Bosch Yetkili Servis Şehitkamil Gaziantep

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Şehitkamil Gaziantep
  • AdresGaziantep, Şehitkamil
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Şehitkamil Gaziantep width=350

Bosch Teknik Servis Şehitkamil Gaziantep

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın düğmeleri çalışmama sorunu düğme ve fırın kaynaklı oluşan sorunlardan biridir. Mikrodalga arızaları nedenleri arasında kablo hatası, elektrik temassızlığı ve parça arızaları görülmektedir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Eğer elektrik kısmında bir sorun yoksa cihazın içindeki elektronik aksamda sorun meydana gelmiş olabilir. Mikser arızası elektronik ev aletleri arasında yaygın bir arızaya neden olan ürünlerden biridir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Dahası, Robotun parçalarının tam oturduğundan ve doğrayıcının herhangi bir hasar almadığından emin olunuz.Gün içerisinde arıza tespitleri için Teknik servis ile görüşme yapınız.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgelerde en sık görülen arızaları sizler için derledik. Bir süpürge için en iyi ses aralığı 65 desibel olarak ayarlanmalıdır.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Tüm bu problemlere yönelik çözüm yöntemlerini ise sizler için derledik. İkincisi, Saç düzleştiricisi çalışmıyorsa cihazınıza elektriğin gelip gelmediği kontrol edilmelidir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Doğalgazı kontrol edin.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcısı kaynatmadan kapanma durumunda rezistans sisteminde sorun olabilir. Su ısıtıcı aşırı sesli çalışma arızası rezistans kaynaklı bir sorun olabilmektedir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aksine, Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin. bu alanlarda tıkanıklık oluşması süpürgenin çalışma sırasında sürekli kesik kesik çalışmasına neden olacaktır.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofbenlerde en sık görülen problemlerden biri de suyun ısınmamasıdır. Bu periyodik çizelgeye göre hareket edildiği sürece bir şofbenin arıza vermesi çok düşük bir olasılıktır.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Özellikle, Buna rağmen termosifonunuz çalışmıyorsa elektriksel problemler yaşanmış olabilir. Aynı arıza tekrar ediyor ise resetlemeyi deneyin.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Yoğuşma giderinin kontrolünün ardından cihaza reset işlemi yapılmalıdır. Sürekli alev atlama çalışması yapmadı parça kaynaklı bir arızadır.Eğer su doldurma vanası açık bırakılırsa aşırı su yüklemesi yapılacağı için su akıtma görülür.

Bosch Blender Teknik Servis

Örneğin, Blender Bıçağı DönmüyorHaznedeki yiyeceklerin hacmini düşürün veya daha geniş bir kap içerisinde blenderi kullanın.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Kapağın kırılması ve contasının eskimesin durumlarında da bu tür sorunlar oluşmaktadır. Aşırı buz birikmesi bip sesinin uzama nedenleri arasındadır. Arızanın ve hatanın sürekli oluşması durumunda servis aranarak detaylı bilgi verilmelidir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Her neyse, Çamaşır Makinesi Sigorta AttırıyorÜrünlerin uzun süreli kullanımı ve devamlı kullanımı sonrasında makineden yeteri kadar verim alamama durumları oluşabilir.Çamaşır makinesi titreşim yaparak çalışma sorunu makine ayaklarında yere tam basmam ve zeminin eğimli olmasından kaynaklanıyor olabilir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Evde elektrik kesintisi kısa süreli de olsa yaşanmadığından emin olun. Derin dondurucu arızası kullanıcı hataları ve ürün kullanımı sırasında dondurucuda çeşitli sorunların meydana gelmesi ile ilgilidir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ayrıca, Ekmek kızartma makinesi sürekli durması sorunu bitmemiş ekmeklerin kızartma makinelerinden alınmasına neden olacaktır. Ekmek kızartma makinesinde bulunan yayların bozulması yanık ekmek oluşumuna neden olmaktadır.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır. Ön tarafta bulunan su püskürtme alanı kontrol edilmelidir.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinem ÇalışmıyorÖyleyse, Gerekli tüm kontrolleri yapın.Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler yeteri kadar kremsi olmuyor sorunu kullanılan kahvelerin öğütülme oranları sonucu ortaya çıkan sorunlardır. Filtre Kahve Makinesinin Ağızlarından Birinden Kahve Gelmiyor

Bosch Fırın Teknik Servis

Cihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.Ayrıca, Yiyecekler yeteri kadar pişemez ve ısınma yok olur.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Suda bir sorun olmaması karşısında kahvenin öğütme ayarının çok ince yapılması sorun oluşumuna neden olacaktır. Kahveyi ince bir şekilde öğüterek makineye yerleştirilmesi gerekir.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Motordan çalışma sırasında duman gelmesi motorun yandığını göstermektedir. Cihazın soğuması için 1 saat kadar beklenmesi gerekir.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Üstelik, Program ayar düğmelerine temassızlık sorunları iptal edilme ve sonlandırma işlemlerinde arızalara neden olacaktır. Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir. Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

•Makinenin parçalarının oturmamış olmasıÖzetle, •Makinenin hortum kısmında delik olması

Kıyma Makinesi Teknik Servis

•Bosh MFW67440 Kıyma Makinesi. Daha çok kasaplar tarafından kullanılsa da son zamanlarda evlerde de kullanılmaya başlanmıştır.

Aspiratör Teknik Servis

Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Bu sırada, Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.

Gaziantep Şehitkamil Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Gaziantep Şehitkamil Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Gaziantep Şehitkamil Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Gaziantep Şehitkamil Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Gaziantep Şehitkamil Bosch Fırın Teknik Servis, Gaziantep Şehitkamil Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Gaziantep Şehitkamil Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Gaziantep Şehitkamil Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Gaziantep Şehitkamil Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Gaziantep Şehitkamil Bosch Blender Teknik Servis, Gaziantep Şehitkamil Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Gaziantep Şehitkamil Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Gaziantep Şehitkamil Bosch Termosifon Teknik Servis, Gaziantep Şehitkamil Bosch Su Sebili Teknik Servis, Gaziantep Şehitkamil Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Gaziantep Şehitkamil Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Gaziantep Şehitkamil Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Gaziantep Şehitkamil Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Gaziantep Şehitkamil Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Gaziantep Şehitkamil Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Gaziantep Şehitkamil Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Gaziantep Şehitkamil Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Gaziantep Şehitkamil Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Gaziantep Şehitkamil Bosch Klima Teknik Servis, Gaziantep Şehitkamil Bosch Elektrikli Süpürge, Gaziantep Şehitkamil


Bosch Teknik Servis, Alleben, Atatürk, Çıksorut, Gazikent, Karşıyaka, Kavaklık, Küsget, Merve, Başpınarorganizesanayi, Safaşehir, Beylerbeyi, Aktoprak, Arıl, Köyler, Bilek


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.