Bosch Yetkili Servis Merkez Bilecik

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Merkez Bilecik
  • AdresBilecik, Merkez
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Merkez Bilecik width=350

Bosch Teknik Servis Merkez Bilecik

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Fırın içerisinde metal kapların kullanımı yanlıştır. Seramik kaplar, metal kaplar ve altın tozu ile yapılan kapların kullanımı doğru değildir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Elektronik kartın ısınması ve patlaması sonrasında cihazdan yanık kokusu gelecektir. Mikser üzerinde çatlak kontrolü yapılır.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Normalde, Motor çalışıyor ancak parçalar bir türlü hareket etmiyorsa motor mili kontrolü sağlanmalıdır. Mutfak Robotu Çalışırken Kötü Koku Geliyor

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Fazla olan eşyalar kaldırılmalı ve cihaza yer açılmalıdır. Bu sebepten dolayı toz haznenizi sık sık kontrol edin ve filtrenizi de belirtilen süre içerisinde bakımını yapın.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makineniz çalıştığı esnada ortama kötü koku yayabilir. Alternatif olarak, Kurutma makinesinin aşırı ısınması kapanmaya ve birkaç dakika boyunca makinenin çalışmamasına neden olmaktadır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir. Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Basınç regülatörünün kontrolü yapılmalıdır. Su ısıtıcı suyu çok geç ısıtma sorunu nedenlerinden biri ısıtıcıya gelen gerilimin düşük olması yeterince ısı sağlanamamasına neden olmaktadır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aksi halde, Başlığınızın alt kısmındaki süngerler dolu ve tıkalı olabilir. Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir. Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun.

Bosch Şofben Teknik Servis

Bu periyodik çizelgeye göre hareket edildiği sürece bir şofbenin arıza vermesi çok düşük bir olasılıktır. Şofbenlerde bazı durumlarda su ya çok geç ısınır ya da hiç ısınmaz.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Lafı olmaz, Termosifon elektrik kaçakları olması sorunu binada ve dairede topraklama olmaması sonucu ortaya çıkan arızalardan biridir. Kaçak buralarda yaşanıyorsa ilgili parçaların değişimi ile bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Açık alanlara montajı yapılan kombilerin kış dönemlerinde yoğuşma giderlerinde yaşanan donma sorunları kombinin çalışmamasına ve sürekli arıza vermesine neden olacaktır. İlk olarak kombi sıcaklık ayarının ayarlanmasına dikkat edelim. Geç girme sorunu görülen kombilerde cihaz içinde haz birikmesi olacağı için cihaz devreye girdiği andan itibaren gazdan dolayı patlamalı olarak yanacaktır.

Bosch Blender Teknik Servis

Daha sonra, Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır. Blender bıçağı dönmüyor sorununda alet temel işlevini yerine getiremeyecektir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Bobinlerin yanması aşırı ısınmaya neden olur. Buzdolabına giden elektrik hatlarında ve kablolarında temassızlık sorunun oluşup oluşmadığına bakılmalıdır. Buzdolabının bulunduğu ortam sıcaklıkların da yaşanan ani değişimler buzdolabının performansının artmasına ve çalışma, sırasında ses oluşumuna neden olmaktadır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Özellikle, Alanında uzman bir beyaz eşya servis elemanı tarafından çamaşır makinesi kontrolü yapılmalıdır.Su giriş vana kontrolleri yapılmalıdır.Makine kayışlarında meydana gelen esneme ve bozulmalar sesli çalışmaya neden olabilmektedir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Yiyecek ve içeceklerin donması sağlayan dondurucularda bozulmalar genellikle soğutma yapmama sonrasında oluşmaktadır. Derin dondurucular ürünlerin yaz ve kış aylarında uzun süreli saklama koşullarının yaratılmasını sağlar.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

İçermek, Ekmekleri çıtır yaparak ve kızartarak kullanımını sağlar. Ekmek kızartma makineleri evlerde kullanılan pratik araçlardan biridir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Evlerde olması gereken malzemelerin başında gelmektedir. Kullanılan su konusunda dikkatli olunması ve içme suyu kullanılması önerilir.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz. Herhangi biri, Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre kahve makinesi arızası öğütülen kahvelerin makine içerisine yerleştirilmesi ile elde edilen kahvelerin yapımında kullanılan kahve makinelerinde arıza görülme oranı oldukça fazladır. Su haznesini ve deposunu kontrol ediniz.

Bosch Fırın Teknik Servis

Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır. Her neyse, Garanti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Sorunun düzelmemesi karşısında servis ile iletişime geçiniz. Kahve oranı kontrol edilmelidir.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bir servis çağırarak cihazın kontrolünü ve motor değişimi sağlanmalıdır. Katı meyve sıkacağı gürültülü çalışma sorunu temel nedenlerinden biri cihazda bulunan banaldan kaynaklanmaktadır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Bu sırada, Uygun bir sıcaklığa sahip bir ortam içinde kurutma makinesini kullanımı yapılmalıdır. Cihazı kontrol ediniz.


Bosch Klima Teknik Servis

Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Tüm bu maddelerde belirtilen nedenlerden biri ya da birkaçının bile halı yıkama makinesinin su akıtmasına neden olabileceği biliniyor. Benzer şekilde, Halı yıkama makinesinin su almaması en temel teknik arızalardan biri olarak kabul ediliyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Tavsiye Edilen Kıyma Makinesi ÇeşitleriDaha çok kasaplar tarafından kullanılsa da son zamanlarda evlerde de kullanılmaya başlanmıştır.

Aspiratör Teknik Servis

•TünellerdeBu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Üstelik, Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Garanti Süresi

Bilecik Merkez Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Bilecik Merkez Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Bilecik Merkez Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Bilecik Merkez Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Bilecik Merkez Bosch Fırın Teknik Servis, Bilecik Merkez Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Bilecik Merkez Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Bilecik Merkez Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Bilecik Merkez Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Bilecik Merkez Bosch Blender Teknik Servis, Bilecik Merkez Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Bilecik Merkez Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Bilecik Merkez Bosch Termosifon Teknik Servis, Bilecik Merkez Bosch Su Sebili Teknik Servis, Bilecik Merkez Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Bilecik Merkez Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Bilecik Merkez Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Bilecik Merkez Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Bilecik Merkez Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Bilecik Merkez Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Bilecik Merkez Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Bilecik Merkez Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Bilecik Merkez Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Bilecik Merkez Bosch Klima Teknik Servis, Bilecik Merkez Bosch Elektrikli Süpürge, Bilecik Merkez


Bosch Teknik Servis,


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.