Bosch Yetkili Servis Orhangazi Bursa

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Orhangazi Bursa
  • AdresBursa, Orhangazi
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Orhangazi Bursa width=350

Bosch Teknik Servis Orhangazi Bursa

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın kendiliğinden çalışmaya başlama hatası röle ve triyak üzerinde hata oluşması sırasında oluşan arızalardır. Mikrodalga Fırın İçinde Kıvılcımlar Oluşuyor

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserin tek kolunun çalışması ilgili yuvanın tıkanması, kolun tam oturmaması veya motordaki dağıtıcı parçaların arızalanmasından kaynaklanabilir. Mikser Elektronik Kartı Yandı

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Genellikle, Kablo hasarlarının giderilmesi için kablonun yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Mutfak robotu parça kontrolünün ardından gürültünün geldiği yer tespit edilmelidir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgelerinin kenarlarında ve yanlarında yer alan fırçaların serbest bir şekilde hareket etmesi gerekmektedir. Robot süpürgelerin boyutları elektrik süpürgelerine oranla daha ufak olduğu için genellikle her toz çekiminin ardından toz torbası boşaltılması ve filtresi kontrol edilmelidir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Servis tarafından kontrol edilmesi gerekir.Genel olarak, Bakım ve onarımlar elektronik ürünlerin sağlıklı çalışması için önemlidir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Doğalgazı kontrol edin. Her evde kullanılan ve değişmez ev gereçleri arasında yer alan set üstü ocaklar hem doğalgazlı hem de elektrikle çalışabilmektedir.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Bu türden sorunun giderilmesi için teknik servise başvurulması gerekmektedir. Su ısıtıcı rezistansı sürekli yanma sorunu ısıtıcının kullanımı sırasında oluşan arızalardan biridir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Öncelikle, Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır. Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Gerekli kontroller yapıldıktan sonra şofben hala çalışmıyorsa şofben çakmağını kontrol edin. Bu probleme pek çok etken sebep oluyor olabilir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Aynı zamanda, Termosifon Suyu Isıtmıyor Kaçak buralarda yaşanıyorsa ilgili parçaların değişimi ile bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Düzenli bakımları cihazlarda oluşan arızaların erken tespit edilmesini sağlar. Gaz vanası kontrol edilmelidir. Bir diğer nedeni de ateşleme elektrotunun eskime ve yıpranma nedeniyle işlevini yerine getirmemesi kaynaklıdır.

Bosch Blender Teknik Servis

Birlikte, Blender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur. Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı çalışmama arızası, belirli durumlarda ortaya çıkmaktadır.Cihazın dinlenme sırasında oluşan buzlar erimeye başlayarak oluk kanalının tıkalı olması durumunda su akıtmaya başlar. Buzdolabının Işığı Yanıyor ve Yeteri Kadar Soğutmuyor


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Son olarak, Çamaşır makinelerinin hortum filtresinde tıkanma oluşabilir. Su basınç oranı yükseltilmeli ve deterjan çekmecesi klepesi kontrol edilmelidir.Makine Altından Su Geliyor

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Termostat soğukluk ayarı 3 ve 4 olarak ayarlanmalıdır.Çalıştırma rölesinde de bir arıza meydana gelebilir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Diğer bir deyişle, Spirale müdahale edilmemesi gerekir. Ekmek Kızartma Makinesi Sigorta Attırıyor

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Bu damlacıklar kıyafetlere düşerek ütü sırasında kıyafetlerde leke oluşumuna neden olacaktır. Buharlı ütü şok buhar vermiyor arızası ütü kullanımı yapan insanlar tarafından en çok merak edilen konular arasındadır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Son olarak, Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır. Bulaşık Makinem Çalışmıyor

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Elektrik hattına takılı ancak yine de çalışmayan makinenin kablolarında hasar oluşma durumunda da çalışma yapmaz. Kahveler Yeteri Kadar Kremsi Olmuyor

Bosch Fırın Teknik Servis

Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır. Dahası, Pano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesinin bir önceki kullanımı sırasında makine yeteri kadar köpük oluşturmadı ise hata vermeye başlar. Kahve Makinesi Kahveyi Vermiyor

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bir servis çağırarak cihazın kontrolünü ve motor değişimi sağlanmalıdır. Katı meyve sıkacağı bıçak bozulması arızası çok yaygın görülen arızalar arasındadır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Bu arada, Kurutma Makinesi Lif Birikme ArızasıKurutma Makinesi Sigorta Attırıyor


Bosch Klima Teknik Servis

Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır. Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

•Su tahliye kısmının arızalı olmasıBunlara ek olarak, Halı yıkama makinesinin su akıtmasının nedenlerinden bazıları şunlardır:

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma makinesine sahip olduğunuzda birçok yönden avantajlı olacaksınız. Aparatlarını sıcak suda bekletilerek temizlenir, kıyma makinesine ait bıçaklar ve içinde bulunan çelik demirler ise çamaşır suyu ile temizlenir.

Aspiratör Teknik Servis

Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir?

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Nazaran, Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır.

Bursa Orhangazi Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Bursa Orhangazi Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Bursa Orhangazi Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Bursa Orhangazi Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Bursa Orhangazi Bosch Fırın Teknik Servis, Bursa Orhangazi Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Bursa Orhangazi Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Bursa Orhangazi Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Bursa Orhangazi Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Bursa Orhangazi Bosch Blender Teknik Servis, Bursa Orhangazi Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Bursa Orhangazi Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Bursa Orhangazi Bosch Termosifon Teknik Servis, Bursa Orhangazi Bosch Su Sebili Teknik Servis, Bursa Orhangazi Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Bursa Orhangazi Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Bursa Orhangazi Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Bursa Orhangazi Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Bursa Orhangazi Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Bursa Orhangazi Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Bursa Orhangazi Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Bursa Orhangazi Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Bursa Orhangazi Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Bursa Orhangazi Bosch Klima Teknik Servis, Bursa Orhangazi Bosch Elektrikli Süpürge, Bursa Orhangazi


Bosch Teknik Servis, Orhangazi, Köyler, Yeniköy, Çakırlı


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.