Bosch Yetkili Servis Merkez Gümüşhane

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Merkez Gümüşhane
  • AdresGümüşhane, Merkez
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Merkez Gümüşhane width=350

Bosch Teknik Servis Merkez Gümüşhane

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

İlki fırın içerisinde bulunan ve diyot adı verilen parçada bozulmaların olmasıdır. Ağ gücü artırılmalı ve tek priz yerine iki ürün için iki priz kullanımı yapılmalıdır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bu yüzden cihazı aralıksız olarak çalıştırmak yerine belirli aralıklar ile çalıştırarak soğumasını sağlamanız gerekmektedir. Bir anda sertleşen yiyecekler mikserin toplam gücünü aşıyor olabilir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Sonrasında, Robota elektrik hattından aşırı miktarda akım gitmesi sonucunda kablolar da yanma ve hasar oluşur. Elektronik ürünlerde kullanım ve tamir bilgisi olmayan kişilerin ürünleri açmamaları ve servisi beklemeleri gerekir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Halı ve zemin yüksekliklerinin maksimum 15 mm olması gerekmektedir. Süpürge ayarı yanlış olabilmektedir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Servis tarafından kontrol edilmesi gerekir.Bunlara ek olarak, Filtre tıkanıklığı sonrasında da bu tür arıza oluşmaktadır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar. Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Rezistanslar arızalanan ve değiştirilmesi gereken parçalardır. Rezistans kireç bağlayarak çalışmayı engelleyebilir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Daha sonra, Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır. Bu probleme birçok etken neden olmuş olabilir. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik Çalışıyor

Bosch Şofben Teknik Servis

Gerekli kontroller yapıldıktan sonra şofben hala çalışmıyorsa şofben çakmağını kontrol edin. Şofbenlerde en sık görülen problemlerden biri de suyun ısınmamasıdır.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Sonuç olarak, Düğme ve güç kontrolü yapılmalıdır. Uzun süre termosifonların kullanılmadığı durumlarda bu problem ortaya çıkar.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Yoğuşmalı kombilerde çalışmama durumları karşısında cihazı yeniden başlatmak diğer adı ile reset atmak gerekebilmektedir. Kombi elektrik şalterinin kapanması önemlidir. Kombi Sıcak Su Kullanımında Petekler Çok Isınıyor

Bosch Blender Teknik Servis

Lafı olmaz, Soğuma sonrasında da alet çalışmıyorsa motorunda kalıcı hasar meydana gelmiş olabilir, teknik servis desteği almalısınız. Patlamaya neden olabilecek durumlardan biri de ürüne tekrar elektrik gelmesidir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Servis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır. Buzdolabı çalışmama arızası, belirli durumlarda ortaya çıkmaktadır.En çok görülen arızalar arasında buzdolabı su akıyor arızası bulunmaktadır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Özellikle, Makine Alınan Suyu Hemen BoşaltıyorSu sızıntısı ve suyun gitmesi gereken yere gitmemesi de sorunun nedenleri arasındadır. Makine çalışması esnasında yıkama sırasında su alımı gerçekleştirmektedir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Çalıştırma rölesinde yanık oluşması durumunda hemen müdahale edilip değiştirilmesi gerekir.Derin dondurucu yeşil enerji lambası sönme sorunu enerji kesintilerinin yaşanması sonucu oluşur.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Özetlemek, Ekmek Kızartma Makinesinin Spirali Isınmıyor Ekmek Kızartma Makinesinde Sepete Tam Basılma Yapılamıyor

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü gözenekler tıkanma sorunu en yaygın arıza türlerinden biri olmaktadır. Su gözeneklerinin açık olduğundan emin olun.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır.Aksine, Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir. Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Su haznesini ve deposunu kontrol ediniz. Kahve makinelerinin çalışması sırasında öğütme ayarlarını yapan düğme saat yönünde çevrilmesi gerekmektedir.

Bosch Fırın Teknik Servis

Sesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır. Öyleyse, Servis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Evlerde, iş yerlerinde ve ofis ortamları içerisinde kahve makineleri kısa zaman içinde kahve yapımı için önemli ürünlerdir. Kahve makinesi kahveyi vermeme sorunu temel nedenleri arasında baristanın kahveyi aşırı miktarda alması durumu vardır.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı Meyve Sıkacağı Çalışmıyor Cihazın soğuması için 1 saat kadar beklenmesi gerekir.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Olsa bile, Kurutma Makinesi Sensör ArızasıKurutma makinesi ısınma yapmama sorunu program ayarları sonucu oluşan arızalar arasında yer alır.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima arızaları çok çeşitli nedenlerle ortaya çıkmaktadır. Ortam büyüklüğüne göre en uygun klima seçimi yapılmalıdır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesi çalıştırma tuşuna basıldığı takdirde elektrik alıp çalışmıyorsa bu durumun birçok farklı nedeni olabiliyor. Diğer taraftan, Bu şekilde sizin için en doğru ve kullanışlı olan halı yıkama makinesini kolayca tercih edebiliyorsunuz.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

•Arzum AR160 Kıyma MakinesiMakine çelik parçalardan oluşmalı, En az 1400 watt gücü olmalı, Kıyma tepsisi geniş olmalı, Çeşitli aparatlarla sucuk, sosis ve salam yapılabilmeli, Makine fazla ısındığı zaman kendisini kapatabilmeli, Geriye hareket için ters özelliği bulunmalıdır.

Aspiratör Teknik Servis

Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;•Tünellerde

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Lafı olmaz, Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.

Gümüşhane Merkez Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Gümüşhane Merkez Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Gümüşhane Merkez Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Gümüşhane Merkez Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Gümüşhane Merkez Bosch Fırın Teknik Servis, Gümüşhane Merkez Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Gümüşhane Merkez Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Gümüşhane Merkez Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Gümüşhane Merkez Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Gümüşhane Merkez Bosch Blender Teknik Servis, Gümüşhane Merkez Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Gümüşhane Merkez Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Gümüşhane Merkez Bosch Termosifon Teknik Servis, Gümüşhane Merkez Bosch Su Sebili Teknik Servis, Gümüşhane Merkez Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Gümüşhane Merkez Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Gümüşhane Merkez Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Gümüşhane Merkez Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Gümüşhane Merkez Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Gümüşhane Merkez Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Gümüşhane Merkez Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Gümüşhane Merkez Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Gümüşhane Merkez Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Gümüşhane Merkez Bosch Klima Teknik Servis, Gümüşhane Merkez Bosch Elektrikli Süpürge, Gümüşhane Merkez


Bosch Teknik Servis,


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.