Bosch Yetkili Servis Mustafakemalpaşa Bursa

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Mustafakemalpaşa Bursa
  • AdresBursa, Mustafakemalpaşa
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Mustafakemalpaşa Bursa width=350

Bosch Teknik Servis Mustafakemalpaşa Bursa

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Konu ile ilgili bilgi sahibi olmayan kişilerin ürün üzerinde işlem yapmamaları gerekir. Bir ohmmetre yardımı ile parçanın hasar alıp almadığı öğrenilir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Elektrikle çalışan ürünler arasındadır. Bu yüzden cihazı aralıksız olarak çalıştırmak yerine belirli aralıklar ile çalıştırarak soğumasını sağlamanız gerekmektedir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Doğrusu, Motor milinin doğru bir şekilde takılması gerekmektedir. Kullanım sırasında aşırı yiyecek konulmamalı ve robota, parçalarına zarar verecek ürünler tercih edilmemelidir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Ayar tekrar yapılmalıdır. Robot süpürgesinin temizleme verimliliği azalma sorunu karşısında HEPA filtresi kontrol edilmelidir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden cımbız yardımıyla temizlik yapılması tavsiye edilir. Aksine, Bunun dışında iletkenlerin lehim noktalarında kopukluklar olabilir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın. Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz için bir servisten destek alınması önerilir. Ancak ısı algılayıcısında sorun oluştuğunda su kaynamamış olarak görünür ve sürekli olarak kaynatma devam eder.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Elbette, Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofben Sigorta AttırıyorŞofbenden Ses Geliyor

Bosch Termosifon Teknik Servis

İkincisi, Elektrik akımının gelmemesi cihazın çalışmamasına ve suyu ısıtmamasına neden olacaktır. Su ısıtmamasının birkaç nedeni vardır.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Özellikle doğalgaz vanalarının kapalı unutulması ateşleme sorunlarını oluşturmaktadır. Elektronik kartta meydana gelen arıza durumunda petek kullanılmaması halinde yine de aşırı derece ısınma yapacaktır. Kombi de devir daimi sağlayan motor parçasında bir hasar oluşması durumunda kombi den uğultu ve ses gelmeye başlar.

Bosch Blender Teknik Servis

Aksine, Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir. Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabına derin dondurucu kısmında oluşan buzlanmalar sonrasında da kapak buza yapılarak kapağın açılması engellenir. Ekranın yanında ve yakınında işaret ve tuş var ise tuşlara basılarak ünlem işaretinin giderilmesi sağlanmalıdır.Soğutma motoru ve pervanelere kontrol edilmelidir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Nazaran, Belirli bir yükseklik içerisine tahliye hortumu alınmalıdır. Makine Deterjan Gözünden Su AkıtıyorTahliye hortumlarının uç kısımlarında yırtık ve bozulmalar olmamalıdır.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Soğukluğu ayarlayan düğmelerde problem oluşması ve takılı kalması da aşırı soğutma sorununa neden olmaktadır. Derin dondurucular ürünlerin yaz ve kış aylarında uzun süreli saklama koşullarının yaratılmasını sağlar.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Özetlemek, Bu mıknatıs tarafından güç kaynaklarının yetersiz enerji alması sepetin tam olarak basılmamasına neden olmaktadır. Ekmek kızartma makinesinde elektromıknatıslar bulunmaktadır.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır. Buharlı Ütüm Şok Buhar Vermiyor

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Alternatif olarak, Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir. Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu Yapıyor

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre kahve makinesi arızası öğütülen kahvelerin makine içerisine yerleştirilmesi ile elde edilen kahvelerin yapımında kullanılan kahve makinelerinde arıza görülme oranı oldukça fazladır. Kahvenin öğütülerek ve ince çekilerek makine haznesine konulması gerekir.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırını fişten çekiniz ve servisin gelmesini bekleyin.Daha erken, Açık ise kapalı konuma getirilmelidir.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Açma kapama sonrasında buhar çıkışı ve çalışma ışığının yandığını kontrol ediniz. Tahliye hortumunun sıkışması ve bükülmesi de tıkanma sorununa neden olacaktır.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Tambur kontrolü yapılmalıdır. Katı Meyve Sıkacağı Bıçağı Bozuldu

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Son olarak, İlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır. Kullanım sırasında cihaz için uygun olan ürünler dışında ürün kullanımı yapmayınız.


Bosch Klima Teknik Servis

Kişi fan değişimini yapamama durumlarında teknik bir servisten yardım alabilmektedir. Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinelerinin pek çok farklı modeli bulunuyor. Hiç biri, Halı yıkama makinesinin deterjan almaması, makinenin doğru çalışmasını engellediği gibi temizleme işleminin yapılmasına da engel oluyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

•Tefal HV8 PRO Kıyma Makinesi.•Korkmaz A485

Aspiratör Teknik Servis

Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.Aspiratör Nedir?

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Bu arada, Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır. Garanti Süresi

Bursa Mustafakemalpaşa Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Bursa Mustafakemalpaşa Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Bursa Mustafakemalpaşa Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Bursa Mustafakemalpaşa Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Bursa Mustafakemalpaşa Bosch Fırın Teknik Servis, Bursa Mustafakemalpaşa Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Bursa Mustafakemalpaşa Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Bursa Mustafakemalpaşa Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Bursa Mustafakemalpaşa Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Bursa Mustafakemalpaşa Bosch Blender Teknik Servis, Bursa Mustafakemalpaşa Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Bursa Mustafakemalpaşa Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Bursa Mustafakemalpaşa Bosch Termosifon Teknik Servis, Bursa Mustafakemalpaşa Bosch Su Sebili Teknik Servis, Bursa Mustafakemalpaşa Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Bursa Mustafakemalpaşa Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Bursa Mustafakemalpaşa Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Bursa Mustafakemalpaşa Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Bursa Mustafakemalpaşa Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Bursa Mustafakemalpaşa Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Bursa Mustafakemalpaşa Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Bursa Mustafakemalpaşa Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Bursa Mustafakemalpaşa Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Bursa Mustafakemalpaşa Bosch Klima Teknik Servis, Bursa Mustafakemalpaşa Bosch Elektrikli Süpürge, Bursa Mustafakemalpaşa


Bosch Teknik Servis, Mustafakemalpaşa, Köyler, Tatkavaklı, Tepecik, Çaltılıbölük, Devecikonağı, Söğütalan, Çeltikçi, Yeşilova, Yalıntaş


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.