanbul Kadıköy Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kadıköy Bosch Blender Teknik Servis, İstanbul Kadıköy Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, İstanbul Kadıköy Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, İstanbul Kadıköy Bosch Termosifon Teknik Servis, İstanbul Kadıköy Bosch Su Sebili Teknik Servis, İstanbul Kadıköy Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kadıköy Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kadıköy Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kadıköy Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kadıköy Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kadıköy Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kadıköy Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, İstanbul Kadıköy Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kadıköy Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kadıköy Bosch Klima Teknik Servis, İstanbul Kadıköy Bosch Elektrikli Süpürge, İstanbul Kadıköy


Bosch Teknik Servis, Caferağa, Osmanağa, Rasimpaşa, Koşuyolu, Fikirtepe, Eğitim, Feneryolu, Fenerbahçe, Caddebostan, Göztepe, Merdivenköy, Sahrayıcedit, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Erenköy, Suadiye, Kozyatağı, Bostancı


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.