Bosch Yetkili Servis Meram Konya

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Meram Konya
  • AdresKonya, Meram
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Meram Konya width=350

Bosch Teknik Servis Meram Konya

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın çalışmama sorunu elektrikle çalışan ürünlerden biri olan fırınlarda yaygın olarak görülen sorunlardır. İkincisi fırın kondansatörünün değiştirilmesi gerekmektedir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bu sorunların bir kısmı kullanıma bağlı olarak görülebileceği gibi bir kısmı da elektronik parçalardan dolayı oluşabilir. Mikser kullanımı sırasında aşırı ses çıkması motordan yada bir diş kırılması sonucunda da oluşmaktadır.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Öyleyse, Parça kontrolü yapılmalıdır. Bir lehim yardımı ile direnç uçları havaya kaldırılarak renklerinde değişim olup olmadığına bakılmalıdır.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Bunun tek nedeni de robot süpürgenizin WIFI’ye bağlanamamasıdır. Cihaz üzerinde bulunan home yazılı tuşa yaklaşık 5 saniye basılı tutup elinizi çekmeden sıfırlama işlemini yapmanız gerekmektedir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç düzleştiricisi çalışmıyorsa cihazınıza elektriğin gelip gelmediği kontrol edilmelidir. Örneğin, Bazı durumlarda ürün çok kullanıldığında aşırı ısınır ve cihaz kendini korumaya alarak kapatır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. Ocaklara gaz gelmemesi de alev oluşmamasına neden olacaktır.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihazın sürekli kullanımı sırasında zamanla eskimeye de arıza vermeye başlar. Su ısıtıcı arızası evlerde ve birçok ortamda kullanılan pratik su ısıtma cihazlarında arızaların oluşması kullanım sırasında oluşan hatalardan kaynaklı olabilmektedir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Her şeyden önce, Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir. Günümüzde her ev içerisinde süpürge kullanımı yapılmaktadır. Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Sıcak su gelmemeye devam etmesi karşısında servisten yardım alınız. Bu probleme pek çok etken sebep oluyor olabilir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Bunlara ek olarak, Banyoda kullanılan termosifonlar gelen suyu ısıtarak sıcak su yapma özelliğine sahiptir. Sigortanın açık konumda olduğundan emin olduktan sonra termosifonunuzu çalıştırın.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Kombi için de sürekli kullanılan sıcak su oluşumunu sağlayan parça arızalı olabilmektedir. Tahliye borusunda meydana gelen bozulmalar da su akmasının nedenleri arasında yer alır. Cihazın gerekli kontrolleri sağlanmalıdır.

Bosch Blender Teknik Servis

Aynı şekilde, Blender Çalışırken Çok TitriyorBlender Bıçağı Kesmiyor


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Ekranın yanında ve yakınında işaret ve tuş var ise tuşlara basılarak ünlem işaretinin giderilmesi sağlanmalıdır.Buzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır. Buzdolabı soğukluğunun korunması içine sıcak yiyeceklerin konulmaması ile olur.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Daha sonra, Çamaşır makinası su almıyor sorunu oluşması durumunda su musluğu kontrol edilmelidir.Çamaşır makinelerinin kapakları tam oturmamaları durumlarında makina su alma işlemini yapamaz. Su basınç oranı yükseltilmeli ve deterjan çekmecesi klepesi kontrol edilmelidir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Ağızları açık bir kap içerisinde ve poşet içerisinde saklama yapılmamalıdır.Derin dondurucudan koku gelmesi sorunu dondurucuya konulan ürünlerin ağızlarının kapalı ve iyi bir saklama koşulu yaratılmaması sonucunda oluşan hatalardan biridir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Sonuç olarak, Isınma ve çalışma olmaması durumunda cihazı başka bir alana takma denenmelidir. Hassas bir parça olması nedeniyle bilinçsiz bir hareket kırılmasına neden olacaktır.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütülerde şok buharı adı verilen yüksek buhar seviyesi bulunmaktadır. Kıyafetlerin şekil kazanması için önemli birer ev aletleridir.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz. Bu sırada, Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir. Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler Makinede Damla Şeklinde Akıyor Musluk ve ağızların temizliği için kürdan kullanılarak temizlik yapabilirsiniz.

Bosch Fırın Teknik Servis

Kapaklarsa meydana gelen deformelerde kapanmamasının nedenlerinden biridir. İçermek, Kullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesinde bayat kahve kullanımı yapılmamalıdır. Kahve eklemenin unutulması ve makinenin çalıştırılmaya başlanması da arıza ışığının yanmasına neden olacaktır.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı gürültülü çalışma sorunu temel nedenlerinden biri cihazda bulunan banaldan kaynaklanmaktadır. Katı Meyve Sıkacağı Gürültülü Çalışıyor

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Göre, Kurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır. Kurutma Makinesi Isınma Yapmıyor


Bosch Klima Teknik Servis

Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Klima Açılınca Sigorta Attırıyor

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesinin deterjan almaması, makinenin doğru çalışmasını engellediği gibi temizleme işleminin yapılmasına da engel oluyor. İle ilgili olarak, Halı Yıkama Makinesi Su Almıyor

Kıyma Makinesi Teknik Servis

•Uygun fiyatları sayesinde evlerde de kullanılabilir. Kıyma makinesi, kemiksiz etleri parçalayarak ve ezerek kıyma haline getiren bir ekipmandır.

Aspiratör Teknik Servis

Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Öyleyse, •Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır.

Konya Meram Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Konya Meram Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Konya Meram Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Konya Meram Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Konya Meram Bosch Fırın Teknik Servis, Konya Meram Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Konya Meram Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Konya Meram Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Konya Meram Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Konya Meram Bosch Blender Teknik Servis, Konya Meram Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Konya Meram Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Konya Meram Bosch Termosifon Teknik Servis, Konya Meram Bosch Su Sebili Teknik Servis, Konya Meram Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Konya Meram Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Konya Meram Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Konya Meram Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Konya Meram Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Konya Meram Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Konya Meram Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Konya Meram Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Konya Meram Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Konya Meram Bosch Klima Teknik Servis, Konya Meram Bosch Elektrikli Süpürge, Konya Meram


Bosch Teknik Servis, Aziziye, Zafer, Taşcami, Selimiye, Dere, Mimarsinan, Meram, Çarıklar, Karadiğin, Kaşınhanı, Köyler


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.