Bosch Yetkili Servis Kağıthane İstanbul

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Kağıthane İstanbul
  • Adresİstanbul, Kağıthane
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Kağıthane İstanbul width=350

Bosch Teknik Servis Kağıthane İstanbul

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın düğmeleri çalışmama sorunu düğme ve fırın kaynaklı oluşan sorunlardan biridir. Panel üzerinden ayarlama yapılmaması düğmelerin sıcaklık ve ayarlarının yapılmamasına sebep olmaktadır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Transistörün aşırı ısınmaya geçmesi de çalışmama sorununa neden olmaktadır. Motorunun kontrol edilmesi gerekir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Hala, Mutfak robotunuzu taktığınız prizin sigortadaki karşılığını bulup kontrol etmelisiniz. Mutfak robotu arızaları en sık kullanılan mutfak malzemeleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürge arızaları teknoloji ürünleri arasında evlerde çok yaygın bir kullanım oranına sahip olan süpürgelerin arızalanması durumlarında çeşitli hata kodları oluşmaktadır. HOME düğmesi bir robot süpürgenin şarj alanına gitmesini sağlayacaktır.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makineleri ile saç düzleştiricileri özellikle kadınlar tarafından sıklıkla kullanılır. Örneğin, Rezistans da meydana gelen aşırı ısınma sonucu cihazda bulunan termik de açılma yapacaktır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. Ocak gözünün kapağı tam oturmamışsa tam olarak oturtun.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Böyle bir durumda özellikle cihaz elektrik ile çalıştığı için dikkatli olmalı ve teknik servis desteği alınmalıdır. Çatlak söz konusuysa çeşitli yapıştırıcılar ile tamir yapılmamalıdır çünkü bu yapıştırıcılar yakın zamanda tekrar sızıntı yaratabilir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Özellikle, Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler. Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofbenlere yönelik uygulamaların çok daha titiz bir şekilde yapılması gerekir. Tüm kontroller yapıldıktan sonra problem ortadan kalkacaktır.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Yine de, Kimi markalarda bu sigorta cihaza da gömmeli olabiliyor. Rezistansın arızaya geçmesi durumunda termosifon kullanımı sırasında alttan su akmaya başlar.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Kombide bir parça içerisinde teknik bir arıza oluşma durumları da olmaktadır. Kablolamanın doğru yapılmaması cihazın arızadan çıkmamasına neden olur. Kombinin kapatılması doğru bir yöntemdir.

Bosch Blender Teknik Servis

Ayrıca, Bunun yanında uzun süreli kullanım sonucunda bıçaklar körelmiş olabilir.Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucunun yeteri kadar soğuk olmasına dikkat edilmelidir. Ekranın yanında ve yakınında işaret ve tuş var ise tuşlara basılarak ünlem işaretinin giderilmesi sağlanmalıdır.Ağız kısmı kapalı olacak şekilde sıvı ürünlerin konulması sağlanmalıdır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Henüz, Deterjan gözünün su çekme ve alma sırasında tam kapalı olduğundan emin olunuz. Su hortumu kontrol edilmelidir. Filtre kontrolü ve temizliği yapılmalıdır.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Arızadan çıkmama durumu devam ettiği takdirde hemen servis aranmalıdır.Derin dondurucu arızadan çıkmama sorunu çok yaygın olarak kullanım sırasında görülen arıza türleridir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Yine de, Mekanik mandalın tetikleme süresini kontrol ediniz.Isıtma elemanı içerisinde tel şeklinde görülebilir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü iç aksanlarının kontrolü ve arızalı parçaların değişimi gerekir. Buharlı Ütü Kıyafetlerde Leke Bırakıyor

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Aynı şekilde, Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır. Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinelerinin çalışması sırasında öğütme ayarlarını yapan düğme saat yönünde çevrilmesi gerekmektedir. Kahve makinelerinin düzenli olarak suları kontrol edilmelidir.

Bosch Fırın Teknik Servis

Servis ile iletişim kurun.Diğer taraftan, Fırın Kapağı Kapanmıyor

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Hortum temizliği, bakımı ve kontrolünü sağlayın .Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı Meyve Sıkacağının Motoru YandıTekrar açma ve kullanma sırasında aynı hatayı vermesi durumunda destek hattını arayınız.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Sonrasında, Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima fan çalışmıyor arızası birkaç belirtisi bulunmaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesi su almadığı takdirde halı ıslanmadığı için herhangi bir yıkama ve temizleme işlemi de gerçekleşmiyor. Örneğin, Halı Yıkama Makinesi Deterjan Almıyor

Kıyma Makinesi Teknik Servis

•Aparatları sayesinde sucuk, sosis ve salam gibi ürünler elde edilebilir.

Aspiratör Teknik Servis

Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Rağmen, •Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.

İstanbul Kağıthane Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, İstanbul Kağıthane Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, İstanbul Kağıthane Bosch Davlumbaz Teknik Servis, İstanbul Kağıthane Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, İstanbul Kağıthane Bosch Fırın Teknik Servis, İstanbul Kağıthane Bosch Buzdolabı Teknik Servis, İstanbul Kağıthane Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, İstanbul Kağıthane Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, İstanbul Kağıthane Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kağıthane Bosch Blender Teknik Servis, İstanbul Kağıthane Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, İstanbul Kağıthane Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, İstanbul Kağıthane Bosch Termosifon Teknik Servis, İstanbul Kağıthane Bosch Su Sebili Teknik Servis, İstanbul Kağıthane Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kağıthane Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kağıthane Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kağıthane Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kağıthane Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kağıthane Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kağıthane Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, İstanbul Kağıthane Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kağıthane Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kağıthane Bosch Klima Teknik Servis, İstanbul Kağıthane Bosch Elektrikli Süpürge, İstanbul Kağıthane


Bosch Teknik Servis, Zincirlikuyu, Çağlayan, Kağıthane, Hamidiye, Gültepe, Çeliktepe, Şirintepe, Seyrantepe


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.