Bosch Yetkili Servis Muratpaşa Antalya

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Muratpaşa Antalya
  • AdresAntalya, Muratpaşa
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Muratpaşa Antalya width=350

Bosch Teknik Servis Muratpaşa Antalya

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırından uğultu gelme sorunu 3 nedenden dolayı oluşmaktadır. Ana hat sigortası kontrol edilmelidir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bu yüzden cihazı aralıksız olarak çalıştırmak yerine belirli aralıklar ile çalıştırarak soğumasını sağlamanız gerekmektedir. Birçok farklı arıza oluşumuna rastlanır.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Hiç biri, Bu tür durumlarda kapak kontrolü mutlaka yapılmalıdır. Servis çağırılarak kablo değişimi önerilir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgeyi başka bir oda içinde de test edebilirsiniz. Tekrar kurulum yapmak cihazın düzenli çalışmasını sağlayacaktır.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Cihazın prize tam takılı olduğundan da emin olunmalıdır. Bu durumda, Aynı zamanda kablolarda herhangi bir hasar ya da ezik olup olmaması da kontrol edilmelidir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır. Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli Çakıyor

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Rezistans üzerinde meydana gelen aşırı oranda kireçlenme sorunu da ısıtmamaya neden olabilir. Elektrik hatları kontrol edilmelidir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda, Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir. Kablosuz süpürgeler şarjlı süpürgeler olarak da bilinir. Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik.

Bosch Şofben Teknik Servis

Su basıncıyla çalışmakta olan sivicler arızalı olabilir. Cihazın kısa devre yapıp yapmadığına bakılmalıdır.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Doğrusu, Termosifon arızaları ile ilgili tüm arızalara yönelik çözümleri sizler için derledik. Kimi durumlarda termosifonlarla alakalı sıklıkla arızalar meydana gelebilmektedir.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Kombi sıcak su kullanımında peteklerin çok ısınma sorunu kart kaynaklı arızalardan biridir. Arızaların çoğu parça kaynaklı olmaktadır. Bir diğer nedeni de sıcak su ile kalorifer kullanımın açık modda kalmasıdır.

Bosch Blender Teknik Servis

Elbette, Blender Çalışırken Çok TitriyorPatlamaya neden olabilecek durumlardan biri de ürüne tekrar elektrik gelmesidir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

İçecekler soğuk yemekler sıcak ise buzdolabına konulan yiyeceklerin soğuk olarak konulması gerekir. Devam eden ve dinmeyen bir bip sesi karşısında buzdolabına elektrik girmesini engelleyin. Soğutma motoru ve pervanelere kontrol edilmelidir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Dahası, Çamaşır makinelerinin kapakları tam oturmamaları durumlarında makina su alma işlemini yapamaz. Tahliye hortumlarının uç kısımlarında yırtık ve bozulmalar olmamalıdır.Kapak kilitleri makine çalışma işleminden birkaç dakika sonrasında açılacaktır.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu motoru aşırı ısınma yapması sorunu çalışma sırasında dondurucunun üst ve yan kısımlarına dokunulmasa ile kendini belli eden arızadır. Hassas bir ürün olması nedeniyle orijinal parça kullanımı ve değişimi servis tarafından yapılmalıdır.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Alternatif olarak, Sigorta ve elektrik hatlarının kontrolünü yapınız .Ekmek kızartma makineleri evlerde kullanılan pratik araçlardan biridir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Damıtılan ve filtrelenen suların kullanımı buhar gözeneklerinin tıkanmaması açısından gereklidir. İlk olarak ütü tabanını temizleyin.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur. Yine de, Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir. Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler makinede damla şeklinde akma sorunu nedenleri arasında filtre kahve makinelerinde kullanılan kahvelerin gereğinden fazla ince çekilmesi durumunda bu sorunlar oluşmaktadır. Musluk ve ağızların temizliği için kürdan kullanılarak temizlik yapabilirsiniz.

Bosch Fırın Teknik Servis

Erken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.Son olarak, Kısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Tahliye kontrol edilmelidir. Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Motor üzerlerinde aşırı yük ve sıcaklıklara karşı bir koruma düğmesi bulunur. Katı Meyve Sıkacağı Çalışma Esnasında Duruyor

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Ayrıca, Kullanım sırasında cihaz için uygun olan ürünler dışında ürün kullanımı yapmayınız. Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün.


Bosch Klima Teknik Servis

Bir diğer fan çalışmama nedenleri arasında suyun boşaltma işlemleri sırasında kısıtlamanın oluşmasıdır.Klima hava filtresinde yaşanan tıkanıklar da ortamın yeteri kadar soğumamasına neden olmaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesinin su akıtması oldukça sıkıntılı oluyor. Daha erken, Halı yıkama makinesi çalıştırma tuşuna basıldığı takdirde elektrik alıp çalışmıyorsa bu durumun birçok farklı nedeni olabiliyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

•Korkmaz A485•Bosh MFW67440 Kıyma Makinesi.

Aspiratör Teknik Servis

•Mutfakların aspire edilmesindeBazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Örneğin, •Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.•Teknik servise dikkat etmek gerekir.

Antalya Muratpaşa Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Antalya Muratpaşa Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Antalya Muratpaşa Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Antalya Muratpaşa Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Antalya Muratpaşa Bosch Fırın Teknik Servis, Antalya Muratpaşa Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Antalya Muratpaşa Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Antalya Muratpaşa Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Antalya Muratpaşa Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Antalya Muratpaşa Bosch Blender Teknik Servis, Antalya Muratpaşa Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Antalya Muratpaşa Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Antalya Muratpaşa Bosch Termosifon Teknik Servis, Antalya Muratpaşa Bosch Su Sebili Teknik Servis, Antalya Muratpaşa Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Antalya Muratpaşa Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Antalya Muratpaşa Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Antalya Muratpaşa Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Antalya Muratpaşa Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Antalya Muratpaşa Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Antalya Muratpaşa Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Antalya Muratpaşa Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Antalya Muratpaşa Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Antalya Muratpaşa Bosch Klima Teknik Servis, Antalya Muratpaşa Bosch Elektrikli Süpürge, Antalya Muratpaşa


Bosch Teknik Servis, Meltem, Bahçelievler, Çarşı, Eskisanayi, Kızıltoprak, Yenigün, Gençlik, Fener, Lara, Güzeloluk, Köyler


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.