Bosch Yetkili Servis Maltepe İstanbul

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Maltepe İstanbul
  • Adresİstanbul, Maltepe
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Maltepe İstanbul width=350

Bosch Teknik Servis Maltepe İstanbul

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Üçüncü neden ise magretronun bozulmasıdır. Sorunun çözümü için parça değişimine gidilmesi gerekir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser çok sesli çalışma sorunu motor ve parça kaynaklı arızalardan biridir. Mikser arızaları cihazın çalışmasına engel teşkil edebilir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Hiç biri, Mutfak robotu kablo hasarı arızası kullanım kaynaklı arızalar arasında yer alır. Motor mil kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Verimli ve sağlıklı çalışması robot süpürgelerin uzun ömürlü olmasını da sağlayacaktır. Robot süpürge nem hatası verme sorunu süpürgenin çalışma esnasında ıslak bir zemin üzerinde çalışmadı sonucu bu hata oluşur.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kurutma makinesinin aşırı ısınması kapanmaya ve birkaç dakika boyunca makinenin çalışmamasına neden olmaktadır. Özetle, Ekranda arıza kodlarına ve durumlarına göre makine için servis çağırılmalıdır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihazın sürekli kullanımı sırasında zamanla eskimeye de arıza vermeye başlar. Kablo ve şebeke hattı kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Dahası, Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir. Günümüzde her ev içerisinde süpürge kullanımı yapılmaktadır.

Bosch Şofben Teknik Servis

Tüm bunlarla beraber ısıtıcılar kireçlenmiş olabilir. Şofbenden Ses Geliyor

Bosch Termosifon Teknik Servis

Yine de, Su sızdırma genelde tankların hasar görmesinden dolayı olur. Termosifon çalışmama sorunu elektrikle çalışan ısıtıcı ürünlerde çok sık sorulan sorulardan biridir.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Boru ucunda akması gereken suyun donması durumları sık olarak karşılaşılan ve çözümü kolay hatalardan biridir. 5-2 aralığında olması gerekmektedir. Peteklerin ve borunun tıkanması durumlarında da petekler ısınmamaktadır.

Bosch Blender Teknik Servis

Ayrıca, Teknik servisten destek alınmalıdır. Bir ürünün çalışmaması ürün kaynaklı yada elektrik kaynaklı olabilmektedir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Aşırı yüksek soğuk bir ayarda dondurucu kullanımı yanlıştır.Buzları temizleyebilir ve buzdolabının fişini çekerek bir ve iki gün dinlenmesi beklenebilir. Düzenli olarak dondurucu kısmı kontrol edilmeli ve temizlenmelidir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bu sırada, Makine içinde yük alma işlemi sonrasında kapağın kapatılması gerekir. Filtre kontrolü ve temizliği yapılmalıdır.Makinede bulunan rezistans yerinden çıkarak su akıntısına sebep olabilir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Kullanılan marka ve modele göre değişmektedir. En önemli ürün saklama araçlarından biridir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Özetle, Ekmek Kızartma Makinesi Sürekli DuruyorYanık Ekmek Çıkması Sorunu

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanları genel olarak kayan ve yapışmayan bir tabana sahiptir. Buharlı ütü gözenekler tıkanma sorunu en yaygın arıza türlerinden biri olmaktadır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. Lafı olmaz, İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler makinede damla şeklinde akma sorunu nedenleri arasında filtre kahve makinelerinde kullanılan kahvelerin gereğinden fazla ince çekilmesi durumunda bu sorunlar oluşmaktadır. Filtre kahve makinesi çalışma yapmama sorunu karşısında ilk olarak makinenin fişinin elektrik prizine takılı olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur. Özellikle, Elektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır. Sorunun düzelmemesi karşısında servis ile iletişime geçiniz.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bu düğmeye basılması gerekir. Katı meyve sıkacağının motor yanma sorunu genel olarak cihazın aşırı kullanımı sonrasında ortaya çıkan arızalardır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Genellikle, Makine sıcak ise soğumasını bekleyin. Kurutma makinesi ısınma yapmama sorunu program ayarları sonucu oluşan arızalar arasında yer alır.


Bosch Klima Teknik Servis

Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesi tercihi yaparken kullananların yorumlarını ve ürünün özelliklerini göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Özellikle, •Su tahliye kısmında çatlakların olması

Kıyma Makinesi Teknik Servis

•Kuzu, dana, tavuk etlerini kıyma haline getirilebilir,•Tefal HV8 PRO Kıyma Makinesi.

Aspiratör Teknik Servis

Aspiratör Nedir?Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Olsa bile, •Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Garanti Süresi

İstanbul Maltepe Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, İstanbul Maltepe Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, İstanbul Maltepe Bosch Davlumbaz Teknik Servis, İstanbul Maltepe Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, İstanbul Maltepe Bosch Fırın Teknik Servis, İstanbul Maltepe Bosch Buzdolabı Teknik Servis, İstanbul Maltepe Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, İstanbul Maltepe Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, İstanbul Maltepe Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Maltepe Bosch Blender Teknik Servis, İstanbul Maltepe Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, İstanbul Maltepe Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, İstanbul Maltepe Bosch Termosifon Teknik Servis, İstanbul Maltepe Bosch Su Sebili Teknik Servis, İstanbul Maltepe Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, İstanbul Maltepe Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Maltepe Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, İstanbul Maltepe Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, İstanbul Maltepe Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, İstanbul Maltepe Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, İstanbul Maltepe Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, İstanbul Maltepe Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, İstanbul Maltepe Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Maltepe Bosch Klima Teknik Servis, İstanbul Maltepe Bosch Elektrikli Süpürge, İstanbul Maltepe


Bosch Teknik Servis, Küçükyalı, İdealtepe, Feyzullah, Yalı, Cevizli, Gülsuyu, Zümrütevler, Aydınevler, Ferhatpaşa


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.