Bosch Yetkili Servis Kartal İstanbul

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Kartal İstanbul
  • Adresİstanbul, Kartal
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Kartal İstanbul width=350

Bosch Teknik Servis Kartal İstanbul

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Elektriklerin kısa süreli gitmesi ve fırının tekrar ısınma süresini ayarlaması gibi etkenlerde yiyeceklerin yeteri kadar ısınmamasına neden olur. Üçüncü neden ise magretronun bozulmasıdır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser Çalışma Yapmıyor Mikser Elektronik Kartı Yandı

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Diğer taraftan, Bıçağın dönmemesinin en büyük nedenlerinden biri de rulmanların hasar görmüş olmasıdır. Kablo hasarlarının giderilmesi için kablonun yenisi ile değiştirilmesi gerekir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Islak bez cihazın lazer kısmının bozulmasına neden olacaktır. Robot süpürge arızaları teknoloji ürünleri arasında evlerde çok yaygın bir kullanım oranına sahip olan süpürgelerin arızalanması durumlarında çeşitli hata kodları oluşmaktadır.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Fişe takılı ise elektrik gelmeme durumu görülür. Birlikte, Düzleştirici çalışmama ve açılmama sorunu çok fazla görülen arızalar arasında yer almaktadır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Çakmağı YanmıyorBulunulan ortamda yeterli miktarda oksijen bulunmaması durumunda ocak sarı renkte yanmaya başlar ve karbondioksit oluşumuna neden olur.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Isıtıcının içinde kireçlenme görülmesi durumunda ürünün temizliği dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Su Isıtıcı Aşırı Sesli Çalışıyor

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Alternatif olarak, Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Hangi marka olursa olsun bir şofben ateşleme yapmıyorsa şofbenin brülörü kontrol edilmelidir. Sıcaklık düğmesini 35 ile 60 derece ayarına ayarlayın.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Bu sırada, Termosifon suyu ısıtmama sorunu en çok görülen bir numaralı arızalardan biridir. Dairenin topraklama özelliklerinin olması gerekir.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Zaman içinde kullanım kaynaklı parçalarda oksitlenme meydana gelir. Cihazda bulunan ateşleme ve çakmak ayarı kontrolü yapılmalıdır. Elektriğin yeniden gelmesi durumlarında yüksek voltaj oluşabilmektedir.

Bosch Blender Teknik Servis

Üstelik, Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.Koku karşısında tekrar ürün kullanımı yapılmamalıdır.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Ekranın yanında ve yakınında işaret ve tuş var ise tuşlara basılarak ünlem işaretinin giderilmesi sağlanmalıdır.Aşırı yüksek soğuk bir ayarda dondurucu kullanımı yanlıştır.Buzdolabına sesin oluşma nedenleri parça kaynaklı ya da buzdolabına oluşan hatalardan kaynaklanmaktadır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bunlara ek olarak, Kapağın tam oturduğundan emin olunuz.Giriş su kısmında aşırı basınçlı su alma bu tür sorunlara neden olabilir. Su hortumu kontrol edilmelidir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Elektrik çarpmaları ve daha ciddi sorunların oluşumuna neden olabilir.Kullanılan marka ve modele göre değişmektedir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Örneğin, Makine kullanımı sırasında şalter attırma sorunu oluşuyorsa ilk olarak yüksek amper kullanımına dikkat edilmelidir. Isınma ve çalışma olmaması durumunda cihazı başka bir alana takma denenmelidir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü gözenekler tıkanma sorunu en yaygın arıza türlerinden biri olmaktadır. Buharlı Ütü Gözenekleri Tıkandı

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses Yapıyorİle ilgili olarak, Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler Yeteri Kadar Kremsi Olmuyor Kahvenin öğütülerek ve ince çekilerek makine haznesine konulması gerekir.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırının İçine Su DöküldüÖzellikle, Fırını fişten çekiniz ve servisin gelmesini bekleyin.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Tahliye kontrol edilmelidir. Kahve makinesinde bayat kahve kullanımı yapılmamalıdır.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Kablo üzerinde bir hasar oluşması da cihazın sesli çalışmasına neden olacaktır. Katı Meyve Sıkacağı Çalışmıyor

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

İçermek, Arıza giderilecektir.Servis desteği alınız.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima boyutlarının ev ortamlarına ve metrekarelerine uygun seçilmemesi de klimanın verimli bir şekilde soğutma işlemlerini yapmamasına neden olmaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesinin yıkama işlemi yapmak için aldığı suyu dışarı akıtması oldukça sık rastlanılan problemler arasında bulunuyor. Bu yüzden, Halı yıkama makinesinin deterjan almaması, makinenin doğru çalışmasını engellediği gibi temizleme işleminin yapılmasına da engel oluyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

•Arzum AR160 Kıyma MakinesiBöylelikle bir sonraki kıyma çekme işlemine hazır hale getirilir.

Aspiratör Teknik Servis

Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. •Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Özellikle, Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarElektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır.

İstanbul Kartal Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, İstanbul Kartal Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, İstanbul Kartal Bosch Davlumbaz Teknik Servis, İstanbul Kartal Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, İstanbul Kartal Bosch Fırın Teknik Servis, İstanbul Kartal Bosch Buzdolabı Teknik Servis, İstanbul Kartal Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, İstanbul Kartal Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, İstanbul Kartal Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kartal Bosch Blender Teknik Servis, İstanbul Kartal Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, İstanbul Kartal Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, İstanbul Kartal Bosch Termosifon Teknik Servis, İstanbul Kartal Bosch Su Sebili Teknik Servis, İstanbul Kartal Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kartal Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kartal Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kartal Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kartal Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kartal Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kartal Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, İstanbul Kartal Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kartal Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Kartal Bosch Klima Teknik Servis, İstanbul Kartal Bosch Elektrikli Süpürge, İstanbul Kartal


Bosch Teknik Servis, Kartal, Rahmanlar, Orhantepe, Esentepe, Topselvi, Yakacık, Soğanlık, Uğurmumcu, Köyler


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.