Bosch Yetkili Servis Merkez Sivas

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Merkez Sivas
  • AdresSivas, Merkez
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Merkez Sivas width=350

Bosch Teknik Servis Merkez Sivas

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın arızası evlerde en çok kullanılan pratik pişirme ürünleri arasında sık görülen arıza türleridir. Cihazın çalışması sırasında vızıltı sesinin duyulması kapasitör adı verilen parçada bozulmaların meydana gelmesi sonucu oluşur.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser Çalışma Yapmıyor Kart değişimi için bir servis çağırılması gerekir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

İkincisi, Kullanım sırasında aşırı yiyecek konulmamalı ve robota, parçalarına zarar verecek ürünler tercih edilmemelidir. Mutfak robotu dirençlerin yanma sorunu uzun süreli kullanımlardan kaynaklı arızalardır.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot Süpürgemin Tekerlekleri Hareket EtmiyorRobot Süpürgesi Nem Hatası Veriyor

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Ürün parçalarının kontrolü yapılmalıdır.Doğrusu, En belirgin nedeni ise düzleştirici üzerinde bulunan gövdenin erimesinden kaynaklı arızalar oluşmaktadır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor. Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcının içinde leke oluşumu herhangi bir sorun değildir. Isıtıcının içinde kireçlenme görülmesi durumunda ürünün temizliği dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Örneğin, Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir. Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofben sigorta attırma sorunu rezistans kaynaklı sorunlardan biridir. Tüm kontroller yapıldıktan sonra problem ortadan kalkacaktır.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Hiç biri, Termosifon su akıtma sorunu rezistans kaynaklı arızalardan biridir. Termosifon Su Akıtıyor

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Yoğuşmalı kombi ateşleme yapmıyor arızasının temel nedenleri arasında gaz vanasının kapalı olması durumlarında kombi ateşleme yapmamaktadır. Bu filtre aşırı kullanım sonrasında eskiyebilir ve çamurlanma yapabilir. Sesin aşırı yüksek olması durumunda hemen servis ile irtibata geçin.

Bosch Blender Teknik Servis

Doğrusu, Bu yüzden blenderin kullanımı sırasında başka bir prize takarak çalışma sistemi kontrol edilmelidir. Blenderın gücüne ve yapısına uygun yiyecekler için kesme işlemi yapılmalıdır.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır. Devam eden ve dinmeyen bir bip sesi karşısında buzdolabına elektrik girmesini engelleyin. Buzdolabı kapaklarının yeterince kapanmaması buzdolabından ötme sesi çıkmasına ve ünlem işaretinin yanmasına sebep olacaktır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Nihayet, . Pompa filtresinde tıkanıklık olabilir. Çamaşır Makinesi Çalışırken Durma SorunuÇamaşır makinesi ön yükleyici sorunu kilidin yerleşmesini engelleyecek yabancı bir cismin varlığı nedeniyle olabilmektedir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Elektrik çarpmaları ve daha ciddi sorunların oluşumuna neden olabilir.1 ile başlayarak 6 ya kadar giden ve soğutma ayarını gösteren düğmelerde hasar oluşması dondurucu aylarının yapılmamasına neden olur.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Göre, Yeşil ışığın yanması çalışma anlamına gelmektedir. Yanık Ekmek Çıkması Sorunu

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır. Ütü tabanına yapışan bir madde ve tabanda renk değişimi görülmesi kıyafetlere yapışmasına neden olacaktır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bir servis ile görüşme sağlayarak destek talep ediniz.Aynı zamanda, Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses Yapıyorİlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

İnsanların kullanım sırasında basit hatalar yapması makinenin çalışmasını engellemektedir. Kahvenin öğütülerek ve ince çekilerek makine haznesine konulması gerekir.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fan içinde biriken kir ve yapılarda zamanla fan motorunun aktif olarak çalışmasını engeller. Son olarak, Cihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Suda bir sorun olmaması karşısında kahvenin öğütme ayarının çok ince yapılması sorun oluşumuna neden olacaktır. Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bıçakların eskisi kadar çalışmaması ve bozulması karşısında yeni parça değişimine gidilebilir. Katı meyve sıkacağı gürültülü çalışma sorunu temel nedenlerinden biri cihazda bulunan banaldan kaynaklanmaktadır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Basitçe, Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün. Servis desteği alınız.


Bosch Klima Teknik Servis

Bir diğer neden ise buharlaştırıcı ürünün temizlenmesinin gerekli olması ve aşırı kir birikmesi durumlarında cihaz aynı arızayı tekrar edecektir. Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesinin su almaması en temel teknik arızalardan biri olarak kabul ediliyor. Hala, Halıların devamlı olarak temiz olmasını ve görünmesini herkes istiyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma makinelerinin fiyatları 400 TL’den başlayıp ürünün kalitesine, kullanılan malın malzemesine ve çekilebilecek kıyma kilosuna göre artmaktadır. Kıyma Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Aspiratör Teknik Servis

Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Normalde, Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

Sivas Merkez Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Sivas Merkez Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Sivas Merkez Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Sivas Merkez Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Sivas Merkez Bosch Fırın Teknik Servis, Sivas Merkez Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Sivas Merkez Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Sivas Merkez Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Sivas Merkez Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Sivas Merkez Bosch Blender Teknik Servis, Sivas Merkez Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Sivas Merkez Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Sivas Merkez Bosch Termosifon Teknik Servis, Sivas Merkez Bosch Su Sebili Teknik Servis, Sivas Merkez Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Sivas Merkez Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Sivas Merkez Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Sivas Merkez Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Sivas Merkez Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Sivas Merkez Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Sivas Merkez Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Sivas Merkez Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Sivas Merkez Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Sivas Merkez Bosch Klima Teknik Servis, Sivas Merkez Bosch Elektrikli Süpürge, Sivas Merkez


Bosch Teknik Servis,


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.