Bosch Yetkili Servis Karatay Konya

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Karatay Konya
  • AdresKonya, Karatay
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Karatay Konya width=350

Bosch Teknik Servis Karatay Konya

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırını resetlemeyi ve ayarlarını sıfırlamayı deneyin. Mikrodalga Fırında Magnetron Arızası

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser çok sesli çalışma sorunu motor ve parça kaynaklı arızalardan biridir. Bu tür arızalarının ne kadar sıklıkla oluştuğunun bilinmesi önemlidir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Hiç biri, Mutfak robotu çok yavaş çalışıyor hatası robot içinde yer alan kesme aletinin yerine tam oturduğu kontrol edilmelidir. Mutfak Robotu Çalışma Esnasında Çok Ses Çıkartıyor

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Verimli ve sağlıklı çalışması robot süpürgelerin uzun ömürlü olmasını da sağlayacaktır. Süpürge ayarı yanlış olabilmektedir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu problemin önüne geçebilmek için cihaz her kullanıldığında temizlenmelidir. Bunlara ek olarak, Saç kurutma makinesi ve düzleştirici arızası kullanım sırasında makine içerisine saç tellerinin girmesi ve sıkışması sonucu oluşur.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun. Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Isıtıcının içinde kireçlenme görülmesi durumunda ürünün temizliği dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Su Isıtıcı Isıtmıyor

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Alternatif olarak, Günümüzde her ev içerisinde süpürge kullanımı yapılmaktadır. Süpürgenin gücü düşmüş olabilir. İlk olarak süpürgenizin başlığını kontrol etmelisiniz.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofbenlerin çalışmaması çeşitli etkenlerden dolayı olabilir. Şofbenden ses gelme sorunu emniyet ventili kaynaklı olan arızalardan biridir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Lafı olmaz, En sık karşılaşılan termosifon arızalarının başında su ısıtmama sorunu geliyor. Buna rağmen su ısınmıyorsa termostat zarar görmüş olabilir.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Kombinin su basıncı takip edilmelidir. İlk olarak servis çağırılmalı ve destek alınmalıdır. Özellikle doğalgaz vanalarının kapalı unutulması ateşleme sorunlarını oluşturmaktadır.

Bosch Blender Teknik Servis

Diğer bir deyişle, Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır. Blender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Kısa süreli bip sesleri özellikle buzdolabı kullanırken kapaklarının belirli süre boyunca açık kalması sonucu ses çıkartır. Dondurucu kısmında ayar yapılması önerilir. Buzdolabındaki Yemekler Çok Hızlı Bozuluyor


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bunlara ek olarak, Çamaşır Makinesi Titreşim Yaparak ÇalışıyorYabancı cisim hortum içerisinde tıkanıklığa neden olabilir.Atık su hortumu tıkanmış olabilir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Soğukluğu ayarlayan düğmelerde problem oluşması ve takılı kalması da aşırı soğutma sorununa neden olmaktadır. Tahliye kanalında su kalması dondurucudan koku gelmesine neden olmaktadır.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Lafı olmaz, Hassas bir parça olması nedeniyle bilinçsiz bir hareket kırılmasına neden olacaktır. Ekmek kızartma makinesi arızası mutfak eşyaları arasında yer alan makine üzerinde oluşan arızalardır.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Damıtılan ve filtrelenen suların kullanımı buhar gözeneklerinin tıkanmaması açısından gereklidir. Buharlı Ütü Ön Tarafa Su Püskürtmüyor

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Nihayet, Bulaşık makinesi su alması ve elektrik gitmemesi sorunu makine motorunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır. Arızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler makinede damla şeklinde akma sorunu nedenleri arasında filtre kahve makinelerinde kullanılan kahvelerin gereğinden fazla ince çekilmesi durumunda bu sorunlar oluşmaktadır. Kahvenin öğütülerek ve ince çekilerek makine haznesine konulması gerekir.

Bosch Fırın Teknik Servis

Kapaklarsa meydana gelen deformelerde kapanmamasının nedenlerinden biridir. Sonrasında, Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Tahliye kontrol edilmelidir. Kahve Makinesinin Altında İnce Su Sızıntısı

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı Meyve Sıkacağı Çalışmıyor Sıkacak kapağı yerine tam oturmaması durumunda ürün çalışmaz.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Özellikle, Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir. Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima Hava Üflememe Sorunu Klima gazının istenilen oranda olmaması durumlarında klima motoru çalışma yapmamaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı Yıkama Makinesi Su AlmıyorYine de, •Makinenin parçalarının oturmamış olması

Kıyma Makinesi Teknik Servis

•Arzum AR160 Kıyma MakinesiDaha çok kasaplar tarafından kullanılsa da son zamanlarda evlerde de kullanılmaya başlanmıştır.

Aspiratör Teknik Servis

Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Hala, Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. •Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.

Konya Karatay Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Konya Karatay Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Konya Karatay Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Konya Karatay Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Konya Karatay Bosch Fırın Teknik Servis, Konya Karatay Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Konya Karatay Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Konya Karatay Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Konya Karatay Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Konya Karatay Bosch Blender Teknik Servis, Konya Karatay Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Konya Karatay Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Konya Karatay Bosch Termosifon Teknik Servis, Konya Karatay Bosch Su Sebili Teknik Servis, Konya Karatay Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Konya Karatay Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Konya Karatay Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Konya Karatay Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Konya Karatay Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Konya Karatay Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Konya Karatay Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Konya Karatay Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Konya Karatay Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Konya Karatay Bosch Klima Teknik Servis, Konya Karatay Bosch Elektrikli Süpürge, Konya Karatay


Bosch Teknik Servis, Selimiye, Mevlana, Şems, Köyler, İsmil, Ovakavağı


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.