Bosch Yetkili Servis Kepez Antalya

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Kepez Antalya
  • AdresAntalya, Kepez
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Kepez Antalya width=350

Bosch Teknik Servis Kepez Antalya

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Seramik kaplar, metal kaplar ve altın tozu ile yapılan kapların kullanımı doğru değildir. Bu anahtarlarda sorunlar aşırı ısınma ve yanma sonucunda anlaşılmaktadır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bıçaklarda kırılma olup olmadığı kontrol edilmelidir. Konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin cihaza ciddi bir zarar vermemesi açısından servis tarafından yardım alınarak arıza giderilmelidir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Bu durumda, Mikser bıçaklarının dönmeme nedenleri arasında rulman bıçaklarının eski işlevini yerine getiremeyecek bir durumda ve eskimiş olmasıdır. Mikser bıçaklarını birkaç kez manuel konum içinde döndürmek gerekmektedir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgesi tozu çekmeme sorunu süpürgelerin haznelerinin dolma ihtimali karşısında oluşmaktadır. Bu arızalara yönelik çözümleri de sizlere tek bir parça halinde sunuyoruz.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Arızaların birçok nedeni vardır. Hala, Cihazın prize tam takılı olduğundan da emin olunmalıdır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaza elektrik gelmeme durumunda da cihaz çalışmaz ve ısıtma yapmaz. Çatlak söz konusuysa çeşitli yapıştırıcılar ile tamir yapılmamalıdır çünkü bu yapıştırıcılar yakın zamanda tekrar sızıntı yaratabilir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda, Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun. Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. Başlığınızın alt kısmındaki süngerler dolu ve tıkalı olabilir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofben sigorta attırma sorunu rezistans kaynaklı sorunlardan biridir. Eğer çakmakta düzgün çalışıyorsa son olarak gaz memeleri tıkanmış olabilir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Özellikle, Nadirde olsa bazı termosifonların su sızdırabildiği de bir gerçektir. Termosifon Elektrik Kaçakları Var

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Cihazların her 2 yılda bir bakımın yapılması gerekmektedir. Arızaların çoğu parça kaynaklı olmaktadır. Açık alanlara montajı yapılan kombilerin kış dönemlerinde yoğuşma giderlerinde yaşanan donma sorunları kombinin çalışmamasına ve sürekli arıza vermesine neden olacaktır.

Bosch Blender Teknik Servis

Birlikte, Patlamaya neden olabilecek durumlardan biri de ürüne tekrar elektrik gelmesidir. Alet boş haldeyken de bıçak dönmüyorsa elektrik aksamında sorun olabilir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Çok sayıda buzdolabı kullanıcısı buzdolabının arkasını kontrol etmez. Dondurucu Yeteri Kadar SoğutmuyorSoğutma motoru ve pervanelere kontrol edilmelidir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bu sırada, Makine Deterjan Gözünden Su AkıtıyorÇamaşır makinesi kapak açılmıyor sorunu bazı durumlarda kapakların sıkışması sonucunda da oluşur. Makinelerin kullanım sırasında birçok farklı arıza oluşmaktadır.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Tahliye kanalında su kalması dondurucudan koku gelmesine neden olmaktadır.Evde elektrik kesintisi kısa süreli de olsa yaşanmadığından emin olun.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Diğer bir deyişle, Isınma ve çalışma olmaması durumunda cihazı başka bir alana takma denenmelidir. Elektrik hattında yükleme olabilir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Kıyafetlerde Leke Bırakıyor Buharlı ütü şok buhar vermiyor arızası ütü kullanımı yapan insanlar tarafından en çok merak edilen konular arasındadır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinemin Tuşları ÇalışmıyorDahası, Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Bu tür durumlarda kahve makinesinin ağız kısmının temizliği yapılmalıdır. Öğütülen kahvenin inceliğine dikkat etmeniz gerekir.

Bosch Fırın Teknik Servis

Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.Özetle, Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar Yapıyor

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesinde bayat kahve kullanımı yapılmamalıdır. Evlerde, iş yerlerinde ve ofis ortamları içerisinde kahve makineleri kısa zaman içinde kahve yapımı için önemli ürünlerdir.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bıçakların eskisi kadar çalışmaması ve bozulması karşısında yeni parça değişimine gidilebilir. Katı meyve sıkacağı bıçak bozulması arızası çok yaygın görülen arızalar arasındadır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Bu durumda, Termal sigorta kontrolü cihazın çalışmasında aksaklık olup olmadığını gösterecektir. Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır.


Bosch Klima Teknik Servis

İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir. Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesinin çalışmaması durumunda mutlaka ilgili teknik servisle iletişime geçilmesi gerekiyor. Kısacası, Halı yıkama makineleri daha çok elektrikli süpürgelere benzese de bu makinelerin halıyı yıkayabilmesi için su alması gerekiyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Bazı kıyma makineleri güçlü aparatları ve motoru sayesinde salça yapımını da uygun olduğu için tercih edilmektedir. •Tefal HV8 PRO Kıyma Makinesi.

Aspiratör Teknik Servis

Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Öncelikle, Garanti SüresiDavlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir.

Antalya Kepez Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Antalya Kepez Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Antalya Kepez Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Antalya Kepez Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Antalya Kepez Bosch Fırın Teknik Servis, Antalya Kepez Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Antalya Kepez Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Antalya Kepez Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Antalya Kepez Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Antalya Kepez Bosch Blender Teknik Servis, Antalya Kepez Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Antalya Kepez Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Antalya Kepez Bosch Termosifon Teknik Servis, Antalya Kepez Bosch Su Sebili Teknik Servis, Antalya Kepez Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Antalya Kepez Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Antalya Kepez Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Antalya Kepez Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Antalya Kepez Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Antalya Kepez Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Antalya Kepez Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Antalya Kepez Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Antalya Kepez Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Antalya Kepez Bosch Klima Teknik Servis, Antalya Kepez Bosch Elektrikli Süpürge, Antalya Kepez


Bosch Teknik Servis, Ahatlı, Duraliler, Dokuma, Yeniemek, Erenköy, Sütçüler, Düdenbaşı, Altınova, Varsak, Köyler


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.