Bosch Yetkili Servis Karabağlar İzmir

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Karabağlar İzmir
  • Adresİzmir, Karabağlar
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Karabağlar İzmir width=350

Bosch Teknik Servis Karabağlar İzmir

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Herkesin evinde mutlaka olması gereken yardımcı ürünlerdir. Cihazın çalışması sırasında vızıltı sesinin duyulması kapasitör adı verilen parçada bozulmaların meydana gelmesi sonucu oluşur.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser çok sesli çalışma sorunu motor ve parça kaynaklı arızalardan biridir. Bıçaklarda kırılma olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Genel olarak, Robotun çalışma kapasitesini etkileyen etkenlerden biri de robot kullanımı sırasında aşırı yük ve yiyecek konulması durumudur. Mutfak robotu bıçağının dönmediği durumlarda robot bıçağını el ile ters yöne doğru birkaç defa çevirin.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Vakit kaybetmeden servis çağırın. Robot süpürgeniz temizlik esnasında karşısında ve etrafında herhangi bir engelleyici unsur olmamasına rağmen bir engel varmış gibi manevra yapıyor ya da çarpma yapıyorsa, robot süpürgenizin sensörlerini kontrol etmelisiniz.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden cımbız yardımıyla temizlik yapılması tavsiye edilir. Herhangi biri, Bunun en büyük nedeni ise yeterli hava akışının sağlanamıyor olmasıdır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Eğer tüp kullanıyorsanız tüpünüzün doluluk oranını da kontrol edin. Set Üstü Ocak Aniden Sönüyor

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Rezistans üzerinde meydana gelen aşırı oranda kireçlenme sorunu da ısıtmamaya neden olabilir. Su ısıtıcı kireçlenme sorunu ısıtıcılarda meydana gelen yaygın sorunlar arasında yer almaktadır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Özetlemek, Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür. Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofben içinde sıcak su gelmesini sağlayan parçada eskime yıpranma oluşması da sıcak su arızasına neden olur. Sıcaklık düğmesini 35 ile 60 derece ayarına ayarlayın.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Bu durumda, Kimi markalarda bu sigorta cihaza da gömmeli olabiliyor. Tank dışında termosifon bağlantılarını ve basınç valflerini de kontrol etmelisiniz.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Tesisat dönüş hatlarında bir filtre vardır. Yoğuşmalı kombi arızaları çok sık olarak karşılaşılan sorunlardır. Cihazın gerekli kontrolleri sağlanmalıdır.

Bosch Blender Teknik Servis

Örneğin, Teknik servisten destek alınmalıdır. Patlamaya neden olabilecek durumlardan biri de ürüne tekrar elektrik gelmesidir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Sorunun devam etmesi durumunda servisten yardım alınmalıdır.Buzdolabına giden elektrik hatlarında ve kablolarında temassızlık sorunun oluşup oluşmadığına bakılmalıdır. Dondurucu yeteri kadar soğutmuyor sorunu oluşum nedenleri arasında dondurucu aylarının yeteri kadar yükseltilmemesi neden olur.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Düzenli olarak, Çamaşır Makinası Su AlmıyorMakine Alınan Suyu Hemen BoşaltıyorÖzellikle evlerde sıklıkla kullanılan çamaşır makinelerinde kalite ve verim alınması için temizliğine dikkat edilmesi gerekir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Arızadan çıkmama durumu devam ettiği takdirde hemen servis aranmalıdır.Soğutmama nedenleri parça ve ürün ile ilgili olabilmektedir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Bunlara ek olarak, Isıtıcı kablolarından yanık kokusu gelmesi ekmek kızarma makinesine yabancı bir cisim girmesi ve kabloya zarar vermesi sonucu oluşan arıza türüdür. Ekmek kızartma makinelerinde yanık ekmek çıkması sorunu oluşabilmektedir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Aşırı su koyma durumunda ütünün bağlantı noktalarından ufak damlamalar oluşacaktır. Ütü buhar çıkışını engelleyen bir tıkanıklık durumunda ön tarafa su püskürtme yapamamaktadır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir. Örneğin, Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu YapıyorBu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesinde kahvenin hızlı bitmesi sorunu en belirgin nedenleri arasında kahvenin yeteri kadar ince çekilmemesi sonrasında bu tür arızalar oluşmaktadır. Filtre kahve makinesinin ağızlarından birinden kahve gelmeme sorunu ağızlarda kahve ve sütlerin kurumasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır. Herhangi biri, Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kahveyi vermeme sorunu temel nedenleri arasında baristanın kahveyi aşırı miktarda alması durumu vardır. Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bu düğmeye basılması gerekir. Katı meyve sıkacağı arızası günümüzde özellikle kış aylarında meyve suyu için kullanımı yapılan ürünlerde arızalanma meydana gelmesi karşısında ürünün temizliğinden ve bakımından emin olunması gerekir.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Bu arada, Uygun bir sıcaklığa sahip bir ortam içinde kurutma makinesini kullanımı yapılmalıdır. Kurutma makinesi kazan dönmeme sorunu parçalı arızalardan meydana gelebilmektedir.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima çalışıyor ve ısıtma yapmıyor sorunu özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir sorun türüdür. Klima Açılınca Sigorta Attırıyor

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesinin deterjan almaması, makinenin doğru çalışmasını engellediği gibi temizleme işleminin yapılmasına da engel oluyor. Düzenli olarak, Halı yıkama makinesi tercihi yaparken kullananların yorumlarını ve ürünün özelliklerini göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma Makinesi Nasıl Temizlenir?

Aspiratör Teknik Servis

Aspiratörler sanayiden tarıma, evlerden tünellere kadar çok geniş bir alanda kullanıma bulunan ekipmanlar arasında yer alıyor.Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Lafı olmaz, •Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir.

İzmir Karabağlar Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, İzmir Karabağlar Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, İzmir Karabağlar Bosch Davlumbaz Teknik Servis, İzmir Karabağlar Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, İzmir Karabağlar Bosch Fırın Teknik Servis, İzmir Karabağlar Bosch Buzdolabı Teknik Servis, İzmir Karabağlar Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, İzmir Karabağlar Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, İzmir Karabağlar Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, İzmir Karabağlar Bosch Blender Teknik Servis, İzmir Karabağlar Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, İzmir Karabağlar Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, İzmir Karabağlar Bosch Termosifon Teknik Servis, İzmir Karabağlar Bosch Su Sebili Teknik Servis, İzmir Karabağlar Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, İzmir Karabağlar Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, İzmir Karabağlar Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, İzmir Karabağlar Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, İzmir Karabağlar Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, İzmir Karabağlar Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, İzmir Karabağlar Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, İzmir Karabağlar Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, İzmir Karabağlar Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, İzmir Karabağlar Bosch Klima Teknik Servis, İzmir Karabağlar Bosch Elektrikli Süpürge, İzmir Karabağlar


Bosch Teknik Servis, Karabağlar, Kibar, Günaltay, Fahrettinaltay, Hatay, Yeşilyurt, Köyler


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.