Bosch Yetkili Servis Merkez Çorum

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Merkez Çorum
  • AdresÇorum, Merkez
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Merkez Çorum width=350

Bosch Teknik Servis Merkez Çorum

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Kullanılan kapların fırın içerisine uygun olması gerekmektedir. Mikrodalga fırın magnetron arızası yiyeceklerin tam olarak pişirilmemesi ve fırının yeteri kadar ısınmaması durumunda oluşan arıza türleridir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bu tür arızalarının ne kadar sıklıkla oluştuğunun bilinmesi önemlidir. Mikser Çalışma Yapmıyor

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Önceki, Mutfak robotu arızası evlerin vazgeçilmez ürünlerinde kullanım kaynaklı pek çok arıza görülmektedir. Bunun dışında sigorta arızalı olabilir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot Süpürgesi İstasyona Bağlanamıyor HOME düğmesi bir robot süpürgenin şarj alanına gitmesini sağlayacaktır.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Filtre tıkanıklığı sonrasında da bu tür arıza oluşmaktadır. İçermek, Kurutma makinelerinde çalışma hızının düşmesi candan dolayı zayıf bir akışın oluşmasına neden olmaktadır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun. Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Rezistanslar arızalanan ve değiştirilmesi gereken parçalardır. Su Isıtıcı Isıtmıyor

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Dahası, İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz. bu alanlarda tıkanıklık oluşması süpürgenin çalışma sırasında sürekli kesik kesik çalışmasına neden olacaktır. Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Tesisatın ters bir şekilde bağlanması da şofbenin çalışması ile birlikte dex gelmeye başlar. Tüm bu olumsuz durumların önüne geçmekte sanıldığının aksine çok kolaydır.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Nihayet, Rezistansta bulunan flanşın arızalanması bu arızasının tekrarlanmasına neden olur. Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Kombide bir parça içerisinde teknik bir arıza oluşma durumları da olmaktadır. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra arıza devam ettiği takdirde servis ile görüşme sağlanmalıdır.Sürekli alev atlama çalışması yapmadı parça kaynaklı bir arızadır.

Bosch Blender Teknik Servis

Her şeyden önce, Teknik servisten destek alınmalıdır. Blender çalışmıyor sorunu elektrikli ev aletlerinde görülen bir durumdur.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buz oluşumu sonrasında gerekli temizleme ve buz kırma işlemleri dikkatli yapılmalıdır.Çok sayıda buzdolabı kullanıcısı buzdolabının arkasını kontrol etmez. Buzdolabı kapaklarının yeterince kapanmaması buzdolabından ötme sesi çıkmasına ve ünlem işaretinin yanmasına sebep olacaktır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Öncelikle, Askı yaylasında çıkma olması durumunda da sıkma sırasında aşırı sallanma meydana gelir.Makinelerin kullanım sırasında birçok farklı arıza oluşmaktadır. Ayak dengesinin ayarlanması ve kontrol edilmesi gerekir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

1 ile başlayarak 6 ya kadar giden ve soğutma ayarını gösteren düğmelerde hasar oluşması dondurucu aylarının yapılmamasına neden olur. Soğutmayı eskisi kadar düzenli yapmama yanma sonrasında motorda oluşan hasar sonrasında ortaya çıkar.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Diğer bir deyişle, Ekmek makine kızartması arızası son dönemlerde ortaya çıkan sık arıza türlerinden biridir. bu ısıtma elemanları içerisine farklı bir cismin ve kağıt parçasının girmesi kabloların yanmasına neden olacaktır.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Gözenekleri Tıkandı Buharlı ütü şok buhar vermiyor arızası ütü kullanımı yapan insanlar tarafından en çok merak edilen konular arasındadır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Bu durumda, Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre kahve makinesinin ağızlarından birinden kahve gelmeme sorunu ağızlarda kahve ve sütlerin kurumasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Filtre kahve makinesi arızası öğütülen kahvelerin makine içerisine yerleştirilmesi ile elde edilen kahvelerin yapımında kullanılan kahve makinelerinde arıza görülme oranı oldukça fazladır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin. Özellikle, Kapaklarsa meydana gelen deformelerde kapanmamasının nedenlerinden biridir.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Hortum temizliği, bakımı ve kontrolünü sağlayın .Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Hemen her evde bulunan ve birçok meyvenin bir arada içimini sağlayan elektronik ürünlerdir. Sıkacak kapağı yerine tam oturmaması durumunda ürün çalışmaz.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Hiç biri, Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Kurutma Makinesi Isınma Yapmıyor


Bosch Klima Teknik Servis

Klima Sesli ÇalışıyorKlima sistemi içerisinde tıkanıklık ve pislik oluşma durumları olabilmektedir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Bu şekilde sizin için en doğru ve kullanışlı olan halı yıkama makinesini kolayca tercih edebiliyorsunuz. Özellikle, Halı yıkama makinesinin çalışmaması durumunda mutlaka ilgili teknik servisle iletişime geçilmesi gerekiyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Daha çok kasaplar tarafından kullanılsa da son zamanlarda evlerde de kullanılmaya başlanmıştır. •Uygun fiyatları sayesinde evlerde de kullanılabilir.

Aspiratör Teknik Servis

Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. Aspiratör Nedir?

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Herhangi biri, Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır.

Çorum Merkez Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Çorum Merkez Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Çorum Merkez Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Çorum Merkez Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Çorum Merkez Bosch Fırın Teknik Servis, Çorum Merkez Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Çorum Merkez Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Çorum Merkez Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Çorum Merkez Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Çorum Merkez Bosch Blender Teknik Servis, Çorum Merkez Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Çorum Merkez Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Çorum Merkez Bosch Termosifon Teknik Servis, Çorum Merkez Bosch Su Sebili Teknik Servis, Çorum Merkez Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Çorum Merkez Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Çorum Merkez Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Çorum Merkez Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Çorum Merkez Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Çorum Merkez Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Çorum Merkez Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Çorum Merkez Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Çorum Merkez Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Çorum Merkez Bosch Klima Teknik Servis, Çorum Merkez Bosch Elektrikli Süpürge, Çorum Merkez


Bosch Teknik Servis,


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.