Bosch Yetkili Servis Karşıyaka İzmir

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Karşıyaka İzmir
  • Adresİzmir, Karşıyaka
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Karşıyaka İzmir width=350

Bosch Teknik Servis Karşıyaka İzmir

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın içinde kıvılcım oluşması sorunu fırın içerisinde yanlış ürünler ve kapların kullanımı ile ilgilidir. Yanlış ürün kullanımı fırınların ömrünün de azalmasına neden olacaktır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bu sorunların bir kısmı kullanıma bağlı olarak görülebileceği gibi bir kısmı da elektronik parçalardan dolayı oluşabilir. Cihazda bir hasar oluşması durumunda cihaz çalışmaz.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Düzenli olarak, Kullanıcı hataları ve genel oluşan hataların oluşması ve giderilme yöntemleri üzerine bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Mutfak robotu kullanımı sırasında ayaklarda kirlenme olması durumunda da arıza vermektedir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Eliniz ile bu işlemi yapmamalısınız. Yeniden kurulum için sıfırlama yapılması gerekir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç düzleştiricisinin yanık koku çıkarmasının da nedeni kirli olmasından kaynaklanır. Önceki, Düzleştirici Isınma Yapmıyor

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Bu türden sorunun giderilmesi için teknik servise başvurulması gerekmektedir. Su ısıtıcı su kaçırıyor arızası ısıtıcının ana yapısında meydana gelen çatlak veya deformeden dolayı oluşabilir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Genellikle, Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir. Başlığınızın alt kısmındaki süngerler dolu ve tıkalı olabilir. Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Bu probleme pek çok etken sebep oluyor olabilir. Gaz memeleri tıkanmış ise ilgili unsuru değiştirerek şofbeninizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Daha sonra, Kimi durumlarda termosifonlarla alakalı sıklıkla arızalar meydana gelebilmektedir. Termosifon Aşırı Isınma Yapıyor

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Yoğuşmalı kombilere oluşan arızaların nedenleri farklılık gösterebilmektedir. Sıcak suyun kalorifer sistemine karışma durumları da suyun ısınmamasına neden olmaktadır. Yoğuşmalı kombi sürekli arızaya geçme sorunu elektrik hatlarında ve kablolamada meydana gelen hatalar sonrasında oluşur.

Bosch Blender Teknik Servis

Daha sonra, Genel olarak plastik aksama sahip olan bu el aletlerini sürekli olarak çalıştırmamalısınız. Blender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

İçecekler soğuk yemekler sıcak ise buzdolabına konulan yiyeceklerin soğuk olarak konulması gerekir. Oluşan buzlar temizlenmelidir. Buzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Alternatif olarak, Çok fazla yük konulmaması önerilir.Çamaşır Makinesi Deterjan Alımı YapmıyorMakine altından su geliyor sorunu oluşması durumunda su giriş hortumları ve su tahliye hortum kontrolü yapılmalıdır Hortumlarda yırtılma ve ezilme sonrasında makine altından su akıtmaya başlar.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu arızası farklı birçok neden sonrasında oluşmaktadır. Hızlı soğutma ve dondurma düğmesinin aralıklarla açık kalması önerilir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

İle ilgili olarak, Ekmek kızartma kolaylığı sağlayan ürünlerde çalışma aksanlarının bozulması ve kızartma yapamama sorunlarının oluşması görülmektedir.Makinede bulunan mekanik mandala erken ve geç tetiklenme durumlarında yanma durumları meydana gelir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü buhar çıkışını engelleyen bir tıkanıklık durumunda ön tarafa su püskürtme yapamamaktadır. Ütü tabanına yapışan bir madde ve tabanda renk değişimi görülmesi kıyafetlere yapışmasına neden olacaktır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Dahası, Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesinde Kahvenin Hızlı Bitmesi Sorunu Kahveler yeteri kadar kremsi olmuyor sorunu kullanılan kahvelerin öğütülme oranları sonucu ortaya çıkan sorunlardır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Rezistans kablosu bozulabilir ve kısa devreye neden olabilir. Ayrıca, Fırın Saat Ayarı Sorunu

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Hortum temizliği, bakımı ve kontrolünü sağlayın .Sorunun düzelmemesi karşısında servis ile iletişime geçiniz.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Parçaların yerlerine tam olarak oturduğunu kontrol ediniz. Motor üzerlerinde aşırı yük ve sıcaklıklara karşı bir koruma düğmesi bulunur.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Ayrıca, Kurutma Makinesi Sigorta AttırıyorÇok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.


Bosch Klima Teknik Servis

Fan motoru kontrol edilmelidir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesi tercihi yaparken kullananların yorumlarını ve ürünün özelliklerini göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Ayrıca, Halı yıkama makinelerinin pek çok farklı modeli olsa da belli başlı modelleri kullanıcılar daha çok tercih ediyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma makinesi, kemiksiz etleri parçalayarak ve ezerek kıyma haline getiren bir ekipmandır. Daha çok kasaplar tarafından kullanılsa da son zamanlarda evlerde de kullanılmaya başlanmıştır.

Aspiratör Teknik Servis

Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.•Mutfakların aspire edilmesinde

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Özellikle, Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.

İzmir Karşıyaka Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, İzmir Karşıyaka Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, İzmir Karşıyaka Bosch Davlumbaz Teknik Servis, İzmir Karşıyaka Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, İzmir Karşıyaka Bosch Fırın Teknik Servis, İzmir Karşıyaka Bosch Buzdolabı Teknik Servis, İzmir Karşıyaka Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, İzmir Karşıyaka Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, İzmir Karşıyaka Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, İzmir Karşıyaka Bosch Blender Teknik Servis, İzmir Karşıyaka Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, İzmir Karşıyaka Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, İzmir Karşıyaka Bosch Termosifon Teknik Servis, İzmir Karşıyaka Bosch Su Sebili Teknik Servis, İzmir Karşıyaka Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, İzmir Karşıyaka Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, İzmir Karşıyaka Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, İzmir Karşıyaka Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, İzmir Karşıyaka Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, İzmir Karşıyaka Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, İzmir Karşıyaka Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, İzmir Karşıyaka Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, İzmir Karşıyaka Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, İzmir Karşıyaka Bosch Klima Teknik Servis, İzmir Karşıyaka Bosch Elektrikli Süpürge, İzmir Karşıyaka


Bosch Teknik Servis, İmbatlı, Karşıyaka, Denizbostanlısı, Yalı, Nergiz, Cumhuriyet, Alaybey, Köyler


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.