Bosch Yetkili Servis Mamak Ankara

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Mamak Ankara
  • AdresAnkara, Mamak
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Mamak Ankara width=350

Bosch Teknik Servis Mamak Ankara

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın arızası elektrikli çalışarak yemek pişirmede kullanılan mutfak aletlerinde görülen arızalanma durumlarıdır. Mikrodalga fırın düğmeleri çalışmama sorunu düğme ve fırın kaynaklı oluşan sorunlardan biridir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser çalışma sırasında bıçaklar hareket etmeme sorunu bıçaklı ürünlerde sık görülen bir arıza çeşididir. Düşük seviyede de çok ses çıkıyorsa motor ve karıştırıcı kol kısmında meydana gelen çatlak, deforme ve benzeri sorunlar kontrol edilmelidir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Aynı zamanda, Mutfak robotu arıza ışığı yanma sorunu çalışma sırasında robotun zeminin düz olmamasından ve ağırlığın tek tarafa baskı yapmasından kaynaklanmaktadır. Mutfak robotları yardımcı ürünler arasındadır.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürge fırça arızası yanlış kullanım kaynaklı oluşan arızalardır. Robot Süpürge Hareket Algılamama Hatası Veriyor

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bazı durumlarda ürün çok kullanıldığında aşırı ısınır ve cihaz kendini korumaya alarak kapatır. Her neyse, Düzleştirici çalışmama ve açılmama sorunu çok fazla görülen arızalar arasında yer almaktadır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Temizlik aşamasından önce set üstü ocağın elektrikle bağlantısını kesin. Kullanıcılarında rahat bir şekilde çözebileceği arızaları sizler için derledik.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Regülatör kontrolü yapınız. Böyle bir durumda özellikle cihaz elektrik ile çalıştığı için dikkatli olmalı ve teknik servis desteği alınmalıdır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Öyleyse, Böylelikle gücü yükselterek çekim gücünü de arttırabilirsiniz. Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin. Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Siviçleri diyafram çalıştırmaktadır. Bu periyodik çizelgeye göre hareket edildiği sürece bir şofbenin arıza vermesi çok düşük bir olasılıktır.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Lafı olmaz, Sigorta kutusundan da açık konumda olduğuna dikkat ediniz. Özellikle eski termosifonlarda bu arızalar çok daha sık ortaya çıkar.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Kombi altında su gelme sorunu çok yaygın olarak yaşanan sorunlardan biri olmaktadır. Yoğuşmalı kombilere oluşan arızaların nedenleri farklılık gösterebilmektedir. Kombide bir parça içerisinde teknik bir arıza oluşma durumları da olmaktadır.

Bosch Blender Teknik Servis

Normalde, Blender ürünleri doğramama sorunu bu tür bıçak kullanarak ürünleri ezen ve doğrayan ürünlerde çok sık görülen arızaların başında gelmektedir. Blender başlığı yerine tam oturmama sorunu başlıklı olarak kullanılan ürünlerde çok fazla görülen sorunlardır.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Kapak kontrolü yapılmalıdır.Dondurucu buzdolabının uzun süreli yiyecek saklanılmasına yardımcı olan alanlarıdır. Buzdolabı ünlem işareti yanma sorunu uzun süreli kullanımlarda kapakların açık unutulmasından da kaynaklanan arızalardır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

İkincisi, Tuş takımı aşırı kullanım sırasında zamanla işlevini yitirerek çalışmamaya ve ayar yapmamaya başlar. Kapağın tam oturduğundan emin olunuz.Çamaşır Makinesi Sigorta Attırıyor

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Süper şok olarak kullanılan düğmenin yani hızlı dondurma düğmesinin açık olması aşırı ısınmaya neden olur. Derin dondurucular uzun dönemli kullanılan ürünlerdir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Hiç biri, Ekmek kızartma makinesinin bakımlarının ve temizliğinin yapılmasına özen gösterilmelidir.Ana sigortanın atması durumunda makine içerisinde elektrik hattında bir kaçak durumu sigorta attırmaya neden olabilir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütüye gereğinden fazla su konulmamasına dikkat ediniz. şok buhar pompalarında meydana gelen bozulmalar karşısında pompanın değişimi gerekir.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller. Rağmen, Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler Yeteri Kadar Kremsi Olmuyor Kahveler makineden çıktıklarında genel olarak kremsi bir dokuya ve ince bir dokuya sahip olmaktadır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırının içine su dökülmesi sorunu kullanım sırasında kullanıcı hatasından kaynaklanarak oluşur. Önceki, Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır. Açma kapama sonrasında buhar çıkışı ve çalışma ışığının yandığını kontrol ediniz.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı gürültülü çalışma sorunu temel nedenlerinden biri cihazda bulunan banaldan kaynaklanmaktadır. Kablo üzerinde bir hasar oluşması da cihazın sesli çalışmasına neden olacaktır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Öncelikle, Uygun bir sıcaklığa sahip bir ortam içinde kurutma makinesini kullanımı yapılmalıdır. İlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır.


Bosch Klima Teknik Servis

Fan motoru kontrol edilmelidir. Klima Motoru Devreye Girmiyor

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

•Su tahliye kısmında çatlakların olmasıAyrıca, Halı yıkama makinelerinin pek çok farklı modeli olsa da belli başlı modelleri kullanıcılar daha çok tercih ediyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

•Tefal HV8 PRO Kıyma Makinesi.Makine çelik parçalardan oluşmalı, En az 1400 watt gücü olmalı, Kıyma tepsisi geniş olmalı, Çeşitli aparatlarla sucuk, sosis ve salam yapılabilmeli, Makine fazla ısındığı zaman kendisini kapatabilmeli, Geriye hareket için ters özelliği bulunmalıdır.

Aspiratör Teknik Servis

•TünellerdeAspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Genel olarak, Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır.

Ankara Mamak Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Ankara Mamak Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Ankara Mamak Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Ankara Mamak Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Ankara Mamak Bosch Fırın Teknik Servis, Ankara Mamak Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Ankara Mamak Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Ankara Mamak Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Ankara Mamak Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Ankara Mamak Bosch Blender Teknik Servis, Ankara Mamak Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Ankara Mamak Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Ankara Mamak Bosch Termosifon Teknik Servis, Ankara Mamak Bosch Su Sebili Teknik Servis, Ankara Mamak Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Ankara Mamak Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Ankara Mamak Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Ankara Mamak Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Ankara Mamak Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Ankara Mamak Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Ankara Mamak Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Ankara Mamak Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Ankara Mamak Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Ankara Mamak Bosch Klima Teknik Servis, Ankara Mamak Bosch Elektrikli Süpürge, Ankara Mamak


Bosch Teknik Servis, Mamak, Kayaş, Hüseyingazi, Demirlibahçe, Gülveren, Misket, Boğaziçi, Abidinpaşa, Akdere, Kutludüğün, Lalahan, Köyler


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.