Bosch Yetkili Servis Şahinbey Gaziantep

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Şahinbey Gaziantep
  • AdresGaziantep, Şahinbey
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Şahinbey Gaziantep width=350

Bosch Teknik Servis Şahinbey Gaziantep

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Elektriklerin kısa süreli gitmesi ve fırının tekrar ısınma süresini ayarlaması gibi etkenlerde yiyeceklerin yeteri kadar ısınmamasına neden olur. Dokunmatik yüzeyli bir mikrodalga fırında yüzey kontrolü ve ayar kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bu yüzden cihazı aralıksız olarak çalıştırmak yerine belirli aralıklar ile çalıştırarak soğumasını sağlamanız gerekmektedir. Bıçaklarda kırılma olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Düzenli olarak, Mutfak Robotuna elektrik gitmeme sorunu şebeke kaynaklı ve motor kaynaklı arızalar arasında yer alır. Elektrik hatlarında meydana gelen dalgalanmalar kabloların ani elektrik yükü karşısında yanmasına neden olur.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Sorunların çözüm kişi tarafından da yapılmaktadır. Bunun dışında süpürgenizin tekerleklerini de kontrol etmelisiniz.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Yanık koku gelmesi, sıcak havanın gelmemesi, düzleştiricinin ısınmaması gibi çok sayıda problem görülebilir. Örneğin, Saç düzleştiricisi çalışmıyorsa cihazınıza elektriğin gelip gelmediği kontrol edilmelidir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı rezistansı sürekli yanma sorunu ısıtıcının kullanımı sırasında oluşan arızalardan biridir. Kireç temizleyici seçecekseniz su ısıtıcısına uygun yapıda olduğundan emin olunuz.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Rağmen, Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofben içinde bulunan su kabında delik olması da su akıtmasına neden olur. Şofbenden sıcak su gelmeme sorunu şofbenin kapalı konumda olmasından kaynaklı olabilir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Özellikle, Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir. Su sızdırma genelde tankların hasar görmesinden dolayı olur.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Tesisat dönüş hatlarında bir filtre vardır. Yoğuşmalı kombilerde çalışmama durumları karşısında cihazı yeniden başlatmak diğer adı ile reset atmak gerekebilmektedir. Kombi Sürekli Ateşleme Yapıyor

Bosch Blender Teknik Servis

Daha sonra, Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.Blender Bıçağı Kesmiyor


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı alt kısmı soğutma yapmama sorunu fan kaynaklı arıza türlerinden biridir. Buzdolabı Buz TutuyorOluşan bir hata ve sorun ürünlerin çalışma kapasitesini de etkilemektedir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bu yüzden, Yükün makine kapasitesinde çok daha az oranda konulması da başarılı bir şekilde su boşaltım işleminin yapılmamasına neden olur. Bu parça makinenin ses özelliğinde etkili bir parçadır. Bu şekilde cihaz kullanımı özellikle elektrikle çalışan cihazlarda tavsiye edilmemektedir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu aşırı soğutma yapma sorunu oluşması ile birlikte derin dondurucu içerisinde bulunan yiyeceklerde aşırı buzlanma görülür.En önemli ürün saklama araçlarından biridir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Son olarak, Mekanik mandalın tetikleme süresini kontrol ediniz.Hassas bir parça olması nedeniyle bilinçsiz bir hareket kırılmasına neden olacaktır.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütüm Kumaşa YapışıyorÜtüye gereğinden fazla su konulmamasına dikkat ediniz.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır. Bunlara ek olarak, Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinelerinin düzenli olarak suları kontrol edilmelidir. Kahve makinesinde kahvenin hızlı bitmesi sorunu en belirgin nedenleri arasında kahvenin yeteri kadar ince çekilmemesi sonrasında bu tür arızalar oluşmaktadır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Parça değişimine gidilmelidir. Alternatif olarak, Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz. Suda bir sorun olmaması karşısında kahvenin öğütme ayarının çok ince yapılması sorun oluşumuna neden olacaktır.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı çalışma esnasında durma sorunu karşısında ilk olarak cihazın aşırı derecede ısınıp ısınmadığının kontrolü yapılmalıdır. Motorda yanma oluşması durumunda cihaz hemen elektrik hatlarından çekilmeli ve kapatılmalıdır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Herhangi biri, Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız. Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima fan çalışmıyor arızası birkaç belirtisi bulunmaktadır. Klima gazının tamamlanması gerekmektedir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesi su almadığı takdirde halı ıslanmadığı için herhangi bir yıkama ve temizleme işlemi de gerçekleşmiyor. Hiç biri, •Su tahliye kısmının arızalı olması

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma Makinesi FiyatlarıHer seferinde kasaba para vermektense uzun süre kullanılabileceği için kısa sürede kendiini amorti eder.

Aspiratör Teknik Servis

Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Bu sırada, •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.•Teknik servise dikkat etmek gerekir.

Gaziantep Şahinbey Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Gaziantep Şahinbey Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Gaziantep Şahinbey Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Gaziantep Şahinbey Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Gaziantep Şahinbey Bosch Fırın Teknik Servis, Gaziantep Şahinbey Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Gaziantep Şahinbey Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Gaziantep Şahinbey Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Gaziantep Şahinbey Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Gaziantep Şahinbey Bosch Blender Teknik Servis, Gaziantep Şahinbey Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Gaziantep Şahinbey Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Gaziantep Şahinbey Bosch Termosifon Teknik Servis, Gaziantep Şahinbey Bosch Su Sebili Teknik Servis, Gaziantep Şahinbey Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Gaziantep Şahinbey Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Gaziantep Şahinbey Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Gaziantep Şahinbey Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Gaziantep Şahinbey Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Gaziantep Şahinbey Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Gaziantep Şahinbey Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Gaziantep Şahinbey Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Gaziantep Şahinbey Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Gaziantep Şahinbey Bosch Klima Teknik Servis, Gaziantep Şahinbey Bosch Elektrikli Süpürge, Gaziantep Şahinbey


Bosch Teknik Servis, Alaybey, Düztepe, Hoşgör, Karataş, Konak, Perilikaya, Tabakhane, Sarıbaşak, Geneyik, Bağlarbaşı, Burç, Köyler


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.