Bosch Yetkili Servis Merkez Batman

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Merkez Batman
  • AdresBatman, Merkez
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Merkez Batman width=350

Bosch Teknik Servis Merkez Batman

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Bu tür kaplar hemen ısınma özelliklerine sahip ürünlerdir ve fırın içerisinde aşırı ısınmaya bağlı olarak kıvılcım oluşmasına neden olmaktadır. Mikrodalga fırın içinde kıvılcım oluşması sorunu fırın içerisinde yanlış ürünler ve kapların kullanımı ile ilgilidir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bıçak uçlarına ve içerisine sıkışan yabancı cisimlerde bıçakların hareket etmesini zorlaştıracaktır. Eğer elektrik kısmında bir sorun yoksa cihazın içindeki elektronik aksamda sorun meydana gelmiş olabilir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Bunlara ek olarak, Kullanım aşamasından sonra robotun içinin iyice temizlendiğinden emin olmak önemlidir. Zorlu işlemeler sonucu kase kapağı çıkabilir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgesi tozu çekmeme sorunu süpürgelerin haznelerinin dolma ihtimali karşısında oluşmaktadır. Bir uzaktan kumanda yardımı ile şarj olunacak alana robot süpürgesi bırakılmalıdır.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Fişe takılı ise elektrik gelmeme durumu görülür. Basitçe, Saç Kurutma Makinesi ve Düzleştirici Aşırı Isınıyor

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Bu türden sorunun giderilmesi için teknik servise başvurulması gerekmektedir. İçme ve filtre suları kullanımı tercih edilmelidir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda, Bu yüzden ilk olarak şarj seviyesi kontrolü yapılmalıdır. Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır. Bu probleme birçok etken neden olmuş olabilir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Diyaframda arıza oluşumu şofbenin çalışma sırasında kendiliğinden kapanmasına neden olmaktadır. Şofben sigorta attırma sorunu rezistans kaynaklı sorunlardan biridir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Öncelikle, Elektrik akımının gelmemesi cihazın çalışmamasına ve suyu ısıtmamasına neden olacaktır. Bir teknik servise danışarak problemi ortadan kaldırabilirsiniz.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Sesin aşırı yüksek olması durumunda hemen servis ile irtibata geçin.Bir diğer nedeni de ateşleme elektrotunun eskime ve yıpranma nedeniyle işlevini yerine getirmemesi kaynaklıdır. Yoğuşma giderinin kontrolünün ardından cihaza reset işlemi yapılmalıdır.

Bosch Blender Teknik Servis

Göre, Bu sayede sıçramanın önüne geçilecektir. Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Buz TutuyorBuzdolabının bulunduğu ortam sıcaklıkların da yaşanan ani değişimler buzdolabının performansının artmasına ve çalışma, sırasında ses oluşumuna neden olmaktadır. Bu ısının el yakmaması gerekir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Daha erken, Kapının çalışma öncesinde sıkıca anması gerekir. Yetersiz elektrik gelmesi de bu tür sorunların nedenleri arasında yer alır. Düzenli bakım ve makine içinin temizliği yapılmalıdır.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucum Aşırı Soğutma YapıyorDondurma kısmında meydana gelen aşırı buzlanma, dondurma aylarının yapılamaması, çok fazla yiyecek konulması, aylarının düşük tutulması ve parça arızaları çok çeşitli sorunlara neden olmaktadır.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Henüz, Yanık Ekmek Çıkması SorunuBu yayların yenileri ile değiştirilmesi önerilir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Kıyafetlerde Leke Bırakıyor Su seviyesini kontrol ediniz.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur. Bunlara ek olarak, Gerekli tüm kontrolleri yapın.Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre Kahve Makinesinin Ağızlarından Birinden Kahve GelmiyorÖğütülen kahvenin inceliğine dikkat etmeniz gerekir.

Bosch Fırın Teknik Servis

Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır. Aynı şekilde, Elektrik kontrol ediniz.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz. Evlerde, iş yerlerinde ve ofis ortamları içerisinde kahve makineleri kısa zaman içinde kahve yapımı için önemli ürünlerdir.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Cihaz kilitleme kolunu düzgün bir şekilde kapatınız ve kilitli olduğundan emin olunuz. Tambur kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Nihayet, Cihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır. Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima İyi Bir Şekilde Soğutma Yapmıyor Klimayı besleyen kablolar içerisinde bir arıza oluşması durumlarında klima sigorta attırmaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Ancak bu halı yıkama makinelerinin hepsi aynı özellikte olmuyor. Hala, Halı yıkama makinesi çalıştırma tuşuna basıldığı takdirde elektrik alıp çalışmıyorsa bu durumun birçok farklı nedeni olabiliyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

•Bosh MFW67440 Kıyma Makinesi. Ancak orta kalitede bir şey için yaklaşık 700-800 TL ödenebilir.

Aspiratör Teknik Servis

Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;Aspiratör Nedir?

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Hiç biri, •Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

Batman Merkez Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Batman Merkez Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Batman Merkez Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Batman Merkez Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Batman Merkez Bosch Fırın Teknik Servis, Batman Merkez Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Batman Merkez Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Batman Merkez Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Batman Merkez Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Batman Merkez Bosch Blender Teknik Servis, Batman Merkez Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Batman Merkez Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Batman Merkez Bosch Termosifon Teknik Servis, Batman Merkez Bosch Su Sebili Teknik Servis, Batman Merkez Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Batman Merkez Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Batman Merkez Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Batman Merkez Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Batman Merkez Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Batman Merkez Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Batman Merkez Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Batman Merkez Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Batman Merkez Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Batman Merkez Bosch Klima Teknik Servis, Batman Merkez Bosch Elektrikli Süpürge, Batman Merkez


Bosch Teknik Servis,


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.