Bosch Yetkili Servis Kumluca Antalya

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Kumluca Antalya
  • AdresAntalya, Kumluca
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Kumluca Antalya width=350

Bosch Teknik Servis Kumluca Antalya

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Sorunun çözümü için parça değişimine gidilmesi gerekir. Bu oran altında mikrodalga fırınlar ısıtma sorunu yaşayabilir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bu sorunların bir kısmı kullanıma bağlı olarak görülebileceği gibi bir kısmı da elektronik parçalardan dolayı oluşabilir. Gerilim kablosu ölçümü yapılarak kontrolü sağlanmalıdır.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Bu arada, Mutfak robotu kullanımı sırasında ayaklarda kirlenme olması durumunda da arıza vermektedir. Çalışma sırasında robotun çalışmasını kısıtlayacak bir sorun olabilir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgelerinin normalden fazla ses çıkarması durumlarında desibel ayarları kontrol edilmelidir. Süpürgenin evin hangi alanında toz almasının istenmesi gerektiği kişi tarafından yapılmaktadır.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden şafta takılı olan kıl vb unsurlar temizlenerek makineniz eski performansınıza kavuşabilir. Olsa bile, Aynı zamanda kablolarda herhangi bir hasar ya da ezik olup olmaması da kontrol edilmelidir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir. Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı su kaçırıyor arızası ısıtıcının ana yapısında meydana gelen çatlak veya deformeden dolayı oluşabilir. Kireçlenmenin en büyük nedenleri arasında şebeke suyunun kullanımı vardır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Nazaran, Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir. Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Kablosuz süpürgede kırmızı ve mavi ışığın yanıp sönmesi arızası genel olarak cihazı şarj eden alet ve kablolar ile ilgili bir sorunun olduğunu göstermektedir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Yüksek su basınç seviyesi de arıza oluşumuna neden olacaktır. Şofbenden ses gelme sorunu emniyet ventili kaynaklı olan arızalardan biridir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Diğer bir deyişle, O yüzden kullanıcı açısından yapılacak pek bir şey yoktur. Sigortanın açık konumda olduğundan emin olduktan sonra termosifonunuzu çalıştırın.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Peteklerin ve borunun tıkanması durumlarında da petekler ısınmamaktadır. Cihazın gerekli kontrolleri sağlanmalıdır. Yoğuşmalı kombi sıcak su gelmeme arızası nedenleri için ilk olarak kombiye reset atmak gerekmektedir.

Bosch Blender Teknik Servis

Normalde, Blender Çalışırken Birden DurduBöyle bir durumda cihazın soğuması için bir süre bekleyin.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Oluşan bir hata ve sorun ürünlerin çalışma kapasitesini de etkilemektedir. Sıvı olarak buzdolabına konulacak ürünleri ağızları tamamen kapalı olmalıdır. Buzdolabının Arkası Çok Isınıyor


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Rağmen, Çamaşır Makinesi Deterjan Alımı YapmıyorÇamaşır Makinesi Titreşim Yaparak ÇalışıyorTahliye hortumlarının uç kısımlarında yırtık ve bozulmalar olmamalıdır.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Kapak açıldığı halde ışık yanmaması durumunda ışık düğmesi arızalanmış olmaktadır. Servis çağırılarak parça değişimi zanan kaybetmeden yapılmalıdır.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Özellikle, Evin başka bölümünde de kullanımı denenmelidir.Ekmekleri çıtır yaparak ve kızartarak kullanımını sağlar.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Evlerde olması gereken malzemelerin başında gelmektedir. Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinemin Tuşları ÇalışmıyorAyrıca, Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Elektrik hattına takılı ancak yine de çalışmayan makinenin kablolarında hasar oluşma durumunda da çalışma yapmaz. Filtre kahve makinesinin ağızlarından birinden kahve gelmeme sorunu ağızlarda kahve ve sütlerin kurumasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Yemeklerin belirli süre içinde pişirilmesinde avantaj sağlayan fırınlarda oluşan arızaların giderilmez süreci değişmektedir.Bu sırada, Elektrikli ürünlerde patlama ve yanmaya neden olabilir.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Arıza nedenleri farklılık gösterebilmektedir. Kahve Makinesi Buhar Olmama Sorunu

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı gürültülü çalışma sorunu temel nedenlerinden biri cihazda bulunan banaldan kaynaklanmaktadır. Motorda yanma oluşması durumunda cihaz hemen elektrik hatlarından çekilmeli ve kapatılmalıdır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Hiç biri, Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün. Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır.


Bosch Klima Teknik Servis

Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesi tercihi yaparken kullananların yorumlarını ve ürünün özelliklerini göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Bu durumda, Ancak bu halı yıkama makinelerinin hepsi aynı özellikte olmuyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma makinesi, kemiksiz etleri parçalayarak ve ezerek kıyma haline getiren bir ekipmandır. Bazı kıyma makineleri güçlü aparatları ve motoru sayesinde salça yapımını da uygun olduğu için tercih edilmektedir.

Aspiratör Teknik Servis

Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir. •Her türlü ortamın iklimlendirilmesinde

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Üstelik, Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken HususlarDavlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

Antalya Kumluca Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Antalya Kumluca Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Antalya Kumluca Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Antalya Kumluca Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Antalya Kumluca Bosch Fırın Teknik Servis, Antalya Kumluca Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Antalya Kumluca Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Antalya Kumluca Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Antalya Kumluca Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Antalya Kumluca Bosch Blender Teknik Servis, Antalya Kumluca Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Antalya Kumluca Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Antalya Kumluca Bosch Termosifon Teknik Servis, Antalya Kumluca Bosch Su Sebili Teknik Servis, Antalya Kumluca Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Antalya Kumluca Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Antalya Kumluca Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Antalya Kumluca Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Antalya Kumluca Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Antalya Kumluca Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Antalya Kumluca Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Antalya Kumluca Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Antalya Kumluca Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Antalya Kumluca Bosch Klima Teknik Servis, Antalya Kumluca Bosch Elektrikli Süpürge, Antalya Kumluca


Bosch Teknik Servis, Kumluca, Köyler, Beykonak, Çavuşköy (Adrasan), Mavikent


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.