Bosch Yetkili Servis Kahramanmaraş

  • Teknik ServisBosch Servis Kahramanmaraş
  • AdresKAHRAMANMARAŞ
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Kahramanmaraş width=350

Bosch Teknik Servis Kahramanmaraş

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın düğmeleri çalışmama sorunu düğme ve fırın kaynaklı oluşan sorunlardan biridir. İlki fırın içerisinde bulunan ve diyot adı verilen parçada bozulmaların olmasıdır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Eğer kolay çevrilebilecek yiyecekler için mikseri kullanıyorsanız ve aynı hatayla karşılaşıyorsanız mikser aşırı ısınma sorunu gösterebilir. Bıçak uçlarına ve içerisine sıkışan yabancı cisimlerde bıçakların hareket etmesini zorlaştıracaktır.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Öyleyse, Mutfak robotlarında çalışmama sorunu çok fazla görülmektedir. Robota aşırı yiyecek konulması durumlarında da mikser bıçakları dönmemektedir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Eğer robot süpürgeniz olağandışı ses çıkarıyorsa süpürgenizin bazı noktalarını kontrol etmeniz yeterli gelecektir. Robot Süpürge Haritalandırma Yapmıyor

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden şafta takılı olan kıl vb unsurlar temizlenerek makineniz eski performansınıza kavuşabilir. Aksine, Saç Kurutma Makinesi Hızlı Çalışmıyor

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ufak bir nemlilik olması bile alev oluşmamasına neden olur. Set Üstü Ocak Gözleri Az Yanıyor

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı rezistansı sürekli yanma sorunu ısıtıcının kullanımı sırasında oluşan arızalardan biridir. Musluk sularının kullanılması cihazların kısa sürede kireçlenmesine neden olacaktır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

İçermek, Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır. Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır. Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler.

Bosch Şofben Teknik Servis

Tüm kontroller sağlandıktan sonra tekrar denenmelidir. Şofbenlere yönelik uygulamaların çok daha titiz bir şekilde yapılması gerekir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Aksi halde, Özellikle eski termosifonlarda bu arızalar çok daha sık ortaya çıkar. Cihazda suyun ısınmasını sağlayan parçada bir problem oluşması ile birlikte bu arıza türü ortaya çıkar.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Yoğuşmalı Kombi Patlamalı Yanıyor Kombi sigorta ve gaz vanasının kontrolü sağlanmalıdır. Fazla suyun musluk yardımı ile dışarı atılması gerekir.

Bosch Blender Teknik Servis

Aksine, Blender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur. Blender ürünleri doğramama sorunu bu tür bıçak kullanarak ürünleri ezen ve doğrayan ürünlerde çok sık görülen arızaların başında gelmektedir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu yeteri kadar soğutmuyor sorunu oluşum nedenleri arasında dondurucu aylarının yeteri kadar yükseltilmemesi neden olur. Buzdolabı Soğutma Ayarı YapılamıyorYaz ve kış dönemlerinde dondurucu ayarlarının yenilenmesi önerilir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bu yüzden, Makine Alınan Suyu Hemen BoşaltıyorMakineye aşırı deterjan konulmuş olabilir.Makineler için uygun olan deterjan kullanımı yapılmalıdır.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Bu durumun anlaşılması için derin dondurucunun fişi çekilmeli ve çalışması durdurulmalıdır. Kapak açıldığı halde ışık yanmaması durumunda ışık düğmesi arızalanmış olmaktadır.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Olsa bile, Ekmek kızartma kolaylığı sağlayan ürünlerde çalışma aksanlarının bozulması ve kızartma yapamama sorunlarının oluşması görülmektedir.Isınma ve çalışma olmaması durumunda cihazı başka bir alana takma denenmelidir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Damıtılan ve filtrelenen suların kullanımı buhar gözeneklerinin tıkanmaması açısından gereklidir. Buharlı Ütü Kıyafetlerde Leke Bırakıyor

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Her şeyden önce, Bulaşık Makinemin Tuşları ÇalışmıyorAniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

İnsanların kullanım sırasında basit hatalar yapması makinenin çalışmasını engellemektedir. Zaman açısından son derece pratik ver kullanışı kolay bir üründür.

Bosch Fırın Teknik Servis

Açık ise kapalı konuma getirilmelidir. Olsa bile, Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Suyun çalışma sırasında düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Kahveyi ince bir şekilde öğüterek makineye yerleştirilmesi gerekir.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bir servis çağırarak cihazın kontrolünü ve motor değişimi sağlanmalıdır. Katı meyve sıkacağının motor yanma sorunu genel olarak cihazın aşırı kullanımı sonrasında ortaya çıkan arızalardır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Doğrusu, Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün. Kurutma makinesi sıcaklık aylarının 5 derece ile 35 derece arasındaki ortamlara konulması gerekir.


Bosch Klima Teknik Servis

Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir. Bir diğer fan çalışmama nedenleri arasında suyun boşaltma işlemleri sırasında kısıtlamanın oluşmasıdır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

•Makinenin hortum kısmında delik olmasıSon olarak, Halı Yıkama Makinesi Su Almıyor

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma makinesi, kemiksiz etleri parçalayarak ve ezerek kıyma haline getiren bir ekipmandır. Bazı kıyma makineleri güçlü aparatları ve motoru sayesinde salça yapımını da uygun olduğu için tercih edilmektedir.

Aspiratör Teknik Servis

•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeAspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Yine de, Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Garanti Süresi

KAHRAMANMARAŞ Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, KAHRAMANMARAŞ Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, KAHRAMANMARAŞ Bosch Davlumbaz Teknik Servis, KAHRAMANMARAŞ Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, KAHRAMANMARAŞ Bosch Fırın Teknik Servis, KAHRAMANMARAŞ Bosch Buzdolabı Teknik Servis, KAHRAMANMARAŞ Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, KAHRAMANMARAŞ Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, KAHRAMANMARAŞ Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, KAHRAMANMARAŞ Bosch Blender Teknik Servis, KAHRAMANMARAŞ Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, KAHRAMANMARAŞ Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, KAHRAMANMARAŞ Bosch Termosifon Teknik Servis, KAHRAMANMARAŞ Bosch Su Sebili Teknik Servis, KAHRAMANMARAŞ Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, KAHRAMANMARAŞ Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, KAHRAMANMARAŞ Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, KAHRAMANMARAŞ Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, KAHRAMANMARAŞ Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, KAHRAMANMARAŞ Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, KAHRAMANMARAŞ Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, KAHRAMANMARAŞ Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, KAHRAMANMARAŞ Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, KAHRAMANMARAŞ Bosch Klima Teknik Servis, KAHRAMANMARAŞ Bosch Elektrikli Süpürge, KAHRAMANMARAŞ


Bosch Teknik Servis,


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.