Bosch Yetkili Servis Korkuteli Antalya

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Korkuteli Antalya
  • AdresAntalya, Korkuteli
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Korkuteli Antalya width=350

Bosch Teknik Servis Korkuteli Antalya

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırınları 20 V altındaki şebeke voltajlarında çalışmayı durdurmaktadır. Mikrodalga Fırından Vızıltı Sesi Geliyor

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kartın yanması cihazın çalışmamasına neden olacaktır. Kablo ve enerji hattı kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Aynı şekilde, Bir lehim yardımı ile direnç uçları havaya kaldırılarak renklerinde değişim olup olmadığına bakılmalıdır. Hız ayarı kontrol edilmelidir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Verimli ve sağlıklı çalışması robot süpürgelerin uzun ömürlü olmasını da sağlayacaktır. Yeniden kurulum için sıfırlama yapılması gerekir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makineleri bazı durumlarda tam randımanlı çalışmaz ve yeterli sıcak havayı yansıtmaz. Rağmen, Saç düzleştiricilerinde sıklıkla görülen problemlerden biri de budur.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır. Set üstü ocak arızası çok yaygın elektronik ev aletleri arızaları arasında yer almaktadır.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Ancak ısı algılayıcısında sorun oluştuğunda su kaynamamış olarak görünür ve sürekli olarak kaynatma devam eder. Isıtıcının içinde kireçlenme görülmesi durumunda ürünün temizliği dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Nihayet, Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun. Cihaz başlığı ve filtresinin kontrolü ve bakımı yapılmalıdır. Borunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır.

Bosch Şofben Teknik Servis

Eğer çakmakta düzgün çalışıyorsa son olarak gaz memeleri tıkanmış olabilir. Cihaza akım gelmesini sağlayan kablolar da arıza oluşması da sigortanın atmasına neden olacaktır.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Basitçe, Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir. Cihazda suyun ısınmasını sağlayan parçada bir problem oluşması ile birlikte bu arıza türü ortaya çıkar.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Servis aranarak yardım istenmesi gerekir. Kombi yaz konumunda radyatörleri ısıtmamaktadır. Tesisat dönüş hatlarında bir filtre vardır.

Bosch Blender Teknik Servis

Özellikle, Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

En çok görülen arızalar arasında buzdolabı su akıyor arızası bulunmaktadır. Dondurucu ve alt kısımdan bu tür seslerin her gün devamlı olmadı arıza oluşumlarının gösterir. Kompresör Çalışmama Sorunu


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Son olarak, Kapağın tam oturduğundan emin olunuz.Makineye gereğinden fazla yük bindirme ve yıkama sırasında da titreşim oluşmaktadır. Makine içinde yük alma işlemi sonrasında kapağın kapatılması gerekir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Elektrik ve sigorta kutusu kontrolü yapınız. Hassas bir ürün olması nedeniyle orijinal parça kullanımı ve değişimi servis tarafından yapılmalıdır.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Öncelikle, Ana sigortanın atması durumunda makine içerisinde elektrik hattında bir kaçak durumu sigorta attırmaya neden olabilir.Ekmek kızartma kolaylığı sağlayan ürünlerde çalışma aksanlarının bozulması ve kızartma yapamama sorunlarının oluşması görülmektedir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü arızası en çok kullanılan ürünlerden biri olan ütülerde görülen arızaların oluşum nedenleri farklılık göstermektedir. Evlerde olması gereken malzemelerin başında gelmektedir.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır. Bu arada, Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Öğütülen kahvenin inceliğine dikkat etmeniz gerekir. Filtre kahve makinesinin ağızlarından birinden kahve gelmeme sorunu ağızlarda kahve ve sütlerin kurumasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Kullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir. Her şeyden önce, Fırın içinden uğultu ve cızırtı sesi geliyorsa soğutma sistemi ve parçaları arızalanmış demektir.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Hortum temizliği, bakımı ve kontrolünü sağlayın .Kahve makinesi arızası çözümleri kişi tarafından ve servis tarafından yapılmalıdır.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Motorda yanma oluşması durumunda cihaz hemen elektrik hatlarından çekilmeli ve kapatılmalıdır. Parçaların yerlerine tam olarak oturduğunu kontrol ediniz.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Basitçe, Uygun bir sıcaklığa sahip bir ortam içinde kurutma makinesini kullanımı yapılmalıdır. İlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır.


Bosch Klima Teknik Servis

Kişi fan değişimini yapamama durumlarında teknik bir servisten yardım alabilmektedir. Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesi, sayesinde pek çok kişi evinin ortamında oldukça kolay bir şekilde adeta profesyonel makinelerle yıkanmış halılara sahip olabiliyor. Öyleyse, Halı yıkama makinesinin deterjan almaması, makinenin doğru çalışmasını engellediği gibi temizleme işleminin yapılmasına da engel oluyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma Makinesi FiyatlarıKıyma Makinesi Nasıl Temizlenir?

Aspiratör Teknik Servis

Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Ayrıca, Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. •Teknik servise dikkat etmek gerekir.

Antalya Korkuteli Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Antalya Korkuteli Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Antalya Korkuteli Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Antalya Korkuteli Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Antalya Korkuteli Bosch Fırın Teknik Servis, Antalya Korkuteli Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Antalya Korkuteli Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Antalya Korkuteli Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Antalya Korkuteli Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Antalya Korkuteli Bosch Blender Teknik Servis, Antalya Korkuteli Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Antalya Korkuteli Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Antalya Korkuteli Bosch Termosifon Teknik Servis, Antalya Korkuteli Bosch Su Sebili Teknik Servis, Antalya Korkuteli Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Antalya Korkuteli Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Antalya Korkuteli Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Antalya Korkuteli Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Antalya Korkuteli Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Antalya Korkuteli Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Antalya Korkuteli Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Antalya Korkuteli Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Antalya Korkuteli Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Antalya Korkuteli Bosch Klima Teknik Servis, Antalya Korkuteli Bosch Elektrikli Süpürge, Antalya Korkuteli


Bosch Teknik Servis, Korkuteli, Köyler, Küçükköy, Yelten


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.