Bosch Yetkili Servis Sancaktepe İstanbul

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Sancaktepe İstanbul
  • Adresİstanbul, Sancaktepe
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Sancaktepe İstanbul width=350

Bosch Teknik Servis Sancaktepe İstanbul

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Bazı durumlarda sigorta atmaktadır. Mikrodalga fırın kendiliğinden çalışmaya başlama hatası röle ve triyak üzerinde hata oluşması sırasında oluşan arızalardır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser Çalışma Sırasında Bıçakları Hareket EtmiyorEğer mikserde farklı seviyeler bulunuyor ancak çalışma sırasında tek bir seviye üzerinden çalışma yapıyorsa bu durumda mikserin kademe ayarlayıcısı ile motor arasındaki bağlantılarda sorun meydana gelmiş olabilir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Normalde, Motor çalışıyor ancak parçalar bir türlü hareket etmiyorsa motor mili kontrolü sağlanmalıdır. Mutfak robotu aşırı gürültülü çalışma sorunu oluşma nedenleri arasında robot içinde fazla yiyecek koyma durumlarında da cihaz gürültülü çalışmaktadır.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Cihaz bakımı ve temizliği kullanım sonrasında yapılmalıdır. Toz ve kir birikimi sonrasında cihaz düzgün bir çalışma sağlayamaz ve sürekli arıza vermeye başlar.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Ekranda arıza kodlarına ve durumlarına göre makine için servis çağırılmalıdır. Öncelikle, Saç kurutma makinesi hızlı çalışmama sorunu nedenleri arasında makine içerisinde yer alan fanın yetersiz dönüş yapması yer alır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun. Set Üstü Ocak Gözleri Az Yanıyor

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı su kaçırıyor arızası ısıtıcının ana yapısında meydana gelen çatlak veya deformeden dolayı oluşabilir. Böyle bir durumda özellikle cihaz elektrik ile çalıştığı için dikkatli olmalı ve teknik servis desteği alınmalıdır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Özellikle, Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir. Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer. Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Eğer filtrede herhangi bir tıkanıklık varsa temizlenerek bu tıkanıklık bir an önce giderilmelidir. Tüm kontroller yapıldıktan sonra problem ortadan kalkacaktır.

Bosch Termosifon Teknik Servis

İkincisi, İlk olarak termosifonun yanında yer alan sigorta kutusuna bakılmalıdır. Elektrik hattını kontrol ediniz.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Kombi peteklerin yarısı ısınma yapma sorunu nedenleri arasında filtre meydana gelen tıkanmalar ve tesisat suyunun aşırı kirli olması durumu yer almaktadır. Yoğuşmalı kombi su akıtıyor sorunu oluşum nedenleri arasında kombiye aşırı su yüklemesi yapılması durumlarında kombi su akıtmaya başlayacaktır. Yoğuşmalı kombilerde çalışmama durumları karşısında cihazı yeniden başlatmak diğer adı ile reset atmak gerekebilmektedir.

Bosch Blender Teknik Servis

Özellikle, Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır. Blender Çalışırken Koku Yayıyor


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Uzun kullanımlar sonucunda fan üzerinde tıkanıklık ve toz birikmesi fanın çalışmasını engelleyerek alt kısmında kalmasına neden olacaktır. Buzdolabından Bip Sesi GeliyorBuzluk diğer adı ile dondurucu kısmından çıt sesinin ara ara gelmesi normaldir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Yine de, Tuş takımı aşırı kullanım sırasında zamanla işlevini yitirerek çalışmamaya ve ayar yapmamaya başlar. Aşırı köpüklenme ve köpük akıntısı sorunlarının oluşmaması için sıvı deterjan kullanımı da yapılabilir.Pompa kapağı açılıp filtre temizlenmelidir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Kullanılan marka ve modele göre değişmektedir. Derin Dondurucu Motoru Aşırı Isınma Yapıyor

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Aynı şekilde, Elektrik hatları, ürün kablosu ve soketleri kontrol edilmelidir. Elektrik gelmemesi durumlarında kol tam olarak kapanma özelliğini devreye sokamaz.Ekmek Kızartma Makinesinde Sepete Tam Basılma Yapılamıyor

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütüm Kumaşa YapışıyorBuharlı ütü kıyafetlerde leke bırakma sorunu ütülerde karşılaşılan en temel sorunlardan biri olmaktadır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır. Daha sonra, Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Bulaşık Makinem Çalışmıyor

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve dağıtımına bir kez değil iki kez devam edilmesi gerekmektedir. Kahveler yeteri kadar kremsi olmuyor sorunu kullanılan kahvelerin öğütülme oranları sonucu ortaya çıkan sorunlardır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırının İçine Su DöküldüDoğrusu, Garanti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Barista sürekli olarak bayat kahve kullanımı sonrasında eklenen yeni kahveyi öğütme ve almada başarısız olacaktır. Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı Meyve Sıkacağı Çalışmıyor Cihaz kilitleme kolunu düzgün bir şekilde kapatınız ve kilitli olduğundan emin olunuz.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

İkincisi, Kurutma Makinesi Sensör ArızasıSensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır. Klima sistemi kontrol edilmelidir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

•Su tahliye kısmında çatlakların olmasıRağmen, •Makinenin hortum kısmında delik olması

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma makinelerinin fiyatları 400 TL’den başlayıp ürünün kalitesine, kullanılan malın malzemesine ve çekilebilecek kıyma kilosuna göre artmaktadır. Böylelikle bir sonraki kıyma çekme işlemine hazır hale getirilir.

Aspiratör Teknik Servis

Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

İçermek, Garanti Süresi•Teknik servise dikkat etmek gerekir.

İstanbul Sancaktepe Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, İstanbul Sancaktepe Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, İstanbul Sancaktepe Bosch Davlumbaz Teknik Servis, İstanbul Sancaktepe Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, İstanbul Sancaktepe Bosch Fırın Teknik Servis, İstanbul Sancaktepe Bosch Buzdolabı Teknik Servis, İstanbul Sancaktepe Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, İstanbul Sancaktepe Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, İstanbul Sancaktepe Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sancaktepe Bosch Blender Teknik Servis, İstanbul Sancaktepe Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, İstanbul Sancaktepe Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, İstanbul Sancaktepe Bosch Termosifon Teknik Servis, İstanbul Sancaktepe Bosch Su Sebili Teknik Servis, İstanbul Sancaktepe Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sancaktepe Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sancaktepe Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sancaktepe Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sancaktepe Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sancaktepe Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sancaktepe Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, İstanbul Sancaktepe Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sancaktepe Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sancaktepe Bosch Klima Teknik Servis, İstanbul Sancaktepe Bosch Elektrikli Süpürge, İstanbul Sancaktepe


Bosch Teknik Servis, Sarıgazi, Yenidoğan, Samandıra, Çamlık, Köyler


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.