Bosch Yetkili Servis Kapaklı Tekirdağ

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Kapaklı Tekirdağ
  • AdresTekirdağ, Kapaklı
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Kapaklı Tekirdağ width=350

Bosch Teknik Servis Kapaklı Tekirdağ

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

İlki fırın içerisinde bulunan ve diyot adı verilen parçada bozulmaların olmasıdır. Bir ohmmetre yardımı ile parçanın hasar alıp almadığı öğrenilir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bıçaklarda oluşan arızalar cihazın çalışma esnasında bıçaklarının hareket etmemesine neden olacaktır. Motorunun kontrol edilmesi gerekir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Çoğu kısım için, Ürün yapımını kolaylaştıracak zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Hemen bir servis aranarak sorunu ayrıntılı bir şekilde anlatmalı ve destek istenmelidir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

İlk olarak robot süpürgenizin ana ve yan fırçalarını kontrol edin. Robot süpürgesi şarj olmama hatası yeni nesil cihazlarda çok sık karşılaşılan sorunlardan biridir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Makinelerin düzenli olarak bakımlarının ve temizliklerinin yapılması cihazların arıza ver memesini sağlayacaktır.Diğer bir deyişle, Saç Kurutma Makinesi Hızlı Çalışmıyor

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Eğer tüp kullanıyorsanız tüpünüzün doluluk oranını da kontrol edin. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı ısıtmıyor sorunu ısıtıcıların birçoğunda oluşan arızalardır. Su ısıtıcı rezistansı sürekli yanma sorunu ısıtıcının kullanımı sırasında oluşan arızalardan biridir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Örneğin, Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun. Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofbenler de görülen en sık problemlerden biri de aşırı ısınma problemidir. Bunun yanı sıra su çok geç ısınır ve tam anlamıyla ısınma gerçekleşmiş olmaz.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Herhangi biri, Düğme ve güç kontrolü yapılmalıdır. Termosifon elektrik kaçakları olması sorunu binada ve dairede topraklama olmaması sonucu ortaya çıkan arızalardan biridir.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Kombiye reset atılması gerekebilmektedir. Soğuk havalarda ortamın ısınması için petek konumu açılmadan önce yaz dönemlerinde arıza tespitleri için kombi genel yıllık bakımları yaptırılmalıdır. Kombi iç parçalarına zarar verebilmektedir.

Bosch Blender Teknik Servis

Birlikte, Blender başlığı yerine tam oturmama sorunu başlıklı olarak kullanılan ürünlerde çok fazla görülen sorunlardır. Bunun yanında uzun süreli kullanım sonucunda bıçaklar körelmiş olabilir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu Yeteri Kadar SoğutmuyorBuzdolabı Kapağı SıkışıyorAşırı soğutma ve aylarının normalden çok olması buz oluşumlarına neden olacaktır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Aksine, Alanında uzman bir beyaz eşya servis elemanı tarafından çamaşır makinesi kontrolü yapılmalıdır.Su tahliye hortumun yüksekliği kontrol edilmelidir. Ürünlerin uzun süreli kullanımı ve devamlı kullanımı sonrasında makineden yeteri kadar verim alamama durumları oluşabilir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu soğutmuyor arızası dondurucularda yaşanan arızalar arasında çok sık görülen arıza türlerinden biridir. Arızadan çıkmamasını birkaç nedeni vardır.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Rağmen, Zamanlayıcı ve regülatör hataları makinenin sürekli durmasına neden olacaktır. Elektrik hattında yükleme olabilir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanına yapışan bir madde ve tabanda renk değişimi görülmesi kıyafetlere yapışmasına neden olacaktır. Buharlı Ütü Kıyafetlerde Leke Bırakıyor

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir. İçermek, Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır. Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Su haznesini ve deposunu kontrol ediniz. Kahve makinesinde kahvenin hızlı bitmesi sorunu en belirgin nedenleri arasında kahvenin yeteri kadar ince çekilmemesi sonrasında bu tür arızalar oluşmaktadır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar YapıyorBunlara ek olarak, Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve eklemenin unutulması ve makinenin çalıştırılmaya başlanması da arıza ışığının yanmasına neden olacaktır. Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Cihaz kilitleme kolunu düzgün bir şekilde kapatınız ve kilitli olduğundan emin olunuz. Banal üzerinde meydana gelen arızalar cihazın çok sesli ve aşırı titreşimli çalışmasına neden olacaktır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

İkincisi, Makine sıcak ise soğumasını bekleyin. Kurutma makinesi ısınma yapmama sorunu program ayarları sonucu oluşan arızalar arasında yer alır.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima Sesli ÇalışıyorEkovat parçasına da bakılması gerekebilir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesinin su almaması en temel teknik arızalardan biri olarak kabul ediliyor. İle ilgili olarak, •Su tahliye kısmında çatlakların olması

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Ancak orta kalitede bir şey için yaklaşık 700-800 TL ödenebilir. Kıyma Makinesi Nasıl Temizlenir?

Aspiratör Teknik Servis

Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Örneğin, Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

Tekirdağ Kapaklı Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Tekirdağ Kapaklı Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Tekirdağ Kapaklı Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Tekirdağ Kapaklı Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Tekirdağ Kapaklı Bosch Fırın Teknik Servis, Tekirdağ Kapaklı Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Tekirdağ Kapaklı Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Tekirdağ Kapaklı Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Tekirdağ Kapaklı Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Tekirdağ Kapaklı Bosch Blender Teknik Servis, Tekirdağ Kapaklı Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Tekirdağ Kapaklı Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Tekirdağ Kapaklı Bosch Termosifon Teknik Servis, Tekirdağ Kapaklı Bosch Su Sebili Teknik Servis, Tekirdağ Kapaklı Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Tekirdağ Kapaklı Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Tekirdağ Kapaklı Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Tekirdağ Kapaklı Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Tekirdağ Kapaklı Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Tekirdağ Kapaklı Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Tekirdağ Kapaklı Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Tekirdağ Kapaklı Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Tekirdağ Kapaklı Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Tekirdağ Kapaklı Bosch Klima Teknik Servis, Tekirdağ Kapaklı Bosch Elektrikli Süpürge, Tekirdağ Kapaklı


Bosch Teknik Servis,


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.