Bosch Yetkili Servis Muğla

  • Teknik ServisBosch Servis Muğla
  • AdresMUĞLA
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Muğla width=350

Bosch Teknik Servis Muğla

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın düğmeleri çalışmama sorunu düğme ve fırın kaynaklı oluşan sorunlardan biridir. Mikrodalga arızaları nedenleri arasında kablo hatası, elektrik temassızlığı ve parça arızaları görülmektedir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserin tek kolunun çalışması ilgili yuvanın tıkanması, kolun tam oturmaması veya motordaki dağıtıcı parçaların arızalanmasından kaynaklanabilir. Kırılan dişlerin yenisi ile değiştirilmesi sesin ayarının düşmesini sağlayacaktır.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Genel olarak, Mutfak Robotu Kullanırken Elektrik Çarpıyor Robotun çalışma kapasitesini etkileyen etkenlerden biri de robot kullanımı sırasında aşırı yük ve yiyecek konulması durumudur.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgeleri akıllı süpürgelerdir. Robot süpürgesi halıya geçerken sıkışıyor sorunu robot süpürgeleri ile ilgili yaygın bir hata şeklidir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Rezistans da meydana gelen aşırı ısınma sonucu cihazda bulunan termik de açılma yapacaktır. Nazaran, Bunun yanı sıra saç ve kıl gibi unsurların birikmesi sonucu da yanık kokusu gelebilir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı aşırı sesli çalışma arızası rezistans kaynaklı bir sorun olabilmektedir. Kireç temizleyici seçecekseniz su ısıtıcısına uygun yapıda olduğundan emin olunuz.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Elbette, Kablosuz süpürgeler şarjlı süpürgeler olarak da bilinir. Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofbenlerde bazı durumlarda su ya çok geç ısınır ya da hiç ısınmaz. Özellikle bakım zamanları kaçırılmamalı ve eksiksiz bir bakım yapılmalıdır.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Sonrasında, Termosifon Su Akıtıyor İlk olarak termosifonun yanında yer alan sigorta kutusuna bakılmalıdır.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Bir diğer nedeni de ateşleme elektrotunun eskime ve yıpranma nedeniyle işlevini yerine getirmemesi kaynaklıdır. Tahliye borusunda meydana gelen bozulmalar da su akmasının nedenleri arasında yer alır. Petek temizliği de peteklerin yarı ısınma sorununu ortadan kaldıracaktır.

Bosch Blender Teknik Servis

Alternatif olarak, Eğer çalışıyor ise diğer prizde bir arıza ve hat temassızlığı durumu oluşmuş demektir. Blender hız kontrol düğmeleri çalışmıyor sorunu istenilen hız seviyesinde cihazın kullanılmamasına neden olur.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu un buzlanmaya başlaması sonrasında içerde bulunan buzları kırılma sesi olarak çıt çıt ses çıkmaktadır. Ağız kısmı kapalı olacak şekilde sıvı ürünlerin konulması sağlanmalıdır.Buzdolabı ve derin dondurucu bölmesine sıcak bir ürün konulması buzdolabının iç sıcaklığını etkilemektedir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çoğu kısım için, Çamaşır Makinesi Sıkma Sırasında Çok SarsılıyorMakine çalışması esnasında yıkama sırasında su alımı gerçekleştirmektedir. Makine kayışlarında meydana gelen esneme ve bozulmalar sesli çalışmaya neden olabilmektedir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Ağızları açık bir kap içerisinde ve poşet içerisinde saklama yapılmamalıdır.Dondurucudan ses gelmesi arızası çalışma sırasında meydana gelmektedir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Daha erken, Bazı durumlarda kırılma ve kayma sorunları yaşayabilir. Rezistans tamir edilemeyen bir parçadır.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü içinde yer alan borularda yırtılma oluşmuş olabilir. Ütü buhar çıkışını engelleyen bir tıkanıklık durumunda ön tarafa su püskürtme yapamamaktadır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır.Özellikle, Gerekli tüm kontrolleri yapın.Bulaşık Makinesi Ses Yapıyor

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinelerinin çalışması sırasında öğütme ayarlarını yapan düğme saat yönünde çevrilmesi gerekmektedir. Filtre kahve makinesinin ağızlarından birinden kahve gelmeme sorunu ağızlarda kahve ve sütlerin kurumasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırın İçinden Ses GeliyorÖzellikle, Ntc kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Tahliye hortumunun sıkışması ve bükülmesi de tıkanma sorununa neden olacaktır. Açma kapama sonrasında buhar çıkışı ve çalışma ışığının yandığını kontrol ediniz.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Cihaz kilitleme kolunu düzgün bir şekilde kapatınız ve kilitli olduğundan emin olunuz. Tekrar açma ve kullanma sırasında aynı hatayı vermesi durumunda destek hattını arayınız.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Normalde, Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır. Kurutma Makinesi Sensör Arızası


Bosch Klima Teknik Servis

Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesi çalıştırma tuşuna basıldığı takdirde elektrik alıp çalışmıyorsa bu durumun birçok farklı nedeni olabiliyor. Nihayet, Halı yıkama makinelerinin pek çok farklı modeli olsa da belli başlı modelleri kullanıcılar daha çok tercih ediyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Bazı kıyma makineleri güçlü aparatları ve motoru sayesinde salça yapımını da uygun olduğu için tercih edilmektedir. Kıyma Makinesi Nasıl Temizlenir?

Aspiratör Teknik Servis

Aspiratör Nedir?Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Öyleyse, Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

MUĞLA Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, MUĞLA Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, MUĞLA Bosch Davlumbaz Teknik Servis, MUĞLA Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, MUĞLA Bosch Fırın Teknik Servis, MUĞLA Bosch Buzdolabı Teknik Servis, MUĞLA Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, MUĞLA Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, MUĞLA Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, MUĞLA Bosch Blender Teknik Servis, MUĞLA Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, MUĞLA Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, MUĞLA Bosch Termosifon Teknik Servis, MUĞLA Bosch Su Sebili Teknik Servis, MUĞLA Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, MUĞLA Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, MUĞLA Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, MUĞLA Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, MUĞLA Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, MUĞLA Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, MUĞLA Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, MUĞLA Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, MUĞLA Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, MUĞLA Bosch Klima Teknik Servis, MUĞLA Bosch Elektrikli Süpürge, MUĞLA


Bosch Teknik Servis, Bodrum, Köyler, Mumcular, Turgutreis, Ortakentyahşi, Yalıkavak, Bitez, Konacık, Gündoğan, Göltürkbükü, Gümüşlük (Karakaya), Yalı, Güvercinlik


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.