Bosch Yetkili Servis Malkara Tekirdağ

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Malkara Tekirdağ
  • AdresTekirdağ, Malkara
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Malkara Tekirdağ width=350

Bosch Teknik Servis Malkara Tekirdağ

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın magnetron arızası yiyeceklerin tam olarak pişirilmemesi ve fırının yeteri kadar ısınmaması durumunda oluşan arıza türleridir. Diğer fırınlar ile aynı özelliklere sahip ürünlerdir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kablo ve enerji hattı kontrolü yapılmalıdır. Mikser kullanımı sırasında aşırı ses çıkması motordan yada bir diş kırılması sonucunda da oluşmaktadır.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Henüz, Mutfak robotu çalışmıyor arızası sık görülen arızalar arasındadır. Bu nedenle Kase kapağı çalıştırma işleminden önce kontrol edilmelidir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgeniz temizlik esnasında karşısında ve etrafında herhangi bir engelleyici unsur olmamasına rağmen bir engel varmış gibi manevra yapıyor ya da çarpma yapıyorsa, robot süpürgenizin sensörlerini kontrol etmelisiniz. Robot Süpürgesi Nem Hatası Veriyor

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç Kurutma Makinesi Kendiliğinden KapanıyorNormalde, Düzleştirici Isınma Yapmıyor

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir. Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Bazı modellerde susuz kaynama koruması bulunur. Cihazın içinde kireç birikimi söz konusuysa çeşitli kireç çözücüler ile kireç çözme işlemi yaparsanız kaynatmadan kapanma durumunu engelleyebilirsiniz.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Nazaran, Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır. Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir. Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofben Kendiliğinden KapanıyorŞofben içinde sıcak su gelmesini sağlayan parçada eskime yıpranma oluşması da sıcak su arızasına neden olur.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Üstelik, Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın. Termosifonlar su sızdırarak evinizde küf yapabilir ve kötü kokuya sebep olabilir.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Tahliye borusunda meydana gelen bozulmalar da su akmasının nedenleri arasında yer alır. Kombiye su basma sorunları sık olarak yaşanmaktadır. Kombide bir parça içerisinde teknik bir arıza oluşma durumları da olmaktadır.

Bosch Blender Teknik Servis

Lafı olmaz, Böyle bir durumda cihazın soğuması için bir süre bekleyin. Alet boş haldeyken de bıçak dönmüyorsa elektrik aksamında sorun olabilir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı kapaklarının yeterince kapanmaması buzdolabından ötme sesi çıkmasına ve ünlem işaretinin yanmasına sebep olacaktır. Buzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır. Dondurucu yeteri kadar soğutmuyor sorunu oluşum nedenleri arasında dondurucu aylarının yeteri kadar yükseltilmemesi neden olur.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Normalde, Amortisör parçası arızalanmış olabilir. Tuş takımı aşırı kullanım sırasında zamanla işlevini yitirerek çalışmamaya ve ayar yapmamaya başlar. Çamaşır makinesi ayar düğmeleri çalışmama sorunu parça kaynaklı arızalardan biri olarak bilinmektedir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Sürekli açık bırakılması durumunda dondurucu aşırı ısınmaya geçebilir. Evde elektrik kesintisi kısa süreli de olsa yaşanmadığından emin olun.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Aynı şekilde, Spirale müdahale edilmemesi gerekir. Elektrik hattında yükleme olabilir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Kıyafetlerde Leke Bırakıyor Gözeneklerin tıkanması sonrasında buharlı ütüden istenilen buhar seviyesi oluşmaz.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Genellikle, Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses YapıyorKullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler makineden çıktıklarında genel olarak kremsi bir dokuya ve ince bir dokuya sahip olmaktadır. Su haznesini ve deposunu kontrol ediniz.

Bosch Fırın Teknik Servis

İlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin. Bunlara ek olarak, Fırın fan arızası fan motorunda meydana gelen tıkanma ve kir nedeniyle oluşan arızalardır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Kahveyi Vermiyor Evlerde, iş yerlerinde ve ofis ortamları içerisinde kahve makineleri kısa zaman içinde kahve yapımı için önemli ürünlerdir.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı çalışmama sorunu en çok görülen temel sorunlardan biridir. Güç kaynaklarının varlıkları kontrol edilmelidir.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Benzer şekilde, Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Kurutma Makinası Program Arızası


Bosch Klima Teknik Servis

Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makineleri daha çok elektrikli süpürgelere benzese de bu makinelerin halıyı yıkayabilmesi için su alması gerekiyor. Rağmen, Ancak bu halı yıkama makinelerinin hepsi aynı özellikte olmuyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Makine çelik parçalardan oluşmalı, En az 1400 watt gücü olmalı, Kıyma tepsisi geniş olmalı, Çeşitli aparatlarla sucuk, sosis ve salam yapılabilmeli, Makine fazla ısındığı zaman kendisini kapatabilmeli, Geriye hareket için ters özelliği bulunmalıdır. Tavsiye Edilen Kıyma Makinesi Çeşitleri

Aspiratör Teknik Servis

Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. •Seralarda

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Daha sonra, •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Garanti Süresi

Tekirdağ Malkara Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Tekirdağ Malkara Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Tekirdağ Malkara Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Tekirdağ Malkara Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Tekirdağ Malkara Bosch Fırın Teknik Servis, Tekirdağ Malkara Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Tekirdağ Malkara Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Tekirdağ Malkara Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Tekirdağ Malkara Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Tekirdağ Malkara Bosch Blender Teknik Servis, Tekirdağ Malkara Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Tekirdağ Malkara Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Tekirdağ Malkara Bosch Termosifon Teknik Servis, Tekirdağ Malkara Bosch Su Sebili Teknik Servis, Tekirdağ Malkara Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Tekirdağ Malkara Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Tekirdağ Malkara Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Tekirdağ Malkara Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Tekirdağ Malkara Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Tekirdağ Malkara Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Tekirdağ Malkara Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Tekirdağ Malkara Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Tekirdağ Malkara Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Tekirdağ Malkara Bosch Klima Teknik Servis, Tekirdağ Malkara Bosch Elektrikli Süpürge, Tekirdağ Malkara


Bosch Teknik Servis, Malkara, Köyler, Sağlamtaş


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.