Bosch Yetkili Servis Merkez Hakkari

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Merkez Hakkari
  • AdresHakkari, Merkez
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Merkez Hakkari width=350

Bosch Teknik Servis Merkez Hakkari

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga arızaları nedenleri arasında kablo hatası, elektrik temassızlığı ve parça arızaları görülmektedir. Konu ile ilgili bilgi sahibi olmayan kişilerin ürün üzerinde işlem yapmamaları gerekir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Eğer kolay çevrilebilecek yiyecekler için mikseri kullanıyorsanız ve aynı hatayla karşılaşıyorsanız mikser aşırı ısınma sorunu gösterebilir. Mikser çalışma sırasında bıçaklar hareket etmeme sorunu bıçaklı ürünlerde sık görülen bir arıza çeşididir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Basitçe, Servis aranarak sorunun çözümü sağlanmalıdır.Cihazı hemen fişten çekmeli ve elektrik girmesi engellenmelidir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot Süpürgemin Tekerlekleri Hareket Etmiyor Robot süpürgenizin şarjının azaldığı ya da bittiği durumlarda çalışma esnasında iken kapanabilir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kabloyu kontrol ediniz.Daha erken, Tüm bu problemlere yönelik çözüm yöntemlerini ise sizler için derledik.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Gaz vanasının mutlaka açık olduğundan emin olun. Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı aşırı sesli çalışma arızası rezistans kaynaklı bir sorun olabilmektedir. Bu türden sorunun giderilmesi için teknik servise başvurulması gerekmektedir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu durumda, Başlığınızın alt kısmındaki süngerler dolu ve tıkalı olabilir. Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir. Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Brülör dışında ateşleme sistemi de kontrol edilmelidir. Şofben içinde sıcak su gelmesini sağlayan parçada eskime yıpranma oluşması da sıcak su arızasına neden olur.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Bu yüzden, En sık karşılaşılan termosifon arızalarının başında su ısıtmama sorunu geliyor. Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Kombi Altından Su Geliyor Sıcak suyun kalorifer sistemine karışma durumları da suyun ısınmamasına neden olmaktadır. Yoğuşmalı kombi devreye girmeme sorunu çok sık görülen arıza türleridir.

Bosch Blender Teknik Servis

İçermek, Blender Bıçağı KesmiyorBlender bıçağı dönmüyor sorununda alet temel işlevini yerine getiremeyecektir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Ekranın yanında ve yakınında işaret ve tuş var ise tuşlara basılarak ünlem işaretinin giderilmesi sağlanmalıdır.Buzdolabındaki Yemekler Çok Hızlı BozuluyorBuzdolabının Soğutucu Bölmesi Terleme Yapıyor


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Genellikle, Su girişlerinde bulunan hortumlarda kullanılan contaların tam sıkılmama durumunda su akıtma sorununu oluşturmaktadır.Motorum çalışma esnasında kısa devre yapması sigortanın sürekli atmasına neden olacaktır. Çamaşır makinesi arızası oluşum nedenlerine göre farklılık göstermektedir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

İç aksanın çalışma kontrolleri de yapılmalıdır.Derin dondurucu yeşil enerji lambası sönme sorunu enerji kesintilerinin yaşanması sonucu oluşur.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ayrıca, Rezistans elektrik enerjisinin alınarak çok kısa bir zaman içerisinde ısıya dönüştürülmesini sağlayan önemli parçalardır.Birçok evde mutfaklarda kullanılan elektronik ürünlerdir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Ön tarafta bulunan su püskürtme alanı kontrol edilmelidir. Evlerde olması gereken malzemelerin başında gelmektedir.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. Önceki, Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur. Gerekli tüm kontrolleri yapın.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Öğütülen kahvenin inceliğine dikkat etmeniz gerekir. Cihazın günlük olarak temizliğinin yapılması gerekir.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır. Genel olarak, Aşırı buhar oluşumu ise soğutma fanını istenilen düzeyde çalışmaması sonucu ortaya çıkmaktadır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesinin bir önceki kullanımı sırasında makine yeteri kadar köpük oluşturmadı ise hata vermeye başlar. Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Sert bir cismin bıçağa denk gelmesi bıçakta kopmalara neden olacaktır. Cihaza konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin müdahale etmemesi önemlidir.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Bu yüzden, Elektrik kaynaklı arızalar bu tür cihazlarda yaygın olarak görülebilir. Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.


Bosch Klima Teknik Servis

Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır. Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halıların devamlı olarak temiz olmasını ve görünmesini herkes istiyor. Örneğin, Halı yıkama makinesinin deterjan almaması, makinenin doğru çalışmasını engellediği gibi temizleme işleminin yapılmasına da engel oluyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Aparatlarını sıcak suda bekletilerek temizlenir, kıyma makinesine ait bıçaklar ve içinde bulunan çelik demirler ise çamaşır suyu ile temizlenir. Her seferinde kasaba para vermektense uzun süre kullanılabileceği için kısa sürede kendiini amorti eder.

Aspiratör Teknik Servis

Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir. •Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Her neyse, Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Hakkari Merkez Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Hakkari Merkez Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Hakkari Merkez Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Hakkari Merkez Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Hakkari Merkez Bosch Fırın Teknik Servis, Hakkari Merkez Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Hakkari Merkez Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Hakkari Merkez Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Hakkari Merkez Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Hakkari Merkez Bosch Blender Teknik Servis, Hakkari Merkez Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Hakkari Merkez Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Hakkari Merkez Bosch Termosifon Teknik Servis, Hakkari Merkez Bosch Su Sebili Teknik Servis, Hakkari Merkez Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Hakkari Merkez Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Hakkari Merkez Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Hakkari Merkez Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Hakkari Merkez Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Hakkari Merkez Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Hakkari Merkez Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Hakkari Merkez Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Hakkari Merkez Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Hakkari Merkez Bosch Klima Teknik Servis, Hakkari Merkez Bosch Elektrikli Süpürge, Hakkari Merkez


Bosch Teknik Servis,


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.