Bosch Yetkili Servis Kestel Bursa

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Kestel Bursa
  • AdresBursa, Kestel
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Kestel Bursa width=350

Bosch Teknik Servis Kestel Bursa

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Sorun düzelmez ve devam ederse güç kaynağını kontrol etmeyi deneyin. Diğer fırınlar ile aynı özelliklere sahip ürünlerdir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bıçak uçlarına ve içerisine sıkışan yabancı cisimlerde bıçakların hareket etmesini zorlaştıracaktır. Düşük seviyede de çok ses çıkıyorsa motor ve karıştırıcı kol kısmında meydana gelen çatlak, deforme ve benzeri sorunlar kontrol edilmelidir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Bu yüzden, Şalterin yanlış ayarlanması robotun başlayamamasına neden olacaktır. Mutfak robotu işlemeye başlatamama sorunu oluşumu sonrasında döner şalter kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Oda içinde bulunan çok sayıda eşya nedeni ile cihazın hareket kabiliyeti değişecektir. Bunun dışında süpürgenizin tekerleklerini de kontrol etmelisiniz.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Elektrik geriliminin uygun olmaması durumlarında da makine açılmaz ve çalışmaz. Herhangi biri, Bu durumda cihazın soğuması beklenmelidir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Şebekede meydana gelen basıncın düşük olması da arıza oluşumlarının nedenleri arasındadır. Rezistansın kontrolü ve bakımı yapılmalıdır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aksi halde, Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır. Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Kablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofbeniniz tüplü ise tüpünüzü değiştirin. Özellikle bakım zamanları kaçırılmamalı ve eksiksiz bir bakım yapılmalıdır.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Nihayet, İlk olarak termosifonun yanında yer alan sigorta kutusuna bakılmalıdır. Elektrik akımının gelmemesi cihazın çalışmamasına ve suyu ısıtmamasına neden olacaktır.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Elektronik kart kaynaklı arızalarda da kombi devreye giremez. Yoğuşmalı kombide donma sorunu özellikle soğuk havaların gelmesi ile birlikte görülen sorunlardan biridir. Sıcak su sorunun devam etmesi nedenleri arasında kombide gelen sıcak suyun soğuk suya karışması ve suyu ısınmasını sağlayan parçanın arızalanma durumları söz konusu olmaktadır.

Bosch Blender Teknik Servis

Her şeyden önce, Blender Çalışırken Çok TitriyorBlender Çalışırken Etrafa Sıçratıyor


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabındaki Yemekler Çok Hızlı Bozuluyorİlk olarak buzdolabı fişini kontrol edilmelidir. Sorunun devam etmesi durumunda servisten destek alınmalıdır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Özellikle, Makineler için uygun olan deterjan kullanımı yapılmalıdır. Bu parça makinenin ses özelliğinde etkili bir parçadır. Çamaşır Makinesi Ayar Düğmeleri Çalışmıyor

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Bu durumun anlaşılması için derin dondurucunun fişi çekilmeli ve çalışması durdurulmalıdır. Dondurucu kapağının tam olarak kapanmasına dikkat edilmelidir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Rağmen, Ekmek Kızartma Makinesinde Sepete Tam Basılma YapılamıyorMakine kullanımı sırasında şalter attırma sorunu oluşuyorsa ilk olarak yüksek amper kullanımına dikkat edilmelidir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü şok buhar vermiyor arızası ütü kullanımı yapan insanlar tarafından en çok merak edilen konular arasındadır. Buharlı ütü arızası en çok kullanılan ürünlerden biri olan ütülerde görülen arızaların oluşum nedenleri farklılık göstermektedir.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Olsa bile, Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir. Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler makineden çıktıklarında genel olarak kremsi bir dokuya ve ince bir dokuya sahip olmaktadır. Kaba çekilen kahveler çok hızlı bir şekilde bitecektir.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırın İçinden Ses GeliyorAksi halde, Fırın rezistans bozulma arızası fırınlarda en çok karşılaşılan ve çözümü için araştırma yapılan arızalar arasında yer alıyor.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesinin bir önceki kullanımı sırasında makine yeteri kadar köpük oluşturmadı ise hata vermeye başlar. Kahve Makinesi Kahveyi Vermiyor

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bu düğmeye basılması gerekir. Banal üzerinde meydana gelen arızalar cihazın çok sesli ve aşırı titreşimli çalışmasına neden olacaktır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Yine de, Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır. Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima boyutlarının ev ortamlarına ve metrekarelerine uygun seçilmemesi de klimanın verimli bir şekilde soğutma işlemlerini yapmamasına neden olmaktadır. İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makineleri sulu olarak çalıştığı ve temizleme işlemi yaptığı için deterjan kısmı bulunuyor. Bu durumda, Halı Yıkama Makinesi Su Akıtıyor

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Her seferinde kasaba para vermektense uzun süre kullanılabileceği için kısa sürede kendiini amorti eder. Tavsiye Edilen Kıyma Makinesi Çeşitleri

Aspiratör Teknik Servis

•SeralardaAyrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Göre, •Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

Bursa Kestel Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Bursa Kestel Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Bursa Kestel Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Bursa Kestel Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Bursa Kestel Bosch Fırın Teknik Servis, Bursa Kestel Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Bursa Kestel Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Bursa Kestel Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Bursa Kestel Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Bursa Kestel Bosch Blender Teknik Servis, Bursa Kestel Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Bursa Kestel Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Bursa Kestel Bosch Termosifon Teknik Servis, Bursa Kestel Bosch Su Sebili Teknik Servis, Bursa Kestel Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Bursa Kestel Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Bursa Kestel Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Bursa Kestel Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Bursa Kestel Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Bursa Kestel Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Bursa Kestel Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Bursa Kestel Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Bursa Kestel Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Bursa Kestel Bosch Klima Teknik Servis, Bursa Kestel Bosch Elektrikli Süpürge, Bursa Kestel


Bosch Teknik Servis, Kestel, Barakfaki, Köyler


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.