Bosch Yetkili Servis Merkez Sinop

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Merkez Sinop
  • AdresSinop, Merkez
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Merkez Sinop width=350

Bosch Teknik Servis Merkez Sinop

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırının çalışması normaldir ancak ısıtma sorunu oluşur. Ana hat sigortası kontrol edilmelidir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bıçaklarda kırılma olup olmadığı kontrol edilmelidir. Mikser arızası elektronik ev aletleri arasında yaygın bir arızaya neden olan ürünlerden biridir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

İçermek, Robota takılan parçalarda oluşan hasarlarda robotun çalışmasını etkileyecektir. Mutfak robotunda mikser bıçağı dönmeme sorunu çok sık tekrarlanan sorunlardan bir tanesidir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgesi toz bırakıyor sorunu yeni akıllı süpürgelerde yeni sorunlar arasındadır. Robot süpürgenizin etrafındaki sensörler kirden dolayı kapanmış olabilir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Ürün parçalarının kontrolü yapılmalıdır.Hala, Düzleştirici kablosunun kadar alması da çalışmaya engel bir durumdur.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Yemek pişirme konusunda evlerin yardımcı ürünleri arasında bulunur.Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Rezistans üzerinde meydana gelen aşırı oranda kireçlenme sorunu da ısıtmamaya neden olabilir. Su Isıtıcı Rezistansı Sürekli Yanıyor

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aksi halde, İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz. Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır. Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofben suyu az ısıtıyorsa şofbende bulunan sivicleri çalıştıran diyaframlar hasar görmüş olabilir. Ateşlememe, termostat problemler, elektrik kaçakları gibi pek çok problem ortaya çıkabilir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Ayrıca, Termosifon suyu ısıtmama sorunu en çok görülen bir numaralı arızalardan biridir. Termosifonlar özellikle tatil bölgelerinde daha çok kullanılan su ısıtıcılarıdır.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Teknik servisten destek alınmalıdır. Yoğuşmalı kombi su akıtıyor sorunu oluşum nedenleri arasında kombiye aşırı su yüklemesi yapılması durumlarında kombi su akıtmaya başlayacaktır. Yoğuşmalı kombi arızası evlerde ve iş yerlerinde kullanılan sıcaklık sağlayan elektronik ürünlerden en çok arızalanan aletlerdir.

Bosch Blender Teknik Servis

Basitçe, Böyle bir durumda cihazın soğuması için bir süre bekleyin. Blender Çalışma Sırasında Vızıltı Sesi Geliyor


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Sorunun devam etmesi durumunda servisten yardım alınmalıdır.Sorun devam ederse teknik servis aranmalıdır. Dondurucu kısmında ayar yapılması önerilir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Rağmen, Su kesilme ihtimali üzerine vana kontrol edilmelidir.Filtre kontrolü ve temizliği yapılmalıdır.Çamaşır makinesi ön yükleyici sorunu kilidin yerleşmesini engelleyecek yabancı bir cismin varlığı nedeniyle olabilmektedir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu soğutmuyor arızası dondurucularda yaşanan arızalar arasında çok sık görülen arıza türlerinden biridir. Dondurucudan Koku Geliyor

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Olsa bile, Ekmek makine kızartması arızası son dönemlerde ortaya çıkan sık arıza türlerinden biridir. Rezistans tamir edilemeyen bir parçadır.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Kıyafetlerin şekil kazanması için önemli birer ev aletleridir. Ütü iç aksanlarının kontrolü ve arızalı parçaların değişimi gerekir.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Kurutma Yapmıyorİle ilgili olarak, Gerekli tüm kontrolleri yapın.Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Bu tür durumlarda kahve makinesinin ağız kısmının temizliği yapılmalıdır. Kahvenin öğütülerek ve ince çekilerek makine haznesine konulması gerekir.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırın arızası servis tarafından parça değişimi ve tamir işlemleri yapılmalıdır. Hiç biri, Cihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Kahveleri Çok Hızlı Dağıtma Yapıyor Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı arızası günümüzde özellikle kış aylarında meyve suyu için kullanımı yapılan ürünlerde arızalanma meydana gelmesi karşısında ürünün temizliğinden ve bakımından emin olunması gerekir. Sürekli ve uzun süreli kullanımlarda cihaz aşırı ısınmaya geçerek kendini kapatır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Aksine, Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız.


Bosch Klima Teknik Servis

Fan motoru kontrol edilmelidir. Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesinin su akıtması oldukça sıkıntılı oluyor. Genel olarak, Halı yıkama makineleri sulu olarak çalıştığı ve temizleme işlemi yaptığı için deterjan kısmı bulunuyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma makinesine sahip olduğunuzda birçok yönden avantajlı olacaksınız. Makine çelik parçalardan oluşmalı, En az 1400 watt gücü olmalı, Kıyma tepsisi geniş olmalı, Çeşitli aparatlarla sucuk, sosis ve salam yapılabilmeli, Makine fazla ısındığı zaman kendisini kapatabilmeli, Geriye hareket için ters özelliği bulunmalıdır.

Aspiratör Teknik Servis

•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerindeAyrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Nihayet, Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Sinop Merkez Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Sinop Merkez Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Sinop Merkez Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Sinop Merkez Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Sinop Merkez Bosch Fırın Teknik Servis, Sinop Merkez Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Sinop Merkez Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Sinop Merkez Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Sinop Merkez Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Sinop Merkez Bosch Blender Teknik Servis, Sinop Merkez Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Sinop Merkez Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Sinop Merkez Bosch Termosifon Teknik Servis, Sinop Merkez Bosch Su Sebili Teknik Servis, Sinop Merkez Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Sinop Merkez Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Sinop Merkez Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Sinop Merkez Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Sinop Merkez Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Sinop Merkez Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Sinop Merkez Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Sinop Merkez Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Sinop Merkez Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Sinop Merkez Bosch Klima Teknik Servis, Sinop Merkez Bosch Elektrikli Süpürge, Sinop Merkez


Bosch Teknik Servis,


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.