Bosch Yetkili Servis Kırıkkale

  • Teknik ServisBosch Servis Kırıkkale
  • AdresKIRIKKALE
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Kırıkkale width=350

Bosch Teknik Servis Kırıkkale

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Aynı anda iki farklı cihazın tek bir fiş üzerinden çalıştırılması da cihazın çalışma sürekli ısınmayı engellemesine neden olacaktır. Mikrodalga Fırından Uğultu Geliyor

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kartın yanması cihazın çalışmamasına neden olacaktır. Birçok farklı arıza oluşumuna rastlanır.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Önceki, Elektrik olup olmaması robotun çalışmamasına neden olacaktır. İşleme öncesinde yapılması gereken noktalardan biri döner şalteri off konumuna getirmek olacaktır.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürge hareket algılamama arızası akıllı robot süpürgelerde en çok görülen arızalar arasındadır. Bazı durumlarda evin büyük olmasından dolayı farklı odalara gittiğinde bağlantı kopabilir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Düzleştirici ısınma yapmama sorunu bu tür rezistans ile çalışan elektrikle kullanılan cihazlarda sık olarak karşılaşılan arızalardır. Aynı zamanda, Bu yüzden şafta takılı olan kıl vb unsurlar temizlenerek makineniz eski performansınıza kavuşabilir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor. Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz içinde yer alan emniyet ventiline kum ve benzeri ürünlerin kaçma ihtimali de arızaya neden olacaktır. Isıtıcılar suyun hızlı bir şekilde ısınmasına yardımcı olan ürünlerdir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Özellikle, Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp SönüyorCihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir. Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofben arızası sıcak su akışının sağlanamaması sonucunda arıza oluşumu görülür. Şofben elektrikle çalışan cihazlardan biridir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Özellikle, Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir. Buna rağmen termosifonunuz çalışmıyorsa elektriksel problemler yaşanmış olabilir.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Yaz dönemlerinde peteklerin kapalı olduğu kontrol edilmelidir. Yoğuşmalı kombi uğultulu çalışma sorunu parça kaynaklı arızalar arasında yer alır. Ana kart problemleri de cihazın arızadan çıkmamasına neden olan sorunlardan biridir.

Bosch Blender Teknik Servis

Sonuç olarak, Blenderın gücüne ve yapısına uygun yiyecekler için kesme işlemi yapılmalıdır. Soğuma sonrasında da alet çalışmıyorsa motorunda kalıcı hasar meydana gelmiş olabilir, teknik servis desteği almalısınız.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı kapağı sıkışması sorunu çok nedenli olmaktadır. Dondurucu kontrolünü sağlayarak sorunu bulmaya çalışın. Buzdolabından çıt sesi gelmesi sorunu genellikle buzluk kısmından gelmektedir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Ayrıca, Çamaşır makinesi sigorta attırma sorunu motor ve elektrik kaynaklı arıza türleri arasında yer almaktadır. Su kesilme ihtimali üzerine vana kontrol edilmelidir.Makine içinden koku gelmesi sorunu nedenleri arasında makinanın doğru program ile çalıştırılması gelmektedir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu ayarı yapılmaması arızası cihaz üzerinde rakamlar yazan ayar düğmesine gerekli olan soğutma aylarının yapılmaması sonrasında ortaya çıkmaktadır. Düğme ve sıcaklık ayarları kontrol edilmelidir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Hiç biri, Ekmek kızartma makineleri evlerde kullanılan pratik araçlardan biridir.Isıtıcı kablolarından yanık kokusu gelmesi ekmek kızarma makinesine yabancı bir cisim girmesi ve kabloya zarar vermesi sonucu oluşan arıza türüdür.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır. Buharlı Ütüm Kumaşa Yapışıyor

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. Lafı olmaz, Bulaşık makinesi su alması ve elektrik gitmemesi sorunu makine motorunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır. Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesinde kahvenin hızlı bitmesi sorunu en belirgin nedenleri arasında kahvenin yeteri kadar ince çekilmemesi sonrasında bu tür arızalar oluşmaktadır. Kahveler makinede damla şeklinde akma sorunu nedenleri arasında filtre kahve makinelerinde kullanılan kahvelerin gereğinden fazla ince çekilmesi durumunda bu sorunlar oluşmaktadır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırının İçine Su DöküldüÖyleyse, Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Kahveleri Çok Hızlı Dağıtma Yapıyor Tahliye kontrol edilmelidir.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Motorda yanma oluşması durumunda cihaz hemen elektrik hatlarından çekilmeli ve kapatılmalıdır. Katı meyve sıkacağı bıçak bozulması arızası çok yaygın görülen arızalar arasındadır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Üstelik, Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır. Program ayar düğmelerine temassızlık sorunları iptal edilme ve sonlandırma işlemlerinde arızalara neden olacaktır.


Bosch Klima Teknik Servis

Topraklama olmayan yapılarda kısa süre içerisinde klimanın sürekli şalteri atmaktadır. Klima gazının istenilen oranda olmaması durumlarında klima motoru çalışma yapmamaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makineleri sulu olarak çalıştığı ve temizleme işlemi yaptığı için deterjan kısmı bulunuyor. Birlikte, •Su tahliye kısmının arızalı olması

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Bazı kıyma makineleri güçlü aparatları ve motoru sayesinde salça yapımını da uygun olduğu için tercih edilmektedir. •Bosh MFW67440 Kıyma Makinesi.

Aspiratör Teknik Servis

•Mutfakların aspire edilmesinde•Her türlü ortamın iklimlendirilmesinde

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Diğer bir deyişle, Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

KIRIKKALE Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, KIRIKKALE Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, KIRIKKALE Bosch Davlumbaz Teknik Servis, KIRIKKALE Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, KIRIKKALE Bosch Fırın Teknik Servis, KIRIKKALE Bosch Buzdolabı Teknik Servis, KIRIKKALE Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, KIRIKKALE Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, KIRIKKALE Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, KIRIKKALE Bosch Blender Teknik Servis, KIRIKKALE Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, KIRIKKALE Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, KIRIKKALE Bosch Termosifon Teknik Servis, KIRIKKALE Bosch Su Sebili Teknik Servis, KIRIKKALE Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, KIRIKKALE Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, KIRIKKALE Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, KIRIKKALE Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, KIRIKKALE Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, KIRIKKALE Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, KIRIKKALE Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, KIRIKKALE Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, KIRIKKALE Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, KIRIKKALE Bosch Klima Teknik Servis, KIRIKKALE Bosch Elektrikli Süpürge, KIRIKKALE


Bosch Teknik Servis,


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.