Bosch Yetkili Servis Odunpazarı Eskişehir

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Odunpazarı Eskişehir
  • AdresEskişehir, Odunpazarı
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Odunpazarı Eskişehir width=350

Bosch Teknik Servis Odunpazarı Eskişehir

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın ısıtmayı sürekli durdurma sorunu şebeke voltajlarında dalgalanmalar ve düşüşlerin yaşanması sonucunda oluşan arızalardır. Mikrodalga fırın düğmeleri çalışmama sorunu düğme ve fırın kaynaklı oluşan sorunlardan biridir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser Kullanımı Sırasında Donuyor Mikser Çok Sesli Çalışıyor

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Ayrıca, Kokunun devam etmesi durumunda servis ile iletişime geçerek şikayetlerinizi ve arızayı söyleyin. Mutfak robotlarında çalışmama sorunu çok fazla görülmektedir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Cihaz bakımı ve temizliği kullanım sonrasında yapılmalıdır. Robot süpürgeler evin bir noktasından başlar ve krokiye göre sırayla temizlemeye başlar.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu problemin önüne geçebilmek için cihaz her kullanıldığında temizlenmelidir. Normalde, Her iki ürün de çalışma prensipleri bakımından benzerlik göstermektedir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Doğalgazı kontrol edin. Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli Çakıyor

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı kireçlenme sorunu ısıtıcılarda meydana gelen yaygın sorunlar arasında yer almaktadır. Rezistanslar arızalanan ve değiştirilmesi gereken parçalardır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Benzer şekilde, Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir. Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır.

Bosch Şofben Teknik Servis

Eğer bir şofben standart derecenin üzerinde ısınma yapıyorsa termostat açık durumda demektir. Hangi marka olursa olsun bir şofben ateşleme yapmıyorsa şofbenin brülörü kontrol edilmelidir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Genellikle, Elektrik akımının gelmemesi cihazın çalışmamasına ve suyu ısıtmamasına neden olacaktır. Çünkü tankın içerisinde yer alan pastan dolayı su metal tadı verir ve rengi de kahverengi olur.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Yoğuşmalı kombi sürekli arızaya geçme sorunu elektrik hatlarında ve kablolamada meydana gelen hatalar sonrasında oluşur. Kombi kurulumu sırasında yeterli bilginin alınmaması ve yaz ve kış dönemlerinde farklı kullanım şekillerinin yanlış yapılması da kombinin verimli çalışmamasını sağlamaktadır. Arızaların çoğu parça kaynaklı olmaktadır.

Bosch Blender Teknik Servis

Aynı şekilde, Eğer haznenin dışında bıçak dönüyorsa bu durumda haznedeki sert cisimleri çıkarmalısınız. Blender hız kontrol düğmeleri çalışmıyor sorunu istenilen hız seviyesinde cihazın kullanılmamasına neden olur.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Soğutma düğmelerini temassızlık durumu da arıza oluşum sebeplerinden biridir. Dondurucu ve alt kısımdan bu tür seslerin her gün devamlı olmadı arıza oluşumlarının gösterir. Buzdolabının soğutucu bölmesi in terleme yapma sorunu nedenleri arasında bulunulan ortam soğukluğunun yüksek olması ve sıcaklık ayarlarının 10 derecenin altına düşme durumlarında terleme oluşmaktadır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Henüz, Çamaşır makinesi sigorta attırma sorunu motor ve elektrik kaynaklı arıza türleri arasında yer almaktadır. Askı yaylasında çıkma olması durumunda da sıkma sırasında aşırı sallanma meydana gelir.Bağlantı cıvatalarında gevşeme olması da sarsılarak çalışmasına neden olur.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucu kapağının tam olarak kapanmasına dikkat edilmelidir. 1 ile başlayarak 6 ya kadar giden ve soğutma ayarını gösteren düğmelerde hasar oluşması dondurucu aylarının yapılmamasına neden olur.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Daha sonra, Gerekli kontrollerin yapılması önemlidir.Zamanlayıcı ve regülatör hataları makinenin sürekli durmasına neden olacaktır.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Su gözeneklerinin açık olduğundan emin olun. Buharlı ütülerde şok buharı adı verilen yüksek buhar seviyesi bulunmaktadır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır. Yine de, Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinelerinin çalışması sırasında öğütme ayarlarını yapan düğme saat yönünde çevrilmesi gerekmektedir. Su haznesini ve deposunu kontrol ediniz.

Bosch Fırın Teknik Servis

Açık ise kapalı konuma getirilmelidir. Her şeyden önce, Garanti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Sorunun düzelmemesi karşısında servis ile iletişime geçiniz. Tıkanma durumunda filtre ve tahliye bağlantıları temizlenmelidir.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Güç kaynaklarının varlıkları kontrol edilmelidir. Katı meyve sıkacağı bıçak bozulması arızası çok yaygın görülen arızalar arasındadır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Öyleyse, Tekrar etmesi sonucunda servisi arayınız.Sigorta kontrolü yapınız.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima Açılınca Sigorta AttırıyorKlima çalışıyor ve ısıtma yapmıyor sorunu özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir sorun türüdür.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

•Makinenin hortum kısmında delik olmasıHer şeyden önce, Halı yıkama makinesi tercihi yaparken kullananların yorumlarını ve ürünün özelliklerini göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

•Uygun fiyatları sayesinde evlerde de kullanılabilir. Bazı kıyma makineleri güçlü aparatları ve motoru sayesinde salça yapımını da uygun olduğu için tercih edilmektedir.

Aspiratör Teknik Servis

Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Öyleyse, Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.

Eskişehir Odunpazarı Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Eskişehir Odunpazarı Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Eskişehir Odunpazarı Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Eskişehir Odunpazarı Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Eskişehir Odunpazarı Bosch Fırın Teknik Servis, Eskişehir Odunpazarı Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Eskişehir Odunpazarı Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Eskişehir Odunpazarı Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Eskişehir Odunpazarı Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Eskişehir Odunpazarı Bosch Blender Teknik Servis, Eskişehir Odunpazarı Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Eskişehir Odunpazarı Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Eskişehir Odunpazarı Bosch Termosifon Teknik Servis, Eskişehir Odunpazarı Bosch Su Sebili Teknik Servis, Eskişehir Odunpazarı Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Eskişehir Odunpazarı Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Eskişehir Odunpazarı Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Eskişehir Odunpazarı Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Eskişehir Odunpazarı Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Eskişehir Odunpazarı Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Eskişehir Odunpazarı Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Eskişehir Odunpazarı Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Eskişehir Odunpazarı Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Eskişehir Odunpazarı Bosch Klima Teknik Servis, Eskişehir Odunpazarı Bosch Elektrikli Süpürge, Eskişehir Odunpazarı


Bosch Teknik Servis, Arifiye, Akarbaşı, Akcami, Büyükdere, Erenköy, Küçükorganizesanayi, 71 Evler, Kurtuluş, Gökmeydan, Organizesanayibölgesi, Osmangazi, Orhangazi, Çankaya, Sultandere, Ağapınar, Köyler


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.