Bosch Yetkili Servis Keçiören Ankara

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Keçiören Ankara
  • AdresAnkara, Keçiören
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Keçiören Ankara width=350

Bosch Teknik Servis Keçiören Ankara

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Fırın içerisinde metal kapların kullanımı yanlıştır. Mikrodalga fırın magnetron arızası yiyeceklerin tam olarak pişirilmemesi ve fırının yeteri kadar ısınmaması durumunda oluşan arıza türleridir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bazı elektrikle çalışan cihazlarda sürekli kullanım sırasında donma ve çalışmama durumu enerji kesintisi ile birlikte olmaktadır. Mikser arızası elektronik ev aletleri arasında yaygın bir arızaya neden olan ürünlerden biridir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Dahası, Mutfak robotunuz çalıştığı halde parçalar hareket etmiyorsa motor milini kontrol etmelisiniz. Mutfak robotu çalışma sırasında çok ses çıkartma sorunu/parçaların tam oturmaması ve motorda meydana gelen arızalanmalar neden olmaktadır.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Yapılması gereken adımlardan biri robot süpürge istasyonunun kurulan adı ve kuru bezle iyice temizlenmesi gerekmektedir. Robot süpürgeyi kullanım için tekrar sıfırlayın.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kullanıma ve bakımına bağlı olarak zaman içerisinde bazı problemlerde ortaya çıkabilir. Diğer taraftan, Saç kurutma makinelerinin düzenli olarak her kullanım sonrasında temizlenmesi gerekir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak arızası çok yaygın elektronik ev aletleri arızaları arasında yer almaktadır. Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihazın sürekli kullanımı sırasında zamanla eskimeye de arıza vermeye başlar. Su Isıtıcı Rezistansı Sürekli Yanıyor

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Elbette, Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Tüm bunlarla beraber ısıtıcılar kireçlenmiş olabilir. Kısa devre akım kablolamasında oluşması ile sigorta sürekli artıracaktır.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Aynı zamanda, Termosifon arızaları ile ilgili tüm arızalara yönelik çözümleri sizler için derledik. Teknik servisi çağırarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

İlk olarak servis çağırılmalı ve destek alınmalıdır. Yoğuşmalı kombi sıcak su gelmeme arızası nedenleri için ilk olarak kombiye reset atmak gerekmektedir. Kombi model ve yoğuşma türüne göre farklı arızalar oluşmaktadır.

Bosch Blender Teknik Servis

Hala, Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.Mutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Ürünleri soğuk bir şekilde konulması gerekir. Uzun kullanımlar sonucunda fan üzerinde tıkanıklık ve toz birikmesi fanın çalışmasını engelleyerek alt kısmında kalmasına neden olacaktır. Aşırı soğutma ve aylarının normalden çok olması buz oluşumlarına neden olacaktır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Aynı zamanda, Deterjan alımında konulan ürünlerim oranına göre bir deterjan miktarı konulmalıdır. Çamaşır Makinesi Suyu BoşaltamıyorMakineler için uygun olan deterjan kullanımı yapılmalıdır.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Ağızları açık bir kap içerisinde ve poşet içerisinde saklama yapılmamalıdır.Elektrik çarpmaları ve daha ciddi sorunların oluşumuna neden olabilir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Diğer bir deyişle, Ekmek Kızartma Makinesi Çalışmıyor Ekmek kızartma kolaylığı sağlayan ürünlerde çalışma aksanlarının bozulması ve kızartma yapamama sorunlarının oluşması görülmektedir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütüleme sırasında kullanılan sularda bulunan mineral kaynaklı tıkanmalar oluşmaktadır. Buharlı ütüler evlerde en çok kullanımı yapılan elektronik ürünlerin başında gelmektedir.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır. Öncelikle, Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler makineden çıktıklarında genel olarak kremsi bir dokuya ve ince bir dokuya sahip olmaktadır. Kahveler makinede damla şeklinde akma sorunu nedenleri arasında filtre kahve makinelerinde kullanılan kahvelerin gereğinden fazla ince çekilmesi durumunda bu sorunlar oluşmaktadır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Pano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır. Ayrıca, Fırın İçinden Ses Geliyor

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Açma kapama sonrasında buhar çıkışı ve çalışma ışığının yandığını kontrol ediniz. Taze kahve kullanımı makine için önemlidir.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Tambur içerisine yabancı cisim girmesi de titreşim oluşmasına neden olur. Banal üzerinde meydana gelen arızalar cihazın çok sesli ve aşırı titreşimli çalışmasına neden olacaktır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Sonuç olarak, Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır. Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın.


Bosch Klima Teknik Servis

Bir diğer neden ise buharlaştırıcı ürünün temizlenmesinin gerekli olması ve aşırı kir birikmesi durumlarında cihaz aynı arızayı tekrar edecektir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

•Makinenin hortum kısmında delik olmasıÖrneğin, Halı yıkama makinesinin çalışmaması durumunda mutlaka ilgili teknik servisle iletişime geçilmesi gerekiyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?•Aparatları sayesinde sucuk, sosis ve salam gibi ürünler elde edilebilir.

Aspiratör Teknik Servis

Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Özellikle, •Teknik servise dikkat etmek gerekir. Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır.

Ankara Keçiören Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Ankara Keçiören Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Ankara Keçiören Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Ankara Keçiören Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Ankara Keçiören Bosch Fırın Teknik Servis, Ankara Keçiören Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Ankara Keçiören Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Ankara Keçiören Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Ankara Keçiören Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Ankara Keçiören Bosch Blender Teknik Servis, Ankara Keçiören Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Ankara Keçiören Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Ankara Keçiören Bosch Termosifon Teknik Servis, Ankara Keçiören Bosch Su Sebili Teknik Servis, Ankara Keçiören Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Ankara Keçiören Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Ankara Keçiören Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Ankara Keçiören Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Ankara Keçiören Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Ankara Keçiören Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Ankara Keçiören Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Ankara Keçiören Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Ankara Keçiören Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Ankara Keçiören Bosch Klima Teknik Servis, Ankara Keçiören Bosch Elektrikli Süpürge, Ankara Keçiören


Bosch Teknik Servis, Etlik/İncirli, Esertepe/Yayla, Kalaba, Şehitkubilay, Ufuktepe, Sanatoryum, Aktepe, Şenlik/Güçlükaya, Bağlum, Köyler


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.