Bosch Yetkili Servis Selçuklu Konya

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Selçuklu Konya
  • AdresKonya, Selçuklu
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Selçuklu Konya width=350

Bosch Teknik Servis Selçuklu Konya

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Sorun düzelmez ve devam ederse güç kaynağını kontrol etmeyi deneyin. Mikrodalga fırın kendiliğinden çalışmaya başlama hatası röle ve triyak üzerinde hata oluşması sırasında oluşan arızalardır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bazı elektrikle çalışan cihazlarda sürekli kullanım sırasında donma ve çalışmama durumu enerji kesintisi ile birlikte olmaktadır. Motor kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Genel olarak, Elektronik ürünlerde kullanım ve tamir bilgisi olmayan kişilerin ürünleri açmamaları ve servisi beklemeleri gerekir.Mutfak robotu arıza ışığı yanma sorunu çalışma sırasında robotun zeminin düz olmamasından ve ağırlığın tek tarafa baskı yapmasından kaynaklanmaktadır.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Kullanıcı hatası ve çözümü ile robot süpürge arızaları giderilmektedir. Robot süpürgelerde en sık karşılaşılan problemlerden biri de robot süpürgenin aşırı ses çıkarmasıdır.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi hızlı çalışmama sorunu nedenleri arasında makine içerisinde yer alan fanın yetersiz dönüş yapması yer alır. Normalde, Saç kurutma makinesi ve düzleştirici aşırı ısınma sorunu bu tür elektrik ile çalışan cihazlarda yaygın olarak görülen bir arıza türüdür.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bulunulan ortamda yeterli miktarda oksijen bulunmaması durumunda ocak sarı renkte yanmaya başlar ve karbondioksit oluşumuna neden olur. Su girişleri engellenmesi ve çakmak her zaman kuru olmalıdır.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Basınç regülatörünün kontrolü yapılmalıdır. Su ısıtıcısı suyu sürekli olarak kaynatıyor durumunda ısı algılayıcısında arıza oluşmuştur.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Diğer taraftan, Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır. Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir. Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Cihazdan su gelmesi durumunda servis kontrolü sağlanmalıdır. Şofbenden Sıcak Su Gelmiyor

Bosch Termosifon Teknik Servis

Diğer bir deyişle, Çünkü tankın içerisinde yer alan pastan dolayı su metal tadı verir ve rengi de kahverengi olur. Termosifon elektrik kaçakları olması sorunu binada ve dairede topraklama olmaması sonucu ortaya çıkan arızalardan biridir.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Yoğuşmalı kombi sürekli arızaya geçme sorunu elektrik hatlarında ve kablolamada meydana gelen hatalar sonrasında oluşur. Yoğuşmalı kombi sıcak su gelmeme arızası nedenleri için ilk olarak kombiye reset atmak gerekmektedir. Kombi altında su gelme sorunu çok yaygın olarak yaşanan sorunlardan biri olmaktadır.

Bosch Blender Teknik Servis

Diğer taraftan, Blender Ürünleri Doğramıyor Blender başlığı yerine tam oturmama sorunu başlıklı olarak kullanılan ürünlerde çok fazla görülen sorunlardır.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

İçecekler soğuk yemekler sıcak ise buzdolabına konulan yiyeceklerin soğuk olarak konulması gerekir. Sorunun devam etmesi durumunda servisten yardım alınmalıdır.Bobinlerin yanması aşırı ısınmaya neden olur.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Genel olarak, Çamaşır makinesi çalışırken durma sorunu elektronik ev aletleri ardında sıklıkla görülen ve hataya neden olan arızalardır. Su girişlerinde bulunan hortumlarda kullanılan contaların tam sıkılmama durumunda su akıtma sorununu oluşturmaktadır.. Aşırı deterjan konulması durumlarında su sızıntısı ve köpük gelme sorunlarına neden olur.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Elektrik ve sigorta kutusu kontrolü yapınız. Dondurucunun dilinin takılı olduğunu kontrol ediniz.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Daha sonra, Kızartma makinesi rezistans arızası oluşumu sonrasında tamir edilme işlemi yapılmamalıdır. Ana sigortanın atması durumunda makine içerisinde elektrik hattında bir kaçak durumu sigorta attırmaya neden olabilir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü iç aksanlarının kontrolü ve arızalı parçaların değişimi gerekir. Aşırı su koyma durumunda ütünün bağlantı noktalarından ufak damlamalar oluşacaktır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.Ayrıca, Bulaşık Makinesi Kurutma YapmıyorArdından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Her iki dokuda olmayan kahvelerin kalın olarak çekilmesi dokularını etkileyecektir. Ağız kısmının kapanmasına ve kahvenin gelmesini engeller.

Bosch Fırın Teknik Servis

Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.Özellikle, Ntc kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kişilerin makinede oluşan arızalar karşısında bir bilgisi yok ise hemen servis aranmalıdır. Tahliye hortumunun sıkışması ve bükülmesi de tıkanma sorununa neden olacaktır.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Sıkacak kapağı yerine tam oturmaması durumunda ürün çalışmaz. Katı Meyve Sıkacağı Gürültülü Çalışıyor

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Diğer taraftan, Kurutma makinesi kullanımları da düzenli bakım ve temizlik yapılması gerekir. Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.


Bosch Klima Teknik Servis

Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesinde en çok görülen sorunlardan biri de halı yıkama makinesinin çalışmaması oluyor. İçermek, Bu şekilde sizin için en doğru ve kullanışlı olan halı yıkama makinesini kolayca tercih edebiliyorsunuz.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma makinesinin birçok özelliği bulunmaktadır. Kıyma makinesinin birçok çeşidi bulunmaktadır.

Aspiratör Teknik Servis

•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeSatın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

İçermek, Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.

Konya Selçuklu Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Konya Selçuklu Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Konya Selçuklu Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Konya Selçuklu Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Konya Selçuklu Bosch Fırın Teknik Servis, Konya Selçuklu Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Konya Selçuklu Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Konya Selçuklu Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Konya Selçuklu Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Konya Selçuklu Bosch Blender Teknik Servis, Konya Selçuklu Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Konya Selçuklu Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Konya Selçuklu Bosch Termosifon Teknik Servis, Konya Selçuklu Bosch Su Sebili Teknik Servis, Konya Selçuklu Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Konya Selçuklu Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Konya Selçuklu Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Konya Selçuklu Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Konya Selçuklu Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Konya Selçuklu Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Konya Selçuklu Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Konya Selçuklu Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Konya Selçuklu Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Konya Selçuklu Bosch Klima Teknik Servis, Konya Selçuklu Bosch Elektrikli Süpürge, Konya Selçuklu


Bosch Teknik Servis, Zafer, Sille, Şems, Nalçacı, Fatih, Cumhuriyet, Aydınlık, Hocacihan, Bosna, Yükselen, Köyler, Tepeköy


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.