Bosch Yetkili Servis Merkez Kırklareli

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Merkez Kırklareli
  • AdresKırklareli, Merkez
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Merkez Kırklareli width=350

Bosch Teknik Servis Merkez Kırklareli

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırınları genel olarak tezgah üzerinde kullanılmaktadır. Mikrodalga Fırın İçinde Kıvılcımlar Oluşuyor

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bazı elektrikle çalışan cihazlarda sürekli kullanım sırasında donma ve çalışmama durumu enerji kesintisi ile birlikte olmaktadır. Bir anda sertleşen yiyecekler mikserin toplam gücünü aşıyor olabilir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Örneğin, Zorlu işlemeler sonucu kase kapağı çıkabilir. Mutfak robotlarında görülen ve kullanıcılarının çözebileceği tüm arızaları sizler için derledik.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgesi tekerlekleri hareket etmeme sorunu yeni gelişen teknoloji ile şekil kazanan cihazlarda yaygın olarak görülen sorunların başında gelmektedir. Robot süpürgelerde en sık duyulan problemlerden biri de budur.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Düzleştiricim Çalışmıyor ve AçılmıyorGenel olarak, Saç Kurutma Makinesi ve Düzleştirici Aşırı Isınıyor

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

İlk olarak gaz vananız kapalı olabilir. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Rezistans kireç bağlayarak çalışmayı engelleyebilir. Elektrik hatları kontrol edilmelidir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kısacası, Kablosuz Süpürgem Çalışmaya BaşlayamıyorKablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır. Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Eğer filtrede herhangi bir tıkanıklık varsa temizlenerek bu tıkanıklık bir an önce giderilmelidir. Yüksek su basınç seviyesi de arıza oluşumuna neden olacaktır.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Son olarak, Düğme ve güç kontrolü yapılmalıdır. Özellikle eski termosifonlarda bu arızalar çok daha sık ortaya çıkar.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Sıcak su sorunun devam etmesi nedenleri arasında kombide gelen sıcak suyun soğuk suya karışması ve suyu ısınmasını sağlayan parçanın arızalanma durumları söz konusu olmaktadır. Fazla suyun musluk yardımı ile dışarı atılması gerekir. Yoğuşmalı kombi ateşleme yapmıyor arızasının temel nedenleri arasında gaz vanasının kapalı olması durumlarında kombi ateşleme yapmamaktadır.

Bosch Blender Teknik Servis

Örneğin, Blender çalışmıyor sorunu elektrikli ev aletlerinde görülen bir durumdur. Bunun yanında uzun süreli kullanım sonucunda bıçaklar körelmiş olabilir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı buz tutma sorunu oluşum nedenleri arasında buzdolabının derecesinin ve aylarının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Buzdolabı arızası evlerde en çok kullanılan belli başlı ürünler arasında arıza oluşumları nedenleri çok çeşitlidir. Buzdolabı ayarı kontrol edilmelidir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Düzenli olarak, Su tahliye hortumun yüksekliği kontrol edilmelidir. Deterjan çekmesinin tam olmaması da su akmasına neden olur. Çamaşır Makinesi Titreşim Yaparak Çalışıyor

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Tık sesine benzer bir ses oluşumu kompresör çalışması sırasında sorun yaşama durumundan kaynaklanmaktadır. Arızadan çıkmama durumu devam ettiği takdirde hemen servis aranmalıdır.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Nihayet, Ekmek kızartma makinesi kontrolü çalışmama arızası elektrikle çalışan kızartma makinesinde görülen bir arıza türüdür. Ekmek kızartma makinesi sigorta attırma sorunu makine kaynaklı olabilmektedir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütülerde şok buharı adı verilen yüksek buhar seviyesi bulunmaktadır. Ütü iç aksanlarının kontrolü ve arızalı parçaların değişimi gerekir.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Daha erken, Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesinde kahvenin hızlı bitmesi sorunu en belirgin nedenleri arasında kahvenin yeteri kadar ince çekilmemesi sonrasında bu tür arızalar oluşmaktadır. İnsanların kullanım sırasında basit hatalar yapması makinenin çalışmasını engellemektedir.

Bosch Fırın Teknik Servis

Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.Rağmen, Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kişilerin makinede oluşan arızalar karşısında bir bilgisi yok ise hemen servis aranmalıdır. Kahve Makinesi Kırmızı Işık Arızası

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı çalışma esnasında durma sorunu karşısında ilk olarak cihazın aşırı derecede ısınıp ısınmadığının kontrolü yapılmalıdır. Katı Meyve Sıkacağının Motoru Yandı

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Yine de, Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Kurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir.


Bosch Klima Teknik Servis

İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesinin çalışmaması durumunda mutlaka ilgili teknik servisle iletişime geçilmesi gerekiyor. Hala, Ancak bu halı yıkama makinelerinin hepsi aynı özellikte olmuyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Bazı kıyma makineleri güçlü aparatları ve motoru sayesinde salça yapımını da uygun olduğu için tercih edilmektedir. Ancak orta kalitede bir şey için yaklaşık 700-800 TL ödenebilir.

Aspiratör Teknik Servis

Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor. Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Bunlara ek olarak, Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır. Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır.

Kırklareli Merkez Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Kırklareli Merkez Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Kırklareli Merkez Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Kırklareli Merkez Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Kırklareli Merkez Bosch Fırın Teknik Servis, Kırklareli Merkez Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Kırklareli Merkez Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Kırklareli Merkez Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Kırklareli Merkez Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Kırklareli Merkez Bosch Blender Teknik Servis, Kırklareli Merkez Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Kırklareli Merkez Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Kırklareli Merkez Bosch Termosifon Teknik Servis, Kırklareli Merkez Bosch Su Sebili Teknik Servis, Kırklareli Merkez Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Kırklareli Merkez Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Kırklareli Merkez Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Kırklareli Merkez Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Kırklareli Merkez Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Kırklareli Merkez Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Kırklareli Merkez Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Kırklareli Merkez Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Kırklareli Merkez Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Kırklareli Merkez Bosch Klima Teknik Servis, Kırklareli Merkez Bosch Elektrikli Süpürge, Kırklareli Merkez


Bosch Teknik Servis,


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.