Bosch Yetkili Servis Menteşe Muğla

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Menteşe Muğla
  • AdresMuğla, Menteşe
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Menteşe Muğla width=350

Bosch Teknik Servis Menteşe Muğla

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırınları 20 V altındaki şebeke voltajlarında çalışmayı durdurmaktadır. Mikrodalga fırını resetlemeyi ve ayarlarını sıfırlamayı deneyin.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kolu doğru açı ile taktığınızdan emin olun. Mikserin tek kolunun çalışması ilgili yuvanın tıkanması, kolun tam oturmaması veya motordaki dağıtıcı parçaların arızalanmasından kaynaklanabilir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Aynı zamanda, Tamiri mümkündür. Robotun çalışma kapasitesini etkileyen etkenlerden biri de robot kullanımı sırasında aşırı yük ve yiyecek konulması durumudur.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Oda içinde fazla olan eşyaları kaldırın. Uzaktan kumandalı ve yer bilgisi özellikleri ile günümüzde evlerde kullanılan işlevli ürünlerdir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bunun yanı sıra saç ve kıl gibi unsurların birikmesi sonucu da yanık kokusu gelebilir. Yine de, Saç düzleştiricisi çalışmıyorsa cihazınıza elektriğin gelip gelmediği kontrol edilmelidir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Düzenli olarak ısıtıcı temizliği ve bakımı yapılmalıdır. Su ısıtıcı aşırı sesli çalışma arızası rezistans kaynaklı bir sorun olabilmektedir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Doğrusu, Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir. Kablosuz süpürgeler şarjlı süpürgeler olarak da bilinir. Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofben sigorta attırma sorunu rezistans kaynaklı sorunlardan biridir. Yapılması gereken ise filtre kontrol edilmelidir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Göre, Aynı arıza tekrar ediyor ise resetlemeyi deneyin. Böylelikle termosifonlar görevini yapamaz ve suyu ısıtamaz.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Teknik servisten destek alınmalıdır.Tesisat dönüş hatlarında bir filtre vardır. Kış konumunda petek konumu ile sıcak su konumuna açık olurken peteklerin ısınması normaldir.

Bosch Blender Teknik Servis

Örneğin, Patlamaya neden olabilecek durumlardan biri de ürüne tekrar elektrik gelmesidir. Blender Başlığı Yerine Tam Oturmuyor


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı soğukluğunun korunması içine sıcak yiyeceklerin konulmaması ile olur. Kapağın kırılması ve contasının eskimesin durumlarında da bu tür sorunlar oluşmaktadır. Buzdolabının Arkası Çok Isınıyor


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Aynı şekilde, Çamaşır makinelerinde bakım ve temizlik cihazın uzun süreli kullanılmasını sağlamaktadır.. Pompa filtresinde tıkanıklık olabilir. Çamaşır makinesi deterjan gözünden köpük gelme sorunu çok sık yaşanmaktadır.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun dilinin takılı olduğunu kontrol ediniz. Yüksek ve düşük voltajı elektrik dalgalanmaları dondurucunun motoruna ve beynine zarar vererek çalışmamasına neden olur.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Normalde, Ekmek kızartma makinelerinde farklı ısıtma elemanları bulunmaktadır. Ekmek Kızartma Makinesi Sigorta Attırıyor

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

İlk olarak ütü tabanını temizleyin. Buharlı ütü gözenekler tıkanma sorunu en yaygın arıza türlerinden biri olmaktadır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. Bu arada, Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır.Bir servis ile görüşme sağlayarak destek talep ediniz.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler yeteri kadar kremsi olmuyor sorunu kullanılan kahvelerin öğütülme oranları sonucu ortaya çıkan sorunlardır. Cihazın günlük olarak temizliğinin yapılması gerekir.

Bosch Fırın Teknik Servis

İlk olarak fırın kapağının kapanmasına engel olacak kumaş ve farklı cisimlerin olup olmadığına bakın. Hala, Cihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Suyun çalışma sırasında düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Kahve makinesi kırmızı ışık arızası kahvelerin pişirme yuvalarında görülen bir arıza türüdür.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Banal üzerinde meydana gelen arızalar cihazın çok sesli ve aşırı titreşimli çalışmasına neden olacaktır. Hemen her evde bulunan ve birçok meyvenin bir arada içimini sağlayan elektronik ürünlerdir.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Yine de, Topraklama yapımı önemlidir.Kurutma Makinesi Sensör Arızası


Bosch Klima Teknik Servis

Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Ortam büyüklüğüne göre en uygun klima seçimi yapılmalıdır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesinin su akıtması oldukça sıkıntılı oluyor. Çoğu kısım için, Bu şekilde sizin için en doğru ve kullanışlı olan halı yıkama makinesini kolayca tercih edebiliyorsunuz.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma makinesine sahip olduğunuzda birçok yönden avantajlı olacaksınız. Her seferinde kasaba para vermektense uzun süre kullanılabileceği için kısa sürede kendiini amorti eder.

Aspiratör Teknik Servis

Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Aksine, Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

Muğla Menteşe Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Muğla Menteşe Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Muğla Menteşe Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Muğla Menteşe Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Muğla Menteşe Bosch Fırın Teknik Servis, Muğla Menteşe Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Muğla Menteşe Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Muğla Menteşe Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Muğla Menteşe Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Muğla Menteşe Bosch Blender Teknik Servis, Muğla Menteşe Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Muğla Menteşe Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Muğla Menteşe Bosch Termosifon Teknik Servis, Muğla Menteşe Bosch Su Sebili Teknik Servis, Muğla Menteşe Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Muğla Menteşe Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Muğla Menteşe Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Muğla Menteşe Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Muğla Menteşe Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Muğla Menteşe Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Muğla Menteşe Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Muğla Menteşe Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Muğla Menteşe Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Muğla Menteşe Bosch Klima Teknik Servis, Muğla Menteşe Bosch Elektrikli Süpürge, Muğla Menteşe


Bosch Teknik Servis,


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.