Bosch Yetkili Servis Sarıyer İstanbul

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Sarıyer İstanbul
  • Adresİstanbul, Sarıyer
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Sarıyer İstanbul width=350

Bosch Teknik Servis Sarıyer İstanbul

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırından vızıltı sesi gelme sorunu sık görülen bir arıza türüdür. Mikrodalga fırın çalışma sırasında sürekli durma arızası nedenleri arasında kapı anahtarında yaşanan sorunlar nedeniyle sürekli durmak zorunda kalır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bazı sorunları kendiniz çözebilirsiniz. Mikser Kullanımı Sırasında Donuyor

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Öyleyse, Kablo ve bağlantı hatalarında meydana gelen aksaklıklar ve bozulmalar da motorun iç aksanının yanmasına ve patlama riskine karşı kullanıcıların dikkatli olması gerekmektedir. Mutfak robotu kullanırken elektrik çarpma sorunu cihaz kaynaklı bir arıza olabilir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürge haritalandırma yapmama sorunu genellikle ilk kurulum aşamasında yapılan hatalar sonucu oluşmaktadır. Robot süpürgeniz çalışır vaziyetteyken çatlama sesine benzer sesler çıkarabilir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi kendiliğinden kapanma sorunu cihaza güç gelmemesi ve yeteri kadar güç alamama durumunda ortaya çıkan arızalardır. Örneğin, Cihazın prize tam takılı olduğundan da emin olunmalıdır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz. Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz için bir servisten destek alınması önerilir. Su ısıtıcı aşırı sesli çalışma arızası rezistans kaynaklı bir sorun olabilmektedir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Üstelik, Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur. Son olarak zeminde kötü kokuya sebep olabilecek herhangi bir unsurun üzerinden süpürgeyle geçtiyseniz aynı şekilde süpürgeniz etrafa kötü koku saçacaktır. Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Sıcak su gelmemeye devam etmesi karşısında servisten yardım alınız.Elektrik bağlantı noktaları kontrol edilmelidir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Ayrıca, Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın. Kaçak buralarda yaşanıyorsa ilgili parçaların değişimi ile bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Emniyet ventili de hasar olması durumunda da kombi su akıtır. Kombi sigorta ve gaz vanasının kontrolü sağlanmalıdır. Kombiye reset atılması gerekebilmektedir.

Bosch Blender Teknik Servis

Hala, Eğer çalışıyor ise diğer prizde bir arıza ve hat temassızlığı durumu oluşmuş demektir. Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Sigortaların kontrolü sağlanmalıdır. Bu ısının el yakmaması gerekir. Buzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Doğrusu, Kapının çalışma öncesinde sıkıca anması gerekir. Su hortumu kontrol edilmelidir. . Pompa filtresinde tıkanıklık olabilir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Çok aşırı ısınma ve el sürememe de motorun yandığını göstermektedir. Tık sesine benzer bir ses oluşumu kompresör çalışması sırasında sorun yaşama durumundan kaynaklanmaktadır.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Yine de, Spiral adı verilen ısıtma parçalarının arızalanması durumunda kontrollü çalışma sağlanamamaktadır. Ana sigortanın atması durumunda makine içerisinde elektrik hattında bir kaçak durumu sigorta attırmaya neden olabilir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kıyafetlerde leke bırakma sorunu ütülerde karşılaşılan en temel sorunlardan biri olmaktadır. Buharlı ütü şok buhar vermiyor arızası ütü kullanımı yapan insanlar tarafından en çok merak edilen konular arasındadır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinem ÇalışmıyorÜstelik, Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir. Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Ağız kısmının kapanmasına ve kahvenin gelmesini engeller. Filtre kahve makinesi arızası öğütülen kahvelerin makine içerisine yerleştirilmesi ile elde edilen kahvelerin yapımında kullanılan kahve makinelerinde arıza görülme oranı oldukça fazladır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırın Fan ArızasıAyrıca, Rezistans fırında yiyeceklerin pişmesini sağlayan bir parçadır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz. Kahve makinesi kırmızı ışık arızası kahvelerin pişirme yuvalarında görülen bir arıza türüdür.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Sıkacak kapağı yerine tam oturmaması durumunda ürün çalışmaz. Tekrar açma ve kullanma sırasında aynı hatayı vermesi durumunda destek hattını arayınız.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Çoğu kısım için, Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.Makine sıcak ise soğumasını bekleyin.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır. Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinelerinin pek çok farklı modeli olsa da belli başlı modelleri kullanıcılar daha çok tercih ediyor. Özellikle, Halı yıkama makinesinin su almaması en temel teknik arızalardan biri olarak kabul ediliyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma makinelerinin fiyatları 400 TL’den başlayıp ürünün kalitesine, kullanılan malın malzemesine ve çekilebilecek kıyma kilosuna göre artmaktadır. Aparatlarını sıcak suda bekletilerek temizlenir, kıyma makinesine ait bıçaklar ve içinde bulunan çelik demirler ise çamaşır suyu ile temizlenir.

Aspiratör Teknik Servis

Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Diğer taraftan, Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır.

İstanbul Sarıyer Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, İstanbul Sarıyer Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, İstanbul Sarıyer Bosch Davlumbaz Teknik Servis, İstanbul Sarıyer Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, İstanbul Sarıyer Bosch Fırın Teknik Servis, İstanbul Sarıyer Bosch Buzdolabı Teknik Servis, İstanbul Sarıyer Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, İstanbul Sarıyer Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, İstanbul Sarıyer Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sarıyer Bosch Blender Teknik Servis, İstanbul Sarıyer Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, İstanbul Sarıyer Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, İstanbul Sarıyer Bosch Termosifon Teknik Servis, İstanbul Sarıyer Bosch Su Sebili Teknik Servis, İstanbul Sarıyer Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sarıyer Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sarıyer Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sarıyer Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sarıyer Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sarıyer Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sarıyer Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, İstanbul Sarıyer Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sarıyer Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sarıyer Bosch Klima Teknik Servis, İstanbul Sarıyer Bosch Elektrikli Süpürge, İstanbul Sarıyer


Bosch Teknik Servis, Sarıyer, Büyükdere, Tarabya, İstinye, Yeniköy, Emirgan, Rumelihisarı, Bahçeköy, Köyler


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.