Bosch Yetkili Servis Merkez Kars

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Merkez Kars
  • AdresKars, Merkez
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Merkez Kars width=350

Bosch Teknik Servis Merkez Kars

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın kendiliğinden çalışmaya başlama hatası röle ve triyak üzerinde hata oluşması sırasında oluşan arızalardır. Bu anahtarlarda sorunlar aşırı ısınma ve yanma sonucunda anlaşılmaktadır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser kullanımı sırasında donma sorunu sürekli yaşanıyor ise bir parça kaynaklı sorun olabilmektedir. Transistörün aşırı ısınmaya geçmesi de çalışmama sorununa neden olmaktadır.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Birlikte, Bu yüzden yıkama işleminden sonra bir müddet açık alanda bekleterek parçaların tamamen kurumasını bekleyin. Yanık koku gelmesi kart kaynaklı arızalar işaret etmektedir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgelerde en sık görülen arızaları sizler için derledik. Toz haznenizin dolması durumunda ya da filtre aşırı derecede kirlendiyse robot süpürgeniz etrafa kötü koku yayabilir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Düzleştirici çalışmama ve açılmama sorunu çok fazla görülen arızalar arasında yer almaktadır. Özellikle, Saç kurutma makinesi hızlı çalışmama sorunu nedenleri arasında makine içerisinde yer alan fanın yetersiz dönüş yapması yer alır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir. Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Eğer bu koruma açıksa içinde yeterli miktarda su olmadığında cihaz çalışmayacaktır. Genel kireç temizleyiciler veya beyaz sirke gibi yöntemler ile kireçten kurtulabilirsiniz.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Ayrıca, Tüm bu noktalara kontrol edildikten sonra probleminiz ortadan kalkacaktır. Süpürgenin gücü düşmüş olabilir. Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer.

Bosch Şofben Teknik Servis

Elektrik bağlantı noktaları kontrol edilmelidir. Eğer bir şofben standart derecenin üzerinde ısınma yapıyorsa termostat açık durumda demektir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Diğer bir deyişle, Termosifon ÇalışmıyorCihaza servis tarafından müdahale edilmesi gerekir.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Teknik servisten destek alınmalıdır. Yoğuşmalı kombi su akıtıyor sorunu oluşum nedenleri arasında kombiye aşırı su yüklemesi yapılması durumlarında kombi su akıtmaya başlayacaktır. Bir kombi çalışmaması durumunda ilk olarak kombinin fişe takılı olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Bosch Blender Teknik Servis

Elbette, Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir. Blender çalışırken koku çıkarıyorsa aralıksız olarak çalıştığından aşırı ısınma göstermektedir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabından Bip Sesi GeliyorBuzdolabındaki Yemekler Çok Hızlı BozuluyorBuzdolabının soğutucu bölmesi in terleme yapma sorunu nedenleri arasında bulunulan ortam soğukluğunun yüksek olması ve sıcaklık ayarlarının 10 derecenin altına düşme durumlarında terleme oluşmaktadır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çoğu kısım için, Çamaşır makinelerinin kapakları tam oturmamaları durumlarında makina su alma işlemini yapamaz. Makine içinde yük alma işlemi sonrasında kapağın kapatılması gerekir. Belirli bir yükseklik içerisine tahliye hortumu alınmalıdır.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucularda kullanılan teknolojiler diğer gereçlere nazaran daha hassas bir teknoloji içermektedir.Derin dondurucudan koku gelmesi sorunu dondurucuya konulan ürünlerin ağızlarının kapalı ve iyi bir saklama koşulu yaratılmaması sonucunda oluşan hatalardan biridir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Nazaran, Cihaz ekmekleri istenilen sıcaklıkta ve ayarda pişirme yapamaz. Ana sigortanın atması durumunda makine içerisinde elektrik hattında bir kaçak durumu sigorta attırmaya neden olabilir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütüm Kumaşa YapışıyorÖn tarafta bulunan su püskürtme alanı kontrol edilmelidir.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Düzenli olarak, Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır. Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler Makinede Damla Şeklinde Akıyor Her iki dokuda olmayan kahvelerin kalın olarak çekilmesi dokularını etkileyecektir.

Bosch Fırın Teknik Servis

İlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin. Göre, Fırının arızası dikkate alınarak servis desteği alınmalıdır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesinde bayat kahve kullanımı yapılmamalıdır. Kahve Makinesi Buhar Olmama Sorunu

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacakları her zaman kullanımı yapılan pratik ürünler arasında yer almaktadır. Banal üzerinde meydana gelen arızalar cihazın çok sesli ve aşırı titreşimli çalışmasına neden olacaktır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Normalde, Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir. Kullanım sırasında cihaz için uygun olan ürünler dışında ürün kullanımı yapmayınız.


Bosch Klima Teknik Servis

Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır. Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesinin su akıtması oldukça sıkıntılı oluyor. Normalde, Halı Yıkama Makinesi Su Almıyor

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Aparatlarını sıcak suda bekletilerek temizlenir, kıyma makinesine ait bıçaklar ve içinde bulunan çelik demirler ise çamaşır suyu ile temizlenir. Bazı kıyma makineleri güçlü aparatları ve motoru sayesinde salça yapımını da uygun olduğu için tercih edilmektedir.

Aspiratör Teknik Servis

Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Bu yüzden, •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır.

Kars Merkez Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Kars Merkez Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Kars Merkez Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Kars Merkez Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Kars Merkez Bosch Fırın Teknik Servis, Kars Merkez Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Kars Merkez Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Kars Merkez Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Kars Merkez Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Kars Merkez Bosch Blender Teknik Servis, Kars Merkez Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Kars Merkez Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Kars Merkez Bosch Termosifon Teknik Servis, Kars Merkez Bosch Su Sebili Teknik Servis, Kars Merkez Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Kars Merkez Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Kars Merkez Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Kars Merkez Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Kars Merkez Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Kars Merkez Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Kars Merkez Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Kars Merkez Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Kars Merkez Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Kars Merkez Bosch Klima Teknik Servis, Kars Merkez Bosch Elektrikli Süpürge, Kars Merkez


Bosch Teknik Servis,


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.